Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:554, Did:0, useCase: 0

Gorkšs un Ļašenko kopā ar UEFA pārstāvjiem finālturnīra laikā viesojas pie Rīgas mēra Burova

Agris Suveizda

Gorkšs un Ļašenko kopā ar UEFA pārstāvjiem finālturnīra laikā viesojas pie Rīgas mēra Burova
Vadims Ļašenko un Kaspars Gorkšs. Foto: LTFA

Otrdien pie Rīgas domes priekšsēdētāja Oļega Burova viesojās UEFA, Latvijas Futbola federācijas, Latvijas Telpu futbola asociācijas un Eiropas U19 telpu futbola čempionāta dalībnieku pārstāvji, informē Latvijas Telpu futbola asociācija.

Tikšanās laikā klātesošie pārrunāja ar šobrīd Rīgā notiekošā UEFA U19 Eiropas čempionāta saistītos jautājumus, uzsverot, ka šis ir vēsturisks sporta notikums Latvijas futbolam, telpu futbolam un valsts galvaspilsētai Rīgai. Latvijas Telpu futbola asociāciju šajā pasākumā pārstāvēja tās prezidents Vadims Ļašenko, valdes priekšsēdētāja vietnieks Arturs Gaidels un biroja vadītāja Tamāra Kabakova. Latvijas Futbola federāciju, savukārt, pārstāvēja tās prezidents Kaspars Gorkšs.

Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs pateicās UEFA par uzticēšanos šāda augstākā līmeņa turnīra rīkošanā. Redzot, kādu iespaidu uz telpu futbolu un arī futbolu kā tādu atstāj šāda turnīra rīkošana, Burovs norādīja, ka Rīgas dome ir ieinteresēta palīdzēt visām iesaistītajām pusēm rīkot starptautiskos turnīrus Rīgā arī nākotnē. Klātesošie savā starpā vienojās, ka Latvija šobrīd vairāk atpazīstama ar panākumiem basketbolā, taču nākotnē būtu izcili iegūt starptautisku atpazīstamību arī caur futbolu un telpu futbolu.

Savukārt UEFA telpu futbola departamenta menedžeris Laurents Morels vēlējās atzīmēt, ka visas septiņas uz Rīgu ieradušās komandas ir ļoti gandarītas ar turnīra organizāciju un Latvijas galvaspilsētas viesmīlību. Rīgā ir radīti visi apstākļi, lai uzņemtu augstākā līmeņa UEFA sacensības.

Izmantotie resursi:
LTFA