Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:554, Did:0, useCase: 0

"Nikars" gūst graujošu uzvaru un iegūst Latvijas kausa trofeju

"Nikars" gūst graujošu uzvaru un iegūst Latvijas kausa trofeju
Maksims Seņs svin vārtu guvumu
Foto: LTFA.lv

Liepājas olimpiskajā centrā (LOC) šovakar notikusi Latvijas kausa izcīņas telpu futbolā finālspēle, kurā ''Nikars'' ar rezultātu 8:2 sagrāva 1. līgas komandu ''LDZ Cargo/DFA''. Maksims Seņs šajā spēlē izcēlās ar diviem vārtu guvumiem.

''LDZ Cargo/DFA"' pa ceļam līdz negaidītam finālam pieveica ''PB Line Dinair'' (10:3), kā arī Optibet telpu futbola Virslīgas komanda ''Petrow'' (9:3) un ''TFK Rēzekne'' (5:2). Jāpiebilst, ka komandas sastāvu lielākoties veido Daugavpils futbola audzēkņi, no kuriem lielai daļai ir Latvijas futbola Virslīgas pieredze 11 pret 11 futbolā.

''Nikara'' iekļūšana finālā bija paredzama, un skaidrs, ka Latvijas telpu futbola spēcīgākā komanda bija izteikta favorīte arī Latvijas kausa izcīņas finālspēlē. Jāsaka gan, ka pusfinālā ''Nikars'' tikai ar minimālu 2:1 pieveica ''Beitar'' telpu futbolistus.

Jau spēles 4. minūtē ''Nikars'' vadībā izvirzīja Maksims Seņs, bet divas minūtes vēlāk ''Nikara'' pārsvaru dubultoja Gomess Silveira Rodrigo (2:0). Astotajā minūtē Māris Ciršs ieraidīja bumbu savos vārtos, un ''Nikars'' pārsvars kļuva graujošs (3:0). Puslaika vidusdaļā Jurijs Halimons vienus vārtus atguva (3:1), bet ''Nikars'' turpināja veidot vienu momentu pēc otra. Pateicoties lieliskai Andreja Dmitrijeva spēlei, ''LDZ Cargo/DFA'' pirmo puslaiku izdevās noslēgt ar cienīgu 1:3.

''Nikars'' otrā puslaika sākumā izdzēsa visas pretinieku cerības - trīs minūšu laikā pa vārtiem guva Alvešs De Sousa, Seņs un Alvešs Nunu Marselu (6:1). Puslaika vidusdaļā Dmitrijs Zabarovskis panāca jau 7:1, bet astotos vārtus ''Nikara'' labā guva Jānis Pastars (8:1). Ričards Raščevskis 38. minūtē izcēlās ''Lad Cargo/DFA'' sastāvā - 8:2 graujoša ''Nikara'' uzvara un iegūt kārtējā trofeja Latvijā.

Izmantotie resursi:
Sākums - Latvijas Futbola federācija