Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:554, Did:0, useCase: 0

Duarte: "Ja turpināšu strādāt ar "Nikaru", būsim spējīgi uzvarēt Latvijā arī šogad"

Andrejs Siliņš

Duarte: "Ja turpināšu strādāt ar "Nikaru", būsim spējīgi uzvarēt Latvijā arī šogad"
Orlando Duarte, Foto: FK Nikars

"Nezinu pagaidām par mūsu nākotni, taču, ja turpināšu strādāt ar "Nikars", kopā būsim spējīgi uzvarēt Latvijas čempionātu arī šogad," pēc Latvijas telpu futbola čempionvienības "Nikars" pēdējās spēles UEFA Čempionu līgā sacīja komandas galvenais treneris Orlando Duarte.

"Pirmkārt, vēlos pateikt, ka telpu futbols Vācijā pašlaik soli pa solim attīstās. Tiek ieguldīts liels darbs. Vācijas klubi spēlē arvien labāk un labāk. Vācija ir tā valsts, kurā ir visas iespējas telpu futbolam attīstīties vēl vairāk arī nākotnē. Runājot par pašu spēli, jāsaka, ka ar labas organizācijas palīdzību mēs guvām četrus skaistus vārtus, taču vienlaikus arī zaudējām divus muļķīgus vārtus," pēdējo maču Čempionu līgā komentēja Orlando Duarte.

"Analizējot katru maču, man vienmēr pirmajā plānā būs spēles skaistums. Respektēju kolēģa teikto, tomēr uzskatu, ka mēs bijām pelnījuši šo uzvaru. Mēs ļoti labi bijām gatavi šai spēlei, komanda realizēja to, ko bijām apguvuši treniņos. Vienlaikus esmu ļoti priecīgs redzēt, ka mums ir 19 gadus jauns vārtsargs, kurš ir ļoti, ļoti labs vārtsargs [Renārs Šķesters-Kambals]. Mums kopumā šobrīd ir trīs labi vārtsargi. Nezinu pagaidām par mūsu nākotni, taču, ja turpināšu strādāt ar "Nikars", kopā būsim spējīgi uzvarēt Latvijas čempionātu arī šogad," norādīja Orlando Duarte.

Izmantotie resursi:
https://fknikars.lv/lv/jaunumi/zina...

  +1 [+] [-]

, 2018-10-08 19:35, pirms 5 mēnešiem
Nezinu pagaidām par mūsu nākotni

Kādēļ ir šāda neziņa?

     [+] [-]

, 2018-10-09 13:25, pirms 5 mēnešiem
1 rakstīja: Nezinu pagaidām par mūsu nākotni

Kādēļ ir šāda neziņa?
pagaidām nezinām