Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:554, Did:0, useCase: 0

LTFA turpinās novērot situāciju un pagaidām neatceļ atlikušo sezonu

Agris Suveizda

LTFA turpinās novērot situāciju un pagaidām neatceļ atlikušo sezonu
"Raba" pret "Petrow". Foto: FC Petrow

Latvijas Telpu futbola asociācijas prezidents Vadims Ļašenko sarunā ar Sportacentrs.com sacīja, ka arī pēc ārkārtas stāvokļa pagarināšanas pagaidām nav nodoma atlikušo sezonas dalu pasludināt par atceltu. No lielajiem iekštelpu komandu sporta veidiem telpu futbols Latvijā palicis pēdējais, kas vēl nav atcēlis sezonu.

Latvijas Telpu futbola asociācija sākotnēji sacensības pārcēla līdz 14. aprīlim jeb pirmā ārkārtas stāvokļa perioda beigām. Nu šis stāvoklis Latvijā ir pagarināts līdz 12. maijam. Ļašenko portālam Sportacentrs.com sacīja, ka asociācija turpinās novērot situāciju un vēlētos sezonu pabeigt, taču uzsvēra, ka veselība jebkurā gadījumā ir un būs pirmajā plānā.

Asociācijas valdei vēl gan jebkurā gadījumā būs jāpieņem oficiāls lēmums, vai sezonas apturēšanu paildzināt vai tomēr lemt par sezonas atcelšanu. "Optibet" Virslīgas turnīrs apstājās pusfinālā. Vienā no sērijām regulārās sezonas čempione "Petrow" ir vadībā pret pagājušās sezonas vicečempioni Daugavpils "Lokomotiv" (2-1), bet otrā sērijā Jēkabpils "Lūši" panāca 1-1 pret kausa ieguvēju "Raba". Sērijas risinās līdz trim uzvarām.

Tikmēr 1. līga tika apturēta pirms noslēdzošās un arī izšķirošās kārtas, kurā titulu savstarpējā cīņā vajadzēja dalīt "Nikaram"/'Ghetto" un "New Project", bet bronza neklātienes cīņā bija jāsadala "Nīcai"/"OtankiMill.eu" un "Grobiņai".