Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:554, Did:0, useCase: 0

Jaunu Covid-19 gadījumu dēļ aptur telpu futbola Virslīgas sezonu

Rolands Eliņš

Jaunu Covid-19 gadījumu dēļ aptur telpu futbola Virslīgas sezonu
Foto: Aleksandrs Maļkovs/TFK Rēzekne

Latvijas Futbola federācija (LFF) lēmusi par telpu futbola virslīgas čempionāta sacensību apturēšanu, jo vairāki Covid-19 saslimšanas gadījumi konstatēti arī Salaspils komandā. Turnīra norise apturēta līdz turpmākam attiecīgam paziņojumam.

Lēmums par telpu futbola virslīgas čempionāta apturēšanu pieņemts pēc tam, kad TFK "Salaspils" komandā konstatēti vismaz pieci saslimšanas gadījumi ar Covid-19.

Iepriekš pagājušās nedēļas izskaņā astoņi saslimšanas gadījumi tika konstatēti citā šī turnīra dalībniecē FC "Lokomotiv Daugavpils". Tā iespaidā tika pārcelta čempionāta spēle starp FC "Petrow"/"Jelgava" un FC "Lokomotiv Daugavpils" komandām, kā arī mačs starp Jēkabpils "Lūši"/"Ošukalns" un TFK "Salaspils" vienībām. Mačs Jēkabpilī tika pārcelts, ņemot vērā to, ka iepriekšējā čempionāta kārtā FC "Lokomotiv Daugavpils" tikās ar TFK "Salaspils" komandu.

Čempionāta norise apturēta, balstoties uz LFF organizēto sacensību sanitārā protokola punktu, kas paredz - ja vairāk nekā vienai komandai tiek konstatēta inficēšanās ar Covid-19 piecām un vairāk personām, tiek sasaukta par attiecīgajām sacensībām atbildīgā organizatoriskā komiteja, kas pieņem lēmumu par attiecīgo sacensību apturēšanu.

Abām telpu futbola virslīgas komandām saskaņā ar LFF organizēto sacensību sanitāro protokolu un spēkā esošajiem Ministru kabineta noteikumiem noteikta obligātā pašizolācija, kurā tiks veiktas atkārtotas Covid-19 pārbaudes. Tālākie lēmumi par čempionāta turpinājumu, kalendāru un izspēles kārtību tiks pieņemti pēc inficēto personu atveseļošanās gaitas un kopējās situācijas ar Covid-19 izplatību novērtējuma.

Telpu futbola Virslīgas jaunā sezona sākās tikai pirms desmit dienām un pagaidām izspēlētas sešas no kalendārā plānotajām astoņām spēlēm. Šī turnīra rīkošana septembrī nonāca LFF pārziņā, jo iepriekšējā rīkotāja Latvijas Telpu futbola asociācija no sev deleģētajām tiesībām atteicās.

Ņemot vērā, ka vismaz piecas no inficētajām personām pārstāvējušās arī FK "Salaspils" komandu Latvijas 2. līgas čempionātā klasiskajā futbolā, attiecībā uz šo vienību stājies spēkā LFF organizēto sacensību sanitārā protokola punkts, kas paredz - ja pieciem vai vairāk vienas komandas dalībniekam tiek konstatēta inficēšanās ar Covid-19, visiem attiecīgās komandas dalībniekiem uz noteiktu laiku tiek piemērota pašizolācija.

Jau pagājušajā nedēļā drošības apsvērumu dēļ viena FK "Salaspils" komandas spēle 2. līgas čempionātā tika pārcelta. Šajā turnīrā, ja neskaita pārcelto maču, noslēdzies sacensību pirmais posms un notiek otrā posma norises plānošana.

Paralēli tiek uzraudzīta situācija Latvijas 1. līgas čempionāta komandā FC "Lokomotiv Daugavpils", kuras pagājušās nedēļas spēle drošības apsvērumu dēļ arī tika pārcelta. Piektdien, 9. oktobrī, komandas pārstāvjiem tiks veiktas atkārtotas pārbaudes, un pēc rezultātu saņemšanas tiks lemts par šajā nedēļas nogalē gaidāmā mača norisi.

"Šajos mainīgajos un grūti prognozējamajos laikos atslēga un sporta sacensību norisi ir visu iesaistīto pušu sadarbība un rūpīga drošības pasākumu ievērošana. Tieši tāpēc, pirmajā vietā liekot dalībnieku drošību, jau pēc pirmajām indikācijām par iespējamo saslimšanu veicām virkni drošības pasākumu. Līdz šim paveiktais mums ļauj šajā situācijā neapjukt un rīkoties ātri, atbildīgi un izlēmīgi. Ceram, ka pieņemtie drošības mēri ļaus situācijai atkal nostabilizēties, un telpu futbola sacensības atgriezīsies Latvijas futbola dienaskārtībā. Lai visiem saslimušajiem laba veselība, izturība un pacietība," pauž LFF ģenerālsekretārs Edgars Pukinsks.

Izmantotie resursi:
https://lff.lv/zinas/12885/lemj-par...

  -2 [+] [-]

, 2020-10-06 17:42, pirms 2 mēnešiem
Visi tie pozitīvie testi ir baigais fufelis! Krāpšanās! Tie testi nespēj nemaz noteikt tādu vīrusu/gripu!
https://www.brivibasplatforma.lv/pi...

     [+] [-]

, 2020-10-06 17:55, pirms 2 mēnešiem
Mārtiņš Sabulis rakstīja: Visi tie pozitīvie testi ir baigais fufelis! Krāpšanās! Tie testi nespēj nemaz noteikt tādu vīrusu/gripu!
https://www.brivibasplatforma.lv/pieradijumi-ka-covid-19-pandemija-planota-1-dala/?fbclid=IwAR1MopoRckgKMFyDfLDAxx68nwPKQjawO-0ZLZK6YynpP_VilY0z7LYFnLg
Gobzema atbalstītājus vajag uztvert ar humoru.

p.s - Tās lapas viens no autoriem ir tas pats, kas brēca par to, ka jau 5G skalo visiem smadzenes.