Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:554, Did:0, useCase: 0

"Nikars" Čempionu līgas pamatturnīrā tiksies ar trim priekšsacīkšu apakšgrupu uzvarētājām

Krišs Upenieks

"Nikars" Čempionu līgas pamatturnīrā tiksies ar trim priekšsacīkšu apakšgrupu uzvarētājām
Germans Matjušenko
Foto: Pāvels Jerohins, fknikars.lv

LETA. Latvijas vadošā telpu futbola komanda "Nikars" oktobrī Rīgā UEFA telpu futbola Čempionu līgas pamatturnīrā tiksies ar trim priekšsacīkšu apakšgrupu uzvarētājām, noskaidrojās ceturtdien notikušajā izlozē.

Telpu futbola Čempionu līgas pamatkārta ir sadalīta divās daļās. A sacensībās piedalīsies UEFA ranga pirmajā līdz 11.vietā un 16.-19.vietā esošās komandas, tajā skaitā čempione "Inter Movistar" no Spānijas, bet otrajā B turnīrā sacentīsies 12.-15.un 20.-22.vai 23.vietā esošās vienības, kā arī priekšsacīkstes pārvarējušās komandas.

"Nikars" šobrīd UEFA rangā atrodas 12.pozīcijā un piedalīsies B turnīrā, kurā, neskaitot Latviju, mači notiks arī Horvātijā, Kiprā un Slovākijā. 16 komandas katrā turnīrā tiks sadalītas četrās apakšgrupās. Priekšsacīkšu kārtas cīņās plānotas no 28.augustam līdz 2.septembrim, pamatturnīrs tiks aizvadīta starp 2.-7.oktobri, kamēr elites kārta notiks no 13.līdz 18.novembrim.

"Nikars" pamatturnīrā tiksies ar priekšsacīkšu D, G un H apakšgrupu uzvarētājā. D apakšgrupā spēlēs "Hohenstein-Ernstthal" (Vācija), Marusi "Doukas SAC" (Grieķija), "KF Tirana" (Albānija) un Belfāstas "United" (Ziemeļīrija), G apakšgrupā spēkosies Belsko-Bjalas "Record" (Polija), Varnas "City" (Bulgārija), "Kārdifas Universitāte" (Velsa) un Luksemburgas "Racing Futsal" (Luksemburga), bet H apakšgrupā duelēsies "Timisoara" (Rumānija), "Lynx FC" (Gibraltārs) un Turcijas čempione, kas vēl tiks noskaidrota.

No A sacensībām elites kārtā iekļūs 12 komandas jeb trīs labākās no katras grupas, kamēr B sacensībām ir četras kvotas, tālāk tiekot katras grupas uzvarētājai. UEFA telpu futbola Čempionu līgas turnīrs ar šādu nosaukumu debitēs 2018./19.gada sezonā. Līdz šim Eiropas prestižākā klubu turnīra nosaukums bija UEFA telpu futbola kauss."Nikars" komanda par valsts čempioni kronēta 11.reizes, tajā skaitā arī aizvadītajā sezonā.

Izmantotie resursi:
LETA

     [+] [-]

, 2018-07-05 20:39, pirms 8 mēnešiem
Puiši, man ir nepieciešams, lai skatītāji tulkotu))
Es sāku spēlēt 5 minūtes!
Ja tas ir neērti, dodieties uz priekšu un vienkārši izskatu!
Tas ir starp kollapu >>> sisisa.tk