Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:554, Did:0, useCase: 0

Latvijas klubs "Lokomotiv" Čempionu līgā debitēs ar mačiem Ziemeļmaķedonijā

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Latvijas klubs "Lokomotiv" Čempionu līgā debitēs ar mačiem Ziemeļmaķedonijā
Foto: LTFA

LETA. Latvijas vicečempione telpu futbolā Daugavpils "Lokomotiv" UEFA Čempionu līgā debitēs ar mačiem Ziemeļmaķedonijā, noskaidrojās ceturtdien notikušajā izlozē.

Kā zināms, titulētā Latvijas telpu futbola komanda "Nikars" atteikusies no dalības nākamās sezonas pieaugušo sacensībās, tāpēc tās vietu UEFA Čempionu līgā ieņems valsts vicečempione "Lokomotiv", kas piedzīvos debiju šajā turnīrā.

Sacensību debitanti priekšsacīkšu kārtā ielozēti vienā grupā ar Ziemeļmaķedonijas klubu "Shkupi 1927", kas būs viena apļa turnīra mājinieks, "Cardiff University" no Velsas un "Encamp" no Andoras. Visiem trim minētajiem klubiem jau ir pieredze šāda ranga sacensībās.

Priekšsacīkšu kārtas spēles norisināsies laika posmā no 27. augusta līdz 1. septembrim. Priekšsacīkšu kārtu pārvarēs deviņu apakšgrupu pirmo vietu ieguvēji, kas vēlāk oktobrī varēs piedalīties pamatkārtas sacensībās.

"Lokomotiv" pārstāvētās grupas uzvarētāji pamatkārtā dosies uz Horvātiju, kur spēkosies ar vietējo klubu Makarskas "Novo Vrijeme", kā arī divu citu priekšsacīkšu kārtas grupu uzvarētājiem.

     [+] [-]

, 2019-07-04 20:24, pirms 5 mēnešiem
Skaisti

     [+] [-]

, 2019-07-04 22:19, pirms 5 mēnešiem
Vai tad nevarēja komandu nosaukt "Lokomotīve"? Jūrmalā lielā futbola komanda taču arī saucas "Spartaks" nevis "Spartak".