Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:554, Did:0, useCase: 0

"Nikars-Vanagi" otrā un ceturtā vieta lielākajā telpu futbola turnīrā Eiropā

Andrejs Siliņš

"Nikars-Vanagi" otrā un ceturtā vieta lielākajā telpu futbola turnīrā Eiropā
Foto: TFS”Nikars-Vanagi”

No 24.jūnija līdz 29.jūnijam Itālijā, Montesilvano pilsētā risinājās lielākais bērnu un jauniešu Telpu futbola turnīrs Eiropā “Montesilvano Futsal cup 2018”. Tajā piedalījās komandas no 12 valstīm: Itālijas, Francijas, Spānijas, Brazīlijas, Ukrainas, Japānas, Skotijas, Beļģijas, Polijas, Somijas, Ungārijas un Latvijas. Mūsu valsti šajā starptautiskajā turnīrā pārstāvēja FK”Nikars” jaunie futbolisti ar 2 komandām – 2005./06.dz.g.. un 2007./08.dz.g.puiši.

U-13 vecuma grupā startēja 20 komandas no 18 futbola klubiem, kas bija sadalītas 5 apakšgrupās. TFS “Nikars-Vanagi” turnīru uzsāka C apakšgrupā, kurā nācās mēroties spēkiem ar Real Balduina (Itālija, Roma) 4:0, Sporting Paris (Francija, Parīze) 5:0, Napoli Calcetto (Itālija, Napoli) 2:1.

1/4 finālā TFS”Nikars-Vanagi” pretinieki bija Sporting club Marconi (Itālija, Roma), kuri tika pārspēti ar rezultātu 1:0. Pusfinālā mūsu jaunie futbolisti tikās ar Nadiya Prikarpattya (Ukraina, Ivano-Frankivs’k), kas ir arī Ukrainas Telpu futbola vicečempioni U-13 vecuma grupā. Visas spēles laikā nevienai no komandām neizdevās gūt vārtus, bet spēle bija aizraujoša, interesanta un līdzīga, tāpēc uzvarētājs tika noskaidrots pēcspēles soda sitienu sērijā. TFS ”Nikars-Vanagi” jaunie futbolisti soda sitienos bija precīzi, un tas nodrošināja viņu iekļūšanu finālā. Spēle noslēdzās ar rezultātu 0:0 (3:2).

Finālā TFS”Nikars-Vanagi” tikās ar Atletico Parananense (Brazīlija, Santa Felicidade Curitiba). Tā kā spēle tika filmēta, visiem līdzjutējiem bija iespēja to vērot tiešraidē. Mūsu kluba futbolistiem nācās atzīt brazīļu komandas pārākumu ar rezultātu 0:7, tādējādi izcīnot turnīrā 2.vietu. Svarīgi ir pieminēt, ka Brazīlijas komanda šī turnīra laikā izcēlās ar 61 vārtu guvumu, neielaižot savos vārtos nevienu bumbu.

TFS “Nikars-Vanagi” U-13 komandas sastāvs: Robins Stērninieks (C), Artuss Renārs Patašs (G), Renārs Niks Jansons (G), Toms Evertovskis, Gregors Helmanis, Valters Volbergs, Edvards Reksnis, Raivo Smilga, Ralfs Emīls Fokrots, Roberts Ozols, Edvards Valts, Mārtiņš Dzenītis, Jēkabs Kurzemnieks, Kristians Kudors.

Šajā turnīrā ar vārtu guvumiem TFS “Nikars-Vanagi” labā atzīmējās: Ralfs Emīls Fokrots (3), Robins Stērninieks (3), Toms Evertovskis (2), Valters Volbergs (2), Mārtiņš Dzenītis (1), Jēkabs Kurzemnieks (1).

Par turnīra labāko vārtsargu tika atzīts TFS ”Nikars-Vanagi” spēlētājs Artuss Renārs Patašs.

U-11 vecuma grupā piedalījās 16 komandas no 14 futbola klubiem, un tās bija sadalītas 4 apakšgrupās. TFS “Nikars-Vanagi” turnīru uzsāka ar pārliecinošu uzvaru A apkšgrupā, tiekoties ar Devils Chieti (Italija, Chieti Scalo) 5:0. Nākamā spēle jaunajiem Latvijas Telpu futbolistiem bija ar Real Balduina (Itālija, Roma), kas noslēdzās ar rezultātu 8:4. Šīs apakšgrupas pēdējais pretinieks Sporting club Marconi (Itālija, Roma) tika pārspēts ar rezultātu 3:1.

Pusfinālā TFS “Nikars-Vanagi” tikās ar Naidi Accademia (Itālija, Montesilvano). Vietējo atbalstītāju pārpilnaja zālē, nācās atzīt pretinieku pārākumu, spēle noslēdzās ar rezultātu 1:4. Par 3.-4.vietu mūsu jaunie futbolisti cīnījās ar Academy F6 (Spānija, Barselona) un sīvā cīņā piekāpās ar rezultātu 0:4, tādējādi noslēdzot turnīru augstajā 4.vietā.
TFS “Nikars-Vanagi” U-11 komandas sastāvs: Tomass Vaivods (C), Mārcis Kazainis (G), Emīls Lūsis, Kristians Karloss Rozītis, Marats Juldaševs, Martins Zemnieks, Heino Toms Lūmanis, Kevins Arnolds Zapevalovs, Jorens Latišonoks, Markuss Toms Kušķis, Renārs Miklaševičs, Viesturs Apšvalks.

Vārtus TFS “Nikars-Vanagi” labā guva: Emīls Lūsis (6), Martins Zemnieks (3), Tomass Vaivods (2), Kristians Karloss Rozītis (2), Heino Toms Lūmanis (1), Jorens Latišonoks (1), Renārs Miklaševičs (1), Marats Juldaševs (1).

Trenerim Laurim Hincenbergam un TFS “Nikars-Vanagi” futbolistiem šis bija 3.turnīrs Montesilvano. Izcīnot 2. un 4.vietu “Montesilvano Futsal Cup 2018” starptautiskajā turnīrā TFS”Nikars-Vanagi” šis ir lielākais sasniegums kluba vēsturē.

U-11 un U-13 komandu sagatavošanā piedalījās treneris Andrejs Ziļs, vārtsargu treneris Jurijs Trofimovs, akrobātikas treneris Pāvels Jerohins un fiziskās sagatavotības treneris Ivars Čākurs.

Liels paldies FK”Nikars” vadībai, Latvijas Telpu futbola asociācijai, Latvijas Futbola federācijai, visiem kluba vecākiem un faniem, kas atbalstīja jaunos futbolistus un deva iespēju piedalīties šajā starptautiskaja turnīrā un gūt neatsveramu pieredzi!

Turnīra mājas lapa: https://www.mpfutsalcup.com/it
Spēļu rezultāti: https://www.mpfutsalcup.com/it/info...

Vairāk informācijas par TFS “Nikars-Vanagi”: https://www.fknikars.lv, https//www.facebook.com/fknikars

Informāciju sagatavoja
Liena Krūce
TFS ”Nikars-Vanagi” administratore