Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:554, Did:0, useCase: 0

Latvijas izlase ar uzvaru sāk Baltijas kausa izcīņu

Rolands Eliņš

Latvijas izlase ar uzvaru sāk Baltijas kausa izcīņu
Foto: LFF

Šovakar Latvijas telpu futbolisti Baltijas kausa izcīņu Igaunijā sāka ar 5:2 uzvaru pār mūsu valsts dienvidu kaimiņiem lietuviešiem. Trešdien Artura Šketova vadītā komanda samēros spēkus ar Igauniju.

Mūsu komandas labā divus vārtus guva Andrejs Baklanovs, vēl pa reizei izcēlās Jurijs Halimons, Artūrs Jerofejevs un Maksims Seņs.

Baltijas kausa izcīņas ietvaros Latvijas izlase aizvadīs divas spēles. Pēc otrdienas spēles ar Lietuvu trešdien, 4. decembrī, pulksten 16.30 cīņa pret mājiniekiem igauņiem. Abas spēles notiek Rāsiku. Pirms došanās uz Igauniju mūsu komanda trenējās Rīgā.

Latvijas izlases sastāvā šoreiz ir 14 spēlētāji - 13 pārstāv vietējos klubus, bet Jānis Pastars ieradies kā Polijas kluba "Acana Orzel" pārstāvis.

Baltijas kausa mači kalpos kā gatavošanās nākamā gada sākumā gaidāmajam Eiropas čempionāta kvalifikācijas mini turnīram, kas 30. janvārī un 1. februārī notiks Latvijā. Tur mūsu komanda G grupas ietvaros samēros spēkus ar telpu futbolistiem no Igaunijas un Dānijas.

Izmantotie resursi:
https://lff.lv/zinas/12352/baltijas...