Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

Narbekovs: "Tvumasi šobrīd atrādās Maskavas "Spartak""

Edmunds Novickis
Edmunds Novickis @EdmundsN

Narbekovs: "Tvumasi šobrīd atrādās Maskavas "Spartak""
Armīns Narbekovs
Foto: Valdo Knyzelio

Šodien pēc Virslīgas 34. kārtas noslēdzošās spēles starp Rīgas "Metta/LU" un Jūrmalas "Spartaka" komandām viesu galvenais treneris Armīns Narbekovs atklāja, ka kluba, iespējams, labākais futbolists Patriks Tvumasi atrādās Krievijas Premjerlīgas klubā Maskavas "Spartak".

Armīns Narbekovs, "Spartaka" treneris: "Zinājām, ka būs grūta spēle, jo mums ir gan traumētie, gan diskvalificētie. Tā ka bija grūti, un, domāju, ka mēs šeit zaudējām divus punktus. Ja skatāmies uz spēles beigām, tad zaudējām šos divus punktus. Cīnījāmies līdz galam - kā nu kurš spēja. Lai nu kā, esam nostiprinājuši savu 5. vietu. Kur pazudis Tvumasi? Tvumasi šobrīd ir citā "Spartak" - Maskavas "Spartak". Pārbaudē."

Andris Riherts, "Mettas/LU" treneris: "Skaidrs, ka vienmēr patīkami izraut uzvaru un šoreiz izcīnītais punkts arī nav slikti, ņemot vērā, kā spēle attīstījās beigu daļā. Bet, ja ņem spēli kopumā, tad mums bija nospiedošs pārsvars vārtu gūšanas momentos. Noteikti nevaru piekrist pretinieku trenerim, ka viņi ir zaudējuši divus punktus. Es domāju, ka varam droši teikt - mēs šajā spēlē varējām iegūt vairāk nekā vienu punktu. Mēs to arī gribējām - cita lieta, ka meistarības trūkums un pārāk liela atbildības sajūta neļāva izcīnīt ko vairāk par neizšķirtu. Tomēr esmu ļoti lepns par saviem spēlētājiem, ka viņi cīnījās līdz galam - esot grūtā situācijā, atrada veidu, kā izcīnīt neizšķirtu. Tiešām liels prieks par to - tas punkts mums noderēs. Žēl, ka atbildīgos momentos mūsu uzbrucēji neprata realizēt savas iespējas. Prieks, ka momentu ir daudz, bet žēl, ka nevaram tos realizēt. Laikam jāturpina tradīcija, ka, lai gūtu uzvaru, mums jāgūst četrus vārtus ["Metta/LU" četras no sešām savām uzvarām guvusi, iesitot četrus vārtus - aut.piez.], šoreiz ir trīs un neizšķirts.

Kāpēc Pallo neizdodas izmantot savus momentus? Bija svarīga spēle pret Rīgas "Daugavu" - viņš tur guva vārtus, būtiskos pašus pirmos, kad atklājām rezultātu [beidzās 4:3 - aut.piez.]. Likās, ka viņš ticis pāri melnajai joslai, bet... šodien viņš neizmantoja trīs patiešām lieliskus momentus. Kaut kur liela nervozitāte traucē. Viņš pats pēc dabas ir ass, spēlē ar abām kājām, it kā nevajadzētu būt problēmām būt vārtus, bet nu psiholoģiski laikam vēl nav gatavs - pirmā sezona Virslīgā, tādas pieredzes nav bijis. Jācer, ka šajā komponentā viņš pieliks. Pallo arī pats var izveidot momentus, viņš arī daudz ir rezultatīvi asistējis. Es viņam īsti neko nevaru pārmest, taču, protams, uzbrucējam ir jāsiet goli iekšā. Jāstrādā būs pie tā.

Vai nododu spēlētājiem informāciju par turnīra situāciju un stāstu, kas mums vajadzīgs, lai noturētos? Šobrīd zinām, ka "Gulbene" ir uzvaras attālumā - tas mums bija būtiski. Tai pašā laikā mums šodien pretī stājās komanda, ar kuru varējām spēlēt par uzvaru, un mūsu uzdevums šodien bija vinnēt. Domāju, ka laukumā visi to redzēja. Divās nākamajās spēlēs mums nav, ko zaudēt - varam paši izšķirt savu likteni. Gan ar "Skonto", gan "Liepājas metalurgu" jāspēlē uz uzvaru.

Vai piekrītu, ka bija nopietnas problēmas ne tikai ar realizāciju, bet arī aizsardzībā? Jā, protams. Pēc spēles viens no aizsargiem man arī atzina, ka viņam tā nebija labākā spēle. Ja pamanījāt, nespēlēja Māris Savinovs, bet gan Mārcis Savinovs, kuram bija mazāka spēļu prakse. Bija epizodes, kad aizsardzības līnija nenospēlēja veiksmīgi, piemēram, pie trešā vārtu guvuma, kad "Spartaks" izvirzījās vadībā. Arī vārtsargs varēja labāk nospēlēt, taču aizsargiem ir jāpalīdz vārtsargam - atlēkušās bumbas ir jāsavāc.

Cik dodu Biezajam 10 ballu sistēmā? Tā uzreiz nepateikšu. Viņš ir sekmīgs."

  -1 [+] [-]

, 2012-10-28 18:24, pirms 7 gadiem
Laba naudiņa iet Spartakam klāt

  +1 [+] [-]

, 2012-10-28 18:27, pirms 7 gadiem
Spartaks demolé rezultativi!

  -1 [+] [-]

, 2012-10-28 18:28, pirms 7 gadiem
Tik augstiem plauktiem jau nu nav Tvumasi ne tuvu gatavs. Ja nu vienīgi ņemtu vēl audzināšanai, jo talants nav noliedzams.

  +1 [+] [-]

, 2012-10-28 18:52, pirms 7 gadiem
Cik tad samejam gadu ir??

     [+] [-]

, 2012-10-28 19:02, pirms 7 gadiem
Teemu Saxon rakstīja: Cik tad samejam gadu ir??
18

     [+] [-]

, 2012-10-28 19:04, pirms 7 gadiem
666.ru rakstīja: 18
tad jau gan viss tik prieksaa

     [+] [-]

, 2012-10-28 20:28, pirms 7 gadiem

  +1 [+] [-]

, 2012-10-28 20:37, pirms 7 gadiem
Cik atceros no padomijas čempjiem,tad viņu vienmēr sauca par Norbekovas

     [+] [-]

, 2012-10-29 15:30, pirms 7 gadiem
coffijs rakstīja: Cik atceros no padomijas čempjiem,tad viņu vienmēr sauca par Norbekovas
Lietuviski (arī krieviski) tā ir, bet latviski pareizi ir Narbekovs.