Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

Virslīgas 16. kārtas simboliskā izlase

Virslīgas 16. kārtas simboliskā izlase

Vārtsargs

Kostiantyn Makhnovskyi (FK Ventspils) – gadījums, kad citus vārtsargus šajā kārtā ir grūti izcelt, bet Mahnovskis aizvadīja mierīgu, bet pārliecinošu spēli. Protams, mazliet dīvaini, ka pirms spēles pret Dinamo-Auto vārtos netika likts Alampasu, bet tā jau ir trenera izvēle.

Aizsargi
Ziga Lipuscek
(RFS ) – matemātiskajā pienesumā izveidoja divus vārtu guvumus, statistiskajā atskaitē - vienu, bet tam nav tik liela nozīme, jo pēdējās četrās spēlēs guvis trīs vārtus un ir liels drauds jebkurās standartsituācijās.
Krišs Kārkliņš (Valmiera FC) – guva trešos vārtus sezonā un apklusināja Jelgavas klusās cerības atspēlēties. Apsveikums ar izsaukumu uz izlasi.
G. Mtchedlishvili (FK Ventspils) – Daugavpils smagās kājās izpaudās gan ātrumā, gan bumbu apstrādē, tāpēc Ventspils aizsardzībai nebija īpaši liela spiediena, tomēr Mtchedlishvili kārtējo reizi bija aktīvs arī uzbrukuma pusē un nopelnīja rezultatīvu piespēli.
O. Badmus (Valmiera FC) – pieklusinājis savu kļūdu daudzumu un aizvada arvien pārliecinošāku sezonu.

Pussargi

Jānis Ikaunieks (RFS) – Virslīgā atgriezies diezgan vareni un četrās spēlēs guvis divus vārtus un atdevis arī divas rezultatīvas piespēles. Jāņa piesaiste noteikti palielina konkurenci uz vietu sastāvā un būs interesanti redzēt, kuram (Emersonam (?) nāksies biežāk laiku pavadīt uz soliņa.
Vladimirs Kamešs (Riga FC) – kā allaž Kameša ieslēgtais motoriņš joņoja no viena laukuma gala un otru. Neteiksim, ka pati labākā sapratne uzbrukumā ar K. Mbombo, bet vienu vārtu guvumu viņam izkārtoja.
Nemanja Belakovic (FK Spartaks) – nedaudz pazaudējis savu vārtu gūšanas garšu, bet turpina apgādāt komandas biedrus ar piespēlēm un komandu ar uzbrukuma asumu.
Guga Palavandishvili (FK Ventspils) – ļoti pašaizliedzīgs spēlētājs ar plašu emociju spektru, kas uzvilka arī dažus Daugavpils spēlētājus. Dažreiz viņa veiktie izklupieni liek satraukties, bet kamēr tie ir tīri, tikmēr pretenziju pret tiem nav.

Uzbrukums:

Artūrs Karašausks (FK Liepaja) – kopumā visai nemānāms, bet uzspīdēja tad, kad visvairāk bija vajadzīgs – kompensācijas laika pēdējās sekundēs izglāba Liepājai punktu. Bieži mēģināja izdarīt “atslēgas” piespēles, bet izpildījuma kvalitāte šajā spēlē tomēr piekliboja.
Roger (Riga FC) – nonācis uzbrukuma smailē guva divus vārtus un sarūpēja labu izklaides žanra maču atnākušajiem skatītājiem.

Pārdomas:

Vladislavs Lazarevs/ Aleksejs Grjaznovs – Valmiera šodien piedzīvos savu debiju uz Eiropas skatuves, un tāda iespēja bija arī abiem šiem spēlētājiem. Diemžēl tā vietā, lai spēlētu, celtu savu vērtību starptautiskajā arēnā, tiktu izsaukti uz izlasi, spēlētāji ir ieņēmuši pozu un izmet gadu no savas futbola dzīves. Domājams, ka Lazerevs varētu salīdzinoši vieglāk atrast darbu nākamajā sezonā, tad Grjaznovam to izdarīt varēt būt krietni grūtāk.

Izlases trešais vārtsargs – pieņemot, ka Vaņins ir beidzis savu karjeru izlasē, tad nākas uzdot jautājumu par izlases vārtsargu potenciālo hiarhiju. Droši, ka pirmais numurs izlasē ir Šteinbors, bet otrais numurs varētu būt Ozols, kurš turpina sevi labi pierādīt FC Riga sastāvā. Līdz ar to aktuāls jautājums ir par izlases trešo vārtsargu. Ja iepriekšējā sezonā tāds visai droši būtu bija Lazarevs, tad šobrīd šī pozīcija ir atvērta un izsauktais Ošs nav bijis stabils un pieļāvis rupjas kļūdas šajā Virslīgas sezonā.