Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

Tabanovs: ""Ventspils" Latvijas futbola "labā" atteicās pārcelt spēli"

Nauris Mackevičs
Nauris Mackevičs

Tabanovs: ""Ventspils" Latvijas futbola "labā" atteicās pārcelt spēli"
Ivans Tabanovs

Daugavpils "Daugavas" galvenais treneris Ivans Tabanovs pēc uzvarētā Virslīgas mača pret "Jūrmalu" (2:0) bijis ļoti dusmīgs. Komandai jau pēc pusotras nedēļas jāspēlē Eirokausos, taču komandas rezervistu soliņš ir ļoti īss, pie tam papildinājumus varēs veikt tikai pēc pirmās kārtas, ja vien tā tiks pārvarēta.

Futbola centra "Jūrmala" galvenais treneris Vladimirs Pačko šoreiz uz preses konferenci neieradās, bet viņa vietā ar presi runājās bijušais Latvijas izlases pussargs Armands Zeiberliņš: "Gribētos apsveikt pretinieku ar uzvaru. Pirmo spēli uzvarējām mēs, bet šoreiz Daugavpils revanšējās. Man ļoti patīk "Daugava", tā ir ļoti laba komanda. Mums tā patika arī tad, kad spēlējām pirmo maču Rīgā. Ļoti daudz pieredzējušu futbolistu. Šodien mums daļēji nepaveicās, varētu teikt arī tā. Principā, mums bija tikai divi momenti, bet pretinieks iesita visu."

Futbola kluba "Daugava" galvenais treneris Ivans Tabanovs izteica kritiskus vārdus Latvijā pastāvošajai sistēmai, kas saistīta tieši ar jauno futbolistu pieteikšanu [Latvijā transfēru logs atverās 2. jūlijā, bet Eiropas līgai futbolisti jāpiesaka līdz 25. jūnijam - aut.]: "Prieks, ka komandu šodien nenācās motivēt, jo visi lieliski atcerējās zaudējumu ar 1:6. Visi bija gatavi spēlei, mani uztrauca noskaņojums iepriekšējā mačā, kur pašatdeve bija ļoti vāja. Man bija lielas pretenzijas pret futbolistiem, bet šoreiz viss bija kārtībā. Uzskatu, ka pelnīti uzvarējām "Jūrmalu" gan spēles kvalitātes, gan momentu skaita ziņā. Puiši ļoti centās, kas dažās iepriekšējās spēlēs nebija jūtams. Esmu par to viņiem pateicīgs."

"Daugavai" turpmākajā laikā par spēļu trūkumu nebūs jāuztraucas, jo būs jāspēlē ļoti daudz. Tabanovs to nosauca par lielu mīnusu, jo rezervju praktiski nav. Īpaši dusmīgs viņš bija uz "Ventspils" kluba vadību, kura nekādi negribēja pārcelt 8. jūlija spēli ["Daugavai" 5. un 12. jūlijā jāspēlē Eiropas līgā - aut.]:

"Nesaprotu, kā var tā saplānot kalendāru, zinot, ka dažiem klubiem jāspēlē Eirokausos. "Ventspils" atteicās pārcelt šo maču, Latvijas futbola labā cerot iegūt trīs punktus [ar ironiju - aut.]. Ventspilnieki lieliski zina, ka mums jāspēlē Eirokausos. Mums praktiski nav rezervistu - šodien var teikt bija tikai trīs. Gribējām pieteikt kādu futbolistu, taču tas tagad nav iespējams. Lai Latvijas futbols attīstītos, mums ir nepieciešams pastiprinājums. Izloze bijusi labvēlīga, ir iespējas tikt tālāk, taču ar mūsu rezervēm nepietiek. Tagad mums būs smagi. Centīsimies!"

Runājot par pirmo pretinieku Eiropas līgā, Tabanovs izteicās, ka komandu līmeņi ir salīdzinoši līdzīgi: "Tā ir laba komanda. Nesen ar viņiem spēlējām pārbaudes mačā, bet viņiem tad trūka daudzu pamatsastāva futbolistu, kuri tika iekļauti nacionālajās izlasēs. Arī mums nespēlēja labākie, tādēļ no tās spēles lielas jēgas salīdzināšanas ziņā nav. Skatījos viņu spēļu ierakstus, tādēļ varu droši teikt, ka ies smagi. Ja mēs varētu katrā pozīcijā pastiprināt sastāvu ar vismaz vienu futbolistu, būtu daudz vieglāk. Kaut gan arī tagad varu teikt, ka tālāk varam tikt. Futbola līmenis abās valstīs ir līdzīgs, galvenais spēlēt savu spēli."

  +1 [+] [-]

, 2012-06-27 21:20, pirms 8 gadiem
Gavrilovs jau otru sezonu pēc kārtas nav apmierināts, ka pirms Eirokausiem nepārceļ spēles. Tāau tad, kad sastādīja kalendāru, viņam iebildumu nebijot.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +1 [+] [-]

, 2012-06-28 15:51, pirms 8 gadiem
simex rakstīja: Timofejevu no Ventspils, Afanasjevu no LM , Kortesu no Spartaka vasaras transfērā iegādāties un būtu tīri ok ar rezervēm
Kāpēc gan lai Timofejevs un Afanasjevs nāktu atpakaļ uz klubu, kuru pirms sezonas pameta?

  +1 [+] [-]

, 2012-06-28 15:55, pirms 8 gadiem
Ja Daugava sūdzas par rezervē, tad jāsaka, ka Metalurgs pirms Eirokausiem ir vēl lielākā dimbā. Viņi ir dimbā pat uz Virslīgu, ja pamatsastāvā vieta jāieņem jaunajam Šadčinam. Viņš ir talantīgs, bet ne jau pamatsastāva spēlētājs. Šitā rīcība vispār fascinē, ka nevar puirms sezonas savākt 2-3 spēlētājus vairāk... Vai tiešām treneri neapzinās, ka sezona ir gara un grūta?

Par Skonto un divu vārtsargu pieteikšanu vispār laikam nav vērts muti dzesēt. Jau pērn Māliņš guva traumu un bija steidzami jāīrē Skābardis no Audas. Šogad Māliņam noraidījums un bez Darģa atkal neviena nav, tāpēc rezervē jāsēž tīnim. Kaut kāds kašmārs...