Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

"Skonto" arī šogad atbalsta labdarības projektu "Arī Vandzenes futbols grib izaugt liels"

Andrejs Siliņš

Aizvadītajā gadā "AllFriends labdarības fonds" ar 4475 balsu lielu atbalstu LabieDarbi.lv 16. projektu konkursā ieguva finansējumu 2000 LVL apmērā futbola laukuma izveidei Vandzenē, Talsu rajonā. Pašreiz nepieciešami līdzekļi futbola laukuma infrastruktūras attīstībai – soliņu izgatavošanai, nožogojuma un laternu uzstādīšanai, kā arī citiem labiekārtošanas darbiem. Lai tos iegūtu, projektā iesaistījies arī Latvijas čempiontituliem bagātais klubs "Skonto".

Šī infrastruktūra sniegtu iespēju Vandzenes pagastam rīkot dažāda mēroga futbola naktsturnīrus, kļūt par labāko treniņvietu 30 gadus pastāvošajai vietējai futbola komandai FC „Vandzene”, kā arī nodrošinātu drošību bērniem un jauniešiem, kuri izmantos futbola laukumu, tādēļ arī Latvijā zināmais futbola klubs FC Skonto arī šogad popularizē futbola attīstību Latvijā un aicina ikvienu balsot, izrādot savu iniciatīvu aktīva un veselīga dzīvesveida popularizēšanai.

FC Skonto uzruna "Izmaini pasauli jau tagad!"

Izmaini pasauli jau šodien! from Ivo Mūrnieks on Vimeo.

Vandzenē atrodas arī Jauniešu centrs, kas ir blakus plānotajam futbola laukumam, līdz ar to tiktu papildināts jauniešiem pieejamo aktivitāšu skaits un brīvā laika pavadīšanas iespējas, dodot viņiem iespēju sevi pilnveidot un uzkrāt sportisko meistarību.

Par labdarības projektu var nobalsot šeit: Palīdzi Vandzenes futbolam izaugt lielam! |...

Informāciju sagatavoja
Guna Miļusa
sabiedrisko attiecību vadītāja

  -1 [+] [-]

, 2012-06-25 17:32, pirms 7 gadiem
Pat ārzemniekus piespieduši latviski runāt. Riosam, Sato un Mingazovam cepuri nost.

Lai izdodas!

     [+] [-]

, 2012-06-26 13:27, pirms 7 gadiem
Skonto atbalsta... Es arī tikpat liels atbalstītājs! Hehe! Morāli atbalsta, bet nauda ta no Labajiem Darbiem nāk! Slaviniet drīzāk Labos Darbus!