Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

Popkovs: "Parasti nerunāju par tiesnešiem, bet šis noraidījums bija nesaprotams"

Edmunds Novickis
Edmunds Novickis @EdmundsN

Popkovs: "Parasti nerunāju par tiesnešiem, bet šis noraidījums bija nesaprotams"
Jurijs Popkovs, Rīgas "Daugavas" galvenais treneris
Foto: Mārtiņš Zilgalvis, f64

Pēc Virslīgas atklāšanas spēles starp Rīgas "Daugavu" un Daugavpils "Daugavu" mājinieku treneris Jurijs Popkovs bija neizpratnē par tiesneša lēmumu noraidīt viņa komandas spēlētāju, savukārt daugavpiliešu treneris Ravils Sabitovs atzina, ka pēc pirmajiem gūtajiem vārtiem spēle aizgāja daudz vieglāk.

Jāmin, ka uz pēcspēles preses konferenci bija ieradies tikai šo rindu autors - tas gan neliedza abu komandu treneriem izsmeļoši pastāstīt par spēles gaitu, izteikt savu skatījumu, kā arī atbildēt uz jautājumiem. Paldies viņiem par to!

Ravils Sabitovs, Daugavpils "Daugavas" treneris: "Bija grūts 1. puslaiks un vispār visa spēle līdz pat pirmajiem gūtajiem vārtiem. Pēc tam kļuva vieglāk, spēle aizgāja. Līdz noraidījumam pretinieks izrādīja lielu pretsparu. Kāpēc uzmainīju centra aizsargu Uljanovu [viņš guva pirmos vārtus - aut.piez,]? Piekrītu, ka parasti centra aizsargus spēles laikā nemaina, taču neuzmainīju Uljanovu tāpēc, lai iegūtu pastiprinājumu pie stadartsituāciju izspēles, bet gan tāpēc, ka man nepatika centra aizsarga Cincadzes sniegums. Būsim godīgi, abu komandu iespējas nav salīdzināmas, un tomēr pat tajās nedaudzajās epizodēs pie mūsu vārtiem Cincadze pieļāva kļūdas. Vai nākamajā mačā sākumsastāvā būs Uljanovs, nevis Cincadze? Skatīsimies pirms spēles, izejot no situācijas. Šodien neuzminēju ar centra aizsargu izvēli.

Jāsaprot arī, ka komandu pilnībā nokomplektējām pēdējā brīdī, un mūsu rindās ir daudz džokeru - futbolistu, kuri var pastiprināt spēli. Variantu ir daudz - pēc līderu Afanasjeva un Tomofejeva aiziešanas jāizmēģina dažādi varianti. Jāsaka, ka šodien uz maiņu uznākušie futbolisti Kokins, Kovaļovs atdzīvināja mūsu spēli."

Jurijs Popkovs, Rīgas "Daugavas" treneris: "Attīstāmies. Tikai divas dienas līdz čempionāta sākumam noformējām sastāvu. Šodien spērām soli uz priekšu salīdzinājumā ar kausa maču pret Gulbeni, kad nospēlējām ļoti vāji. Es teiktu, ka šodien pirmajās 25-30 minūtēs ritēja līdzīga cīņa, un tikai 1. puslaika beigu daļā redzējām starpību meistarībā, kad Daugavpils komandai izdevās iegūt pārsvaru.

Parasti nerunāju par tiesnešiem, taču šodien noraidījums satrieca [tiesāja Andris Treimanis - aut.piez.]. Nesapratu, par ko spēlētāju noraidīja, ļoti strīdīgs noraidījums. Arī visi neitrālie cilvēki, ar kuriem aprunājos, bija līdzīgas domās. Bijām pārliecināti, ka tai epizodē tika pārkāpti noteikumi pret mūsu spēlētāju... Šis noraidījums bija liels psiholoģiskais trieciens, pie tam zaudējām vienu no saviem līderiem. 2. puslaikā pretinieku meistarība jau noteica savu.

Zaudējām divcīņas - šādās reizēs svarīgi parādīt raksturu, ieņemt pareizu pozīciju, jo ne jau augums nosaka to, kurš uzvar divcīņu [garais daugavpiliešu aizsargs Uljanovs ar galvu atklāja rezultātu - aut.piez.]. Pirms mača teicu puišiem - šis būs jūsu eksāmens. Nenokārtojām to un cenšos neslavēt savus futbolistus pat par neizšķirtiem, taču šoreiz, neskatoties uz rezultātu, patiešām mūsu izpildījumā redzēju pozitīvu attīstību.

Ko teicu pārtraukumā, zinot, ka ir mazākums un rezultāts 0:0? Protams, pamainījām shēmu (jau uzreiz pēc noraidījuma), pateicu pussargiem konkrētas lietas, ko darīt, samazinājām savu uzbrucēju skaitu. Vairāk izdarīt nevarēju. Noslēgumā gribu apsveikt pretiniekus ar uzvaru, jo ir svarīgi mācēt atzīt zaudējumu."

Pēc mača Sportacentrs.com arī aprunājās ar Daugavpils "Daugavas" spēlētāju Jevgeņiju Simonovu, kurš izpildīja divus lieliskus stūra sitienus, abos pirmajos gūtajos vārtos: "Jā, treneris liek šādi izpildīt stūra sitienus un jā - apzināti centrēju uz Uljanovu, tāpēc jau viņu uzlaida [smejas]. Spēle bija grūta, 1. puslaikā pretinieki atdeva visas emocijas, cīnījās par katru centimetru, tāpēc neklājās viegli. Laukums? Pats segums (tā cietums) apmierināja, bet izmēri gan bija par mazu. Kāds ir mūsu mērķis - TOP3 vai čempionu tituls? Es teiktu, ka cerības uz titulu ir visai neskaidras [туманные - krievu val.]. Mani paša mērķi? Man ir gandrīz 28 gadi, bet Virslīgā neesmu vēl guvis nevienus vārtus - beidzot jāsāk nevis tikai dalīt rezultatīvas piespēles, bet jāiesit arī pašam [smejas]. Gribu iesist un veltīt vārtus savai meitiņai, kura drīzumā nāks pasaulē."

  -3 [+] [-]

, 2012-03-24 17:34, pirms 8 gadiem
Jāmin, ka uz pēcspēles preses konferenci bija ieradies tikai šo rindu autors - tas gan neliedza abu komandu treneriem izsmeļoši pastāstīt par spēles gaitu, izteikt savu skatījumu, kā arī atbildēt uz jautājumiem.

Futbols LV ir loti populars!

  +6 [+] [-]

, 2012-03-24 17:42, pirms 8 gadiem
Šosezon pēc katras spēles jānotiek preses konferencei? Būtu labi, ja tā būs.

  +2 [+] [-]

, 2012-03-24 18:15, pirms 8 gadiem
Lielākā daļa sporta žurnālistu ir vienkārši sliņķi,jo sagaida publicētos spēles protokolus un pie datora uzcep rakstu.Kāpēc salt stadionā?
Salecos es aizpērn ar"parsporta" saita žurnālistu forumā,kurš beigas pateica,ka nemaz nedzīvo pilsētā kurā spēlē virslīgas komanda,bet rakstīja rakstus par virslīgu.

  +5 [+] [-]

, 2012-03-24 18:43, pirms 8 gadiem
alguns rakstīja: Lielākā daļa sporta žurnālistu ir vienkārši sliņķi,jo sagaida publicētos spēles protokolus un pie datora uzcep rakstu.Kāpēc salt stadionā?
Salecos es aizpērn ar"parsporta" saita žurnālistu forumā,kurš beigas pateica,ka nemaz nedzīvo pilsētā kurā spēlē virslīgas komanda,bet rakstīja rakstus par virslīgu.
tieši tāpēc nelasu lielu daļu rakstu, kur pēc pirmajām, rindām skaidrs, ka būs kārtējais identiski uzceptais raksts.

toties ar baudu palasu šādus rakstus no pēcspēles konforencēm

  +2 [+] [-]

, 2012-03-24 18:45, pirms 8 gadiem
Treimanim jau parasti gribas izcelties.Laikam džekam iekšā mīt kāds bērnības komplekss,kas tagad izpaužas pārliekā ekhibicionismā.

  +2 [+] [-]

, 2012-03-24 18:45, pirms 8 gadiem
Lasīju ar baudu! cerams, ka būs video kaut no spēles

  -2 [+] [-]

, 2012-03-24 19:02, pirms 8 gadiem
Juri$$$ rakstīja: Jāmin, ka uz pēcspēles preses konferenci bija ieradies tikai šo rindu autors - tas gan neliedza abu komandu treneriem izsmeļoši pastāstīt par spēles gaitu, izteikt savu skatījumu, kā arī atbildēt uz jautājumiem.

Futbols LV ir loti populars!
Nu tai spēlei intrigas nebija.

     [+] [-]

, 2012-03-24 22:01, pirms 8 gadiem
tas bija nežēlīgi salauzt debiju komandai sezonā
Treimanis laikam katrā spēlē grib izvilkt savu sarkano

     [+] [-]

, 2012-03-24 22:01, pirms 8 gadiem
kauls rakstīja: Nu tai spēlei intrigas nebija.
visām 1k spēlēm ir intriga

  +3 [+] [-]

, 2012-03-24 22:42, pirms 8 gadiem
Popkovs ir labākais treneris Latvijā!Ja viņš saka ka treimanis ir mēsls tad tas tā ir,2010 gadā arī Abramčiks bija ļoti neapmierināts ar treimanņa tiesāšanu!Par ko guņam
pēc tam maksāja nodevas!
Slēpts komentārs: Lavrenty

  +4 [+] [-]

, 2012-03-24 22:45, pirms 8 gadiem
Lavrenty rakstīja: Virsrakstam nav taisnība, Popkovs vienmēr ir ar ko neapmierināts, no sava trenera laika gala jau
Popkovs ir vienmēr bijis neitrāls tiesnešu darbībās jau no DAG laikiem!

  -3 [+] [-]

, 2012-03-26 17:30, pirms 8 gadiem
Andris5="Kur. Vārds"????

Andris5 rakstīja: Popkovs ir labākais treneris Latvijā!Ja viņš saka ka treimanis ir mēsls tad tas tā ir,2010 gadā arī Abramčiks bija ļoti neapmierināts ar treimanņa tiesāšanu!Par ko guņam
pēc tam maksāja nodevas!

  -2 [+] [-]

, 2012-03-26 17:31, pirms 8 gadiem
????
Andris5 rakstīja: Popkovs ir vienmēr bijis neitrāls tiesnešu darbībās jau no DAG laikiem!
';

  +2 [+] [-]

, 2012-03-26 20:33, pirms 8 gadiem
ainarscieti rakstīja: ????
sportacentrs.com parasts lietotājs, reģistrējies pirms 3 stundām.
Atstājis 3 komentārus.

Pamper tu esi stulbs?Jeb pārāk spēcīgi izvālēts?,visi 3 kometi uz manu profilu!