Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

Sabitovs: "Man nepatīk klaigāt uz futbolistiem"

Nauris Mackevičs
Nauris Mackevičs

Sabitovs: "Man nepatīk klaigāt uz futbolistiem"
Ravils Sabitovs
Foto: Ivars Račko, Sportacentrs.com

Virslīgas 6. kārtas grandu duelis starp Daugavpils "Daugavu" un "Liepājas Metalurgu" noslēdzies ar bezvārtu neizšķirtu. Abu komandu treneri dalījās iespaidos par redzēto laukumā.

"Liepājas Metalurga" galvenais treneris Vladimirs Osipovs: "Rezultāts ir likumsakarīgs. Pie mūsu vārtiem bija vairāk bīstamu situāciju, taču bīstamo momentu skaita ziņā rezultāts bija 1:1. Diemžēl mūs pievīla fiziskā kondīcija, nespējām atjaunoties pēc mača ar "Skonto". Spēles otrajā puslaikā tas bija ļoti jūtams, palikām lēni. Pietrūka spēka. Valērija Afanasjeva sniegumu vērtēju kā labu, taču viņš var spēlēt krietni vien labāk. Tas ir ļoti labs futbolists, esmu ļoti priecīgs, ka viņš spēlē pie mums. Ļoti neapmierināts esmu ar abu uzbrucēju Vladimira Kameša un Jurģa Kalna spēli. Viņi ir ātri uzbrucēji, taču pret "Daugavu" nevarēja izmantot savas labākās īpašības, jo uzbrukumā darbojāmies pārāk lēni un pozicionāli. Arī viņiem jutās spēka trūkums. "Daugava" pie saviem vārtiem izveidoja ļoti ciešu aizsardzību, kuru bija grūti uzlauzt.

"Daugavas" galvenais treneris Ravils Sabitovs: "Liepājai ir laba komanda, ar kuru strādā labs treneris. Komandas darbībās ir jūtama trenera roka. Bija grūta spēle. Apzināti atdevām pretiniekam iniciatīvu, jo pirms tam analizējām viņu stiprās un vājās puses. Žēl, ka joprojām nevar spēlēt optimālajā sastāvā. Ceru, ka 2. maijā jau varēs spēlēt visi. Šodien riskēju, laukumā laižot Edgaru Jermolajevu. Tas ir ļoti talantīgs futbolists, ļoti labi viņš sevi parāda treniņos, bet ieiet tādā spēlē viņam bija grūti, tomēr nolēmu riskēt. Viņš nospēlēja labi.

Man ļoti nepatīk spēles laikā klaigāt, pacelt balsi, tas nav labais tonis, aču pārtraukumā to nācās darīt. Kārtīgi parunājāmies ar Andreju Kovaļovu. Paši redzējāt, ka tas deva rezultātu."

  +2 [+] [-]

, 2012-04-22 19:55, pirms 8 gadiem
"Ravils Sabitovs: "Liepājai ir laba komanda, ar kuru strādā labs treneris. Komandas darbībās ir jūtama trenera roka."

Nu, nu. Gribētos jau redzēt kādu paša, personīgu Osipova pienesumu komandā. Cik dzirdēts no spēlētajiem, tad 2 dienas nedēļā Osipovs strādā pēc Zelkēviča pierakstiem, pārejās 3 pēc Abramčika klades.

     [+] [-]

, 2012-04-22 22:56, pirms 8 gadiem
neesmu un nebūšu treniņos
taču Osipovs ir ļoti iinteliģents cilvēks
...LM ir labi sagatavots
tas, ka Gena Zirnis un citi domā, ka pirms 2 gadiem treniņi strādās šodien ir purvs

     [+] [-]

, 2012-04-23 08:26, pirms 8 gadiem
Lukins šosezon nav otrais treneris?

     [+] [-]

, 2012-04-23 11:23, pirms 8 gadiem
Attiecībā uz Kovaļovu tiešām taisnība,jo otrajā puslaikā ar savu aktivitāti tiešām krita acīs.Kad izlasīju par Osipovu,tūdaļ padomāju par kasparello,domāju jāuzraksta,ko domā profesionāls treneris,bet izrādās kasparello ar savu komentu jau priekšā.Tomēr atļaušos šai jautājumā nedaudz nepiekrist Kasparello,jo es tur neredzu nekā dīvaina,ka Osipovs strādātu pēc Zeļkjaviča un Abramčika pierakstiem.Tieši otrādi,tas pat ir apsveicami,jo bieži Latvijas komandas netrenē treneri ar tik bagātu pieredzi,kā Zeļkjavičam.Nevajag aizmirst,ka Osipovam tikai otrā sezona galvenā trenera amatā un pērnā sezona ņemot vērā ,ka tā bija pirmā ,
par sliktu uzskatīt nevarētu.Nemācās no citu pieredzes tikai muļķi.

     [+] [-]

, 2012-04-23 21:49, pirms 8 gadiem
alguns rakstīja: Attiecībā uz Kovaļovu tiešām taisnība,jo otrajā puslaikā ar savu aktivitāti tiešām krita acīs.Kad izlasīju par Osipovu,tūdaļ padomāju par kasparello,domāju jāuzraksta,ko domā profesionāls treneris,bet izrādās kasparello ar savu komentu jau priekšā.Tomēr atļaušos šai jautājumā nedaudz nepiekrist Kasparello,jo es tur neredzu nekā dīvaina,ka Osipovs strādātu pēc Zeļkjaviča un Abramčika pierakstiem.Tieši otrādi,tas pat ir apsveicami,jo bieži Latvijas komandas netrenē treneri ar tik bagātu pieredzi,kā Zeļkjavičam.Nevajag aizmirst,ka Osipovam tikai otrā sezona galvenā trenera amatā un pērnā sezona ņemot vērā ,ka tā bija pirmā ,
par sliktu uzskatīt nevarētu.Nemācās no citu pieredzes tikai muļķi.
atceros, kā pērn Kasparello smagi kritizēja Osipovu
uz sezonas beigām pieklusa
Bens un Rūdis bija cits līmenis, bet šī līmeņa spēlētājiem Osips ir gana labs