Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0
Autors: Agris Suveizda

Investori neierodas; LFF rīt tiksies ar Liepājas domi un futbola vadību

Investori neierodas; LFF rīt tiksies ar Liepājas domi un futbola vadību
Antons Jemeļins
Foto: Gints Ivuškāns, f64

"Nekāda tikšanās nenotika. Investori neieradās," bijušais SK "Liepājas metalurgs" direktors Ilgvars Šēns sarunā ar portālu Sportacentrs.com apstiprināja, ka vakar ieplānotās sarunas ar potenciālajiem investoriem beidzās pat nesākušās.

"Jau likās, ka visa tā lieta bija nenopietna. Paši pieteicās, bet, ja neieradās, tad...," sacīja Ilgvars Šēns. "No kurienes viņi bija? Ne no Latvijas, līdz ar to man uzreiz bija tāda nenopietnības sajūta. Rīt domē ir paredzēta tikšanās saistībā ar futbola komandu, taču, kā tā beigsies, nezinu. Beigu beigās ne jau man vienīgajam ir jādomā par Liepājas futbolu. Vairs neesmu direktors un paša kluba arī nav – vēl kādam būtu par to visu jādomā."

Pie apaļā galda bez pilsētas domes sēdīsies bijušā "Liepājas metalurga" pārstāvji, Liepājas jaunā futbola vadība, kā arī Latvijas Futbola federācijas ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis. "Protams, ka mūsu vēlēšanās ir, lai Liepājā tiktu saglabāts futbols," sarunā ar Sportacentrs.com sacīja federācijas sporta direktors Dainis Kazakevičs. "Domāju, ka Liepāja ir pelnījusi, lai federācija izdarītu visu no sevis atkarīgo, lai tajā izdotos saglabāt futbolu. Vēl ir cerības, ka kaut kas varētu izdoties, taču ir grūti kaut ko prognozēt."

Vēl pirms sporta kluba likvidācijas tika baumots, ka gadījumā, ja Liepāja saglabās Virslīgas komandu, tā, visticamāk, startēs zem citas izkārtnes. "Skaidrs, ka, ja parādās kāda jauna organizācija, ir nepieciešama zaļā gaisma no iepriekšējās organizācijas, ka tā pārmanto vietu Virslīgā un arī visas tiesības un saistības," Kazakevičs turpināja. "Šādi precedenti ir bijuši – klubi ir mainījuši juridisku statusu un nosaukumu, bet ir nepieciešams, lai pats SK "Liepājas metalurgs" gribētu citam klubam deleģēt savu vietu Virslīgā un statusu Latvijas Futbola federācijā."

"Gadījumā, ja tomēr neviena komanda no Liepājas nebūs gatava Virslīgai, tad Latvijas čempionāts tiks aizvadīts ar deviņām komandām," jau iepriekš Sportacentrs.com sacīja biedrības "Latvijas Futbola virslīga" komunikāciju daļas vadītājs Kārlis Dārznieks. "Reglaments neparedz, ka Virslīgā noteikti jāstartē desmit komandām, līdz ar to čempionāts var tikt aizvadīts arī ar mazāku komandu skaitu. Deviņu komandu gadījumā katra spēļu kārta vienkārši zaudētu vienu spēli, taču joprojām ceram, ka 2014.gada čempionāts tomēr tiks aizvadīts ar liepājnieku līdzdalību."

Jau vēstījām, ka Roberts Savaļnieks atrādās Polijas klubā "Jagiellonia", Antons Jemeļins devies uz Moldovu, bet Ingus Šlampe un Jurģis Kalns pabija attiecīgi Igaunijā un Vjetnamā. Tikmēr Dmitrijs Hmizs jau ir pievienojies Jūrmalas "Spartakam", taču daudzi citi spēlētāji šobrīd atrodas Latvijas U21 izlases nometnē un gatavojas Sadraudzības kausa izcīņai. Viens no tās futbolistiem Raivo Varažinskis sarunā ar Sportacentrs.com uzsvēra, ka laika vēl ir daudz: "Protams, ka man ir ļoti žēl par kluba pazušanu, jo tajā pavadīju ilgus gadus. Šobrīd nevaru prognozēt, ko darīšu pēc atgriešanās no Sadraudzības kausa, taču laika vēl ir pietiekami daudz. Pagaidām man nav nekādu konkrētu piedāvājumu, un vispirms ir jāsaprot, kā atrisināsies situācija Liepājā."

Aizvadītajā sezonā "Liepājas metalurgs" 27 spēlēs izcīnīja 40 punktus un SMScredit.lv Virslīgā ieņēma piekto vietu, kas bija atkārtots sliktākais rezultāts kluba vēsturē. Liepājnieki iekļuva Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā un turpina pretendēt uz ceļazīmi Eirokausos. Sastāva problēmu dēļ "Liepājas metalurgs" atteicās no dalības Ziemas kausa izcīņā, un liepājnieku vietu ieņēma 1.līgas vicečempione "Gulbene". Šā gada 11.janvārī "Liepājas metalurga" futbola komanda aizvadīja pēdējo treniņu.


, 2014-01-22 17:15, pirms 5 gadiem
driz bus liepaja 2 klubi:
FC Zaharjins
FC Verpakovskis
, 2014-01-22 17:17, pirms 5 gadiem
Investori rindā stāv,lai dotu naudu pusprofesionāliem LV futbola klubiem
, 2014-01-22 17:31, pirms 5 gadiem
Liepāja pēc 2 gadiem:
msnbcmedia.msn.com
, 2014-01-22 17:42, pirms 5 gadiem
Es esmu turīgs un respektabls uzņēmējs, gatavs investēt pieklājīgas naudas summas. Rakstiet PM
, 2014-01-22 17:47, pirms 5 gadiem
Poish rakstīja: Liepāja pēc 2 gadiem:
http://msnbcmedia.msn.com/j/MSNBC/Components/Photo/_new/pb-110328-chernobyl-empty-town-eg-05.photoblog900.jpg
Vieta, kur tu dzīvosi pēc 2 gadiem:
View image: 32852 Pacific Coast Highway 01
, 2014-01-22 17:49, pirms 5 gadiem
Poish rakstīja: Liepāja pēc 2 gadiem:
http://msnbcmedia.msn.com/j/MSNBC/Components/Photo/_new/pb-110328-chernobyl-empty-town-eg-05.photoblog900.jpg
pilniba piekritu un ko moca vel to liepajas futbolu, komanda jau tur ir varda varaviksne un lai spele 1 liga un cinas par tiksanu virsliga
, 2014-01-22 17:52, pirms 5 gadiem
domāju,ka hokeja un futbola klubu likvidēšana nav lielākā Liepājas problēma
, 2014-01-22 17:58, pirms 5 gadiem
Sāpīgi visi šie raksti par Liepājas futbola pagrimumu. Ticu, ka tomēr izdosies izveidot no smirdīgās metalurga rūpnīcas neatkarīgu virslīgas klubu... Iespējams jāapvieno ar Varavīksni un jāmaina nosaukums uz FK Liepāja. Tāds būtu optimālis risinājums manā skatījumā.

Novēlu izturību visiem Liepājas futbolistiem, treneriem un līdzjutējiem. Būsim stipri un ticēsim, ka risinājums būs.
, 2014-01-22 18:02, pirms 5 gadiem
Vēl joprojām ceru, ka kkas tomēr mainīsies..
, 2014-01-22 18:02, pirms 5 gadiem
Ja Liepājas klubs nestartē, kāpēc viņu vietu nevar ieņemt pārspēļu zaudētāji Gulbene (nevis pārmantot LM saistības, bet vnk būt desmitie)?
, 2014-01-22 18:03, pirms 5 gadiem
kāda vaina nosuakumam FK Varaviksne vai arī, lai maina uz nosaukumu FK Mozaika
, 2014-01-22 18:04, pirms 5 gadiem
anjo rakstīja: Ja Liepājas klubs nestartē, kāpēc viņu vietu nevar ieņemt pārspēļu zaudētāji Gulbene (nevis pārmantot LM saistības, bet vnk būt desmitie)?
Virslīgas vadība ļoti skeptiski izsakās par Gulbenes vai kāda cita 1.līgas kluba spēju iziet licencēšanas procesu.
, 2014-01-22 18:05, pirms 5 gadiem
Prometejs rakstīja: Sāpīgi visi šie raksti par Liepājas futbola pagrimumu. Ticu, ka tomēr izdosies izveidot no smirdīgās metalurga rūpnīcas neatkarīgu virslīgas klubu... Iespējams jāapvieno ar Varavīksni un jāmaina nosaukums uz FK Liepāja. Tāds būtu optimālis risinājums manā skatījumā.

Novēlu izturību visiem Liepājas futbolistiem, treneriem un līdzjutējiem. Būsim stipri un ticēsim, ka risinājums būs.
Smirdīgā Liepājas metalurga rūpnīca nodrošināja ļoti daudz cilvēkiem darbu,a tu tikai futbols,fubols
, 2014-01-22 18:07, pirms 5 gadiem
Džerijs5 rakstīja: kāda vaina nosuakumam FK Varaviksne vai arī, lai maina uz nosaukumu FK Mozaika
Lai gan kluba spēlē un to vada normāli buki, tomēr nosaukums "Varavīksne" jau no pašiem pirmssākumiem man ir licies gejisks. Domāju, ka pārējie man piekritīs...
Slēpts komentārs: Džerijs5
, 2014-01-22 18:12, pirms 5 gadiem
Prometejs rakstīja: Lai gan kluba spēlē un to vada normāli buki, tomēr nosaukums "Varavīksne" jau no pašiem pirmssākumiem man ir licies gejisks. Domāju, ka pārējie man piekritīs...
Speķmaize būtu ļoti vīrišķīgs nosaukums
, 2014-01-22 18:12, pirms 5 gadiem
frutto1 rakstīja: Smirdīgā Liepājas metalurga rūpnīca nodrošināja ļoti daudz cilvēkiem darbu,a tu tikai futbols,fubols
Tu laikam mani nesaprati - smirdīgā, jo 2 ž*di to nogremdēja.

Agrāk vai vēlāk kāds krievs nopirks un ražošana atsāksies, turaties.
, 2014-01-22 18:26, pirms 5 gadiem
Gulbeni acīmredzot gremdē Lajuka prestižs, kas -- īpaši pēc darbošanās DaDa -- ir krietni zem nulles. Runas par licenzēšanu vairāk izklausās pēc veiksmīgi atrastas atrunas, jo tos kritērijus, kā jau rakstīju, reti kurš Virslīgas klubs var godam un godīgi (piem., nepiesavinoties pašvaldību finansētas sporta skolas) izturēt.
, 2014-01-22 18:29, pirms 5 gadiem
Trešā lielākā valsts pilsēta nespēj uzturēt komandu virslīgā,tas ir absurds.
, 2014-01-22 18:46, pirms 5 gadiem
Prometejs rakstīja: Lai gan kluba spēlē un to vada normāli buki, tomēr nosaukums "Varavīksne" jau no pašiem pirmssākumiem man ir licies gejisks. Domāju, ka pārējie man piekritīs...
Īsto vīru varavīksne !!!!!
Nosaukums ir izcils, gejiskāku grūti izdomāt!
, 2014-01-22 18:56, pirms 5 gadiem
beiziiters rakstīja: Īsto vīru varavīksne !!!!!
Nosaukums ir izcils, gejiskāku grūti izdomāt!
Kāds varavīksnei sakars ar gejiem,ja pēc gada geji savu kustību nodēvēs par dinamo ,tad tik pat stulbi izteiksies.
, 2014-01-22 18:56, pirms 5 gadiem
Fašistiem -- ugunskrusts, gejiem -- varavīksne?(: Ko vēl atdosim?!
, 2014-01-22 20:12, pirms 5 gadiem
Smirdīgā LM vadība kopā ar SEZ vadību un Liepājas domi jau sen čakarē lielāko daļu liepājnieku! Tu priecājies par darbu vairākiem tūkstošiem iesaistīto, lai gan varēja būt labi apmaksāts darbs vairākiem desmitiem tūkstošu darbiniekiem, ja vien atsevišķu vīru privātā apetīte nebūtu tik liela!

frutto1 rakstīja: Smirdīgā Liepājas metalurga rūpnīca nodrošināja ļoti daudz cilvēkiem darbu,a tu tikai futbols,fubols
, 2014-01-22 21:18, pirms 5 gadiem
Kaut kādi ļevie investoru varianti nāk - no sākuma ķīnieši ar savām ambīcijām, kas ir pretrunā ar leģionāru limitu, tagad solās, bet nemaz neatbrauc. Diez ko gaiši tas neizskatās, jo klubs [nu jau bijušais] tiek čakarēts. Bet man tiešām negribas domāt, ka Liepājā nav citu uzņēmumu kā vien bankrotējusi rūpnīca, kas varētu klubu finansiāli atbalstīt. Paskat, uz Jelgavu - tai nāk atbalsts kaut vai no vietējā naktskluba - Jelgavas krekliem.
, 2014-01-22 21:27, pirms 5 gadiem
Es kā liepājnieks domāju, ka uzņēmēji ir laimīgi, ka tikuši vaļā no LM reketa, kuri pieprasīja atbalstīt SK LM, ja vēlējās jebkāda veida sadarbību ar uzņēmumu. Šobrīd vienkārši nogaidīs un tad izvērtēs, ko atbalstīt un kur.
, 2014-01-22 22:05, pirms 5 gadiem
"Jau likās, ka visa tā lieta bija nenopietna. Paši pieteicās, bet, ja neieradās, tad...," sacīja Ilgvars Šēns. "No kurienes viņi bija? Ne no Latvijas, līdz ar to man uzreiz bija tāda nenopietnības sajūta.
Beigu beigās ne jau man vienīgajam ir jādomā par Liepājas futbolu. Vairs neesmu direktors un paša kluba arī nav – vēl kādam būtu par to visu jādomā."
------------------
Kaut kāds murgojums!
Vasarā mežikam Šēns prasa palīdzību(kaut būtu jābūt lietas kursā ka mežikam uz Liepājas futbolu ir nospļauties),pēc tam kādi tur šķībie ir sameklēti(kurš tos šķībos ir sameklējis, ieinteresējis?) ,tagad šis (no kurienes ir šī infa pienākusi par šiem dīvainajiem investoriem?)
Un kādu vispār lomu spēlē Šēns?It kā vienīgais(pēc viņa vārdiem) kas domā par Liepājas futbolu,bet nav ne jausmas ar ko vispār ir runāts(ja reiz investori pieteikušies tātad ir bijusi runa)!
Šēnam neticu!bet ticu tam ka Liepājas futbola iznīcināšanā varētu iesaistīties kādi spēki,to jau es arī iepriekš rakstīju,un šis izvilktais citāts uz to vēlreiz norāda!
, 2014-01-22 22:11, pirms 5 gadiem
HakunaMatata rakstīja: Es kā liepājnieks domāju, ka uzņēmēji ir laimīgi, ka tikuši vaļā no LM reketa, kuri pieprasīja atbalstīt SK LM, ja vēlējās jebkāda veida sadarbību ar uzņēmumu. Šobrīd vienkārši nogaidīs un tad izvērtēs, ko atbalstīt un kur.
Kāpēc profils Key Nr.23, vēl nav savu izsmeļošo komentu ielicis?
Liepājnieks ....
, 2014-01-22 22:17, pirms 5 gadiem
reikons rakstīja: Paskat, uz Jelgavu - tai nāk atbalsts kaut vai no vietējā naktskluba - Jelgavas krekliem.
Negribu sameloties un nezinu %, bet nu jau atbalsts vairāk nāk no ceļu būves firmas.
, 2014-01-22 22:25, pirms 5 gadiem
reikons rakstīja: Kaut kādi ļevie investoru varianti nāk - no sākuma ķīnieši ar savām ambīcijām, kas ir pretrunā ar leģionāru limitu, tagad solās, bet nemaz neatbrauc. Diez ko gaiši tas neizskatās, jo klubs [nu jau bijušais] tiek čakarēts. Bet man tiešām negribas domāt, ka Liepājā nav citu uzņēmumu kā vien bankrotējusi rūpnīca, kas varētu klubu finansiāli atbalstīt. Paskat, uz Jelgavu - tai nāk atbalsts kaut vai no vietējā naktskluba - Jelgavas krekliem.
Liepājā praktiski vairs nav ražošanas uzņēmumu, Lauma, protams varētu būt seksīgs sponsors, bet diez vai arī viņiem iet tik labi. Reālāk varētu būt kāds ar ostu saistīts uzņēmums.
, 2014-01-22 23:25, pirms 5 gadiem
reikons rakstīja: Kaut kādi ļevie investoru varianti nāk - no sākuma ķīnieši ar savām ambīcijām, kas ir pretrunā ar leģionāru limitu, tagad solās, bet nemaz neatbrauc. Diez ko gaiši tas neizskatās, jo klubs [nu jau bijušais] tiek čakarēts. Bet man tiešām negribas domāt, ka Liepājā nav citu uzņēmumu kā vien bankrotējusi rūpnīca, kas varētu klubu finansiāli atbalstīt. Paskat, uz Jelgavu - tai nāk atbalsts kaut vai no vietējā naktskluba - Jelgavas krekliem.
Liepājā cita situācija. Fonteinam,piemēram, ir ļoti sliktas attiecības ar Sesku,lai neteiktu vairāk un domāju,ka viņš savu naudu,toč, neiguldīs apšaubāmos krievu projektos, ja vien pie Liepājas futbola apvāršņiem neuzaustu pavisam citi cilvēki ar citādu domāšanu!
, 2014-01-23 07:59, pirms 5 gadiem
Šēns gan baigais. Negrib plēsties.
Nostrādājiet šo gadu uz entuziasmu.
30tajos nevienam neko nemaksāja.
Neprasīsim top4 vietu, bet spēlējiet. Neļaujiet labajiem čaļiem, izkrist no aprites.
, 2014-01-23 08:03, pirms 5 gadiem
olga rakstīja: Fašistiem -- ugunskrusts, gejiem -- varavīksne?(: Ko vēl atdosim?!
ne vienu, ne otru ; )
, 2014-01-23 08:05, pirms 5 gadiem
timoty rakstīja: Liepājā praktiski vairs nav ražošanas uzņēmumu, Lauma, protams varētu būt seksīgs sponsors, bet diez vai arī viņiem iet tik labi. Reālāk varētu būt kāds ar ostu saistīts uzņēmums.
UPB
Autobusu parks
Ostnieki
Laskana
, 2014-01-23 08:22, pirms 5 gadiem
sasperjods rakstīja: UPB
Autobusu parks
Ostnieki
Laskana
+ Seskis
, 2014-01-23 09:57, pirms 5 gadiem
Nav īsti skaidrs kas notika ar ķīniešu investoriem? Tiem it kā atteica! Kāpēc? Vai nedaudzu ķīniešu spēlētāju dēļ? Ka virslīga ir pilna ar krieviem tas nevienu neuztrauc?!
Bet kāpēc Liepāja, vienalga zem kāda nosaukuma ,nevar spēlēt amatieru, vai pusprofesionālā statusā? Visiem tik vajag lielo piķi! Latvijas futbolisti visu laiku virslīgā ir pārmaksāti, lai gan līmenis neatbilst profesionāliem futbolistiem! To vairākas reizes esam redzējuši, kā nevar pieveikt Eiropas amatieru komandas, kurās spēlē pastnieki, frizieri un pa retam kāds profesionālis! Gan jau kaut ko iedotu ir dome, kā arī kāds investors, bet protams ne jau simtus tūkstošus, lai futbolistiem maksātu 1000LS un lielākas algas! Lai spēlē jaunie, ja veči pieprasa lielas algas! Cerams, ka jaunie vēl nav tik izlutināti un gribētu sevi parādīt un pierādīt!