Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

Virslīgas mēneša labākā spēlētāja balvai izvirzīti divi "Valmieras" futbolisti

Rolands Eliņš

Virslīgas mēneša labākā spēlētāja balvai izvirzīti divi "Valmieras" futbolisti
Foto: Optibet Virslīga

Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padome un biedrība ”Latvijas Futbola Virslīga” izvirzījusi piecus kandidātus Optibet Virslīgas oktobra/novembra labākā spēlētāja balvai.

Virslīgas sezona noslēgusies jau pirms krietna laiciņa, bet vēl atlicis noteikt oktobra un novembra mēneša labākā spēlētāja balvas ieguvēju. Izvirzīti pieci kandidāti, starp kuriem ir divi „Valmiera Glass/ViA” pārstāvji – Aleksejs Grjaznovs un Tolu Arokodare. Viņi palīdzēja Valmieras komandai sezonu noslēgt ceturtajā vietā un izcīnīt ceļazīmi uz nākamās sezonas Eiropas līgu.

Uz šo balvu izvirzīts arī RFS leģionārs Tomāšs Šimkovičs, „Jelgavas” vārtsargs Germans Māliņš un „Liepājas” futboists Raivis Andris Jurkovskis.

Jāatzīmē, ka Virslīgas sezonas izšķirošo mēnešu labākā spēlētāja balvai nav izvirzīts neviens čempiones „Riga” spēlētājs, kā arī neviens bronzas medaļas ieguvējas „Ventspils” pārstāvis.

Arī šoreiz Virslīgas mēneša labākā spēlētāja balvas ieguvēju noteiks žurnālistu balsojums, kā arī līdzjutēju balsojums, kas norisinās Virslīgas „Facebook” un „Instagram” profilos.

Izmantotie resursi:
https://optibetvirsliga.com/news/op...