Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

Šovakar "Sporta tarkšķī": futbola Virslīgas aktualitātes un sezonas sākuma cerības

Rolands Eliņš

Šovakar "Sporta tarkšķī": futbola Virslīgas aktualitātes un sezonas sākuma cerības
Foto: Zigismunds Zālmanis/Riga FC

Tiešsaistes sporta čatā „Sporta tarkšķis”, kas portālā Sportacentrs.com norisinās pirmdienās un piektdien, šovakar portāla redakcija un lietotāji aplūkos notiekošo Latvijas futbola Virslīgā, kuras pārstāvji joprojām gaida iespēju sākt 2020. gada sezonu.

Šovakar

Latvijas futbola Virslīgas sezonas sākums martā tika atlikts koronavīrusa pandēmijas dēļ, reizē tiekot pārtrauktam futbolam teju visā Eiropā. Futbols Eiropā pamazām atgriežas, taču spiests to darīt īpašos karantīnas apstākļos, turklāt arvien mazāk ticama kļūst iespēja, ka tuvākajā laikā augstākā līmeņa futbola spēles varētu norisināties pie pilnām tribīnēm.

Latvijā klubi ir saņēmuši atļauju atsākt organizētos treniņus grupās, taču sezonas sākuma datums vēl nav nosprausts. Kāds ir klubu un Virslīgas noskaņojums, uz ko tiek cerēts tuvāko nedēļu laikā un kāda ir situācija ar leģionāriem brīdī, kad joprojām aktīvi ceļošanas ierobežojumi?

Par šīm un citām vietējā futbola aktualitātēm vakarā „Sporta tarkšķī” tiksies Sportacentrs.com futbola apskatnieki Edmunds Novickis, Agris Suveizda un Arkādijs Birjuks, kā arī citi redakcijas pārstāvji. Kā ierasts, čats būs publisks, sniedzot iespēju tajā piedalīties jebkuram interesentam ar saviem jautājumiem vai viedokļiem.

Par Sporta tarkšķi un tā formātu

"Sporta tarkšķis" ir diskusija par sportu, kurā aicinām tiešā veidā iesaistīties arī portāla apmeklētājus. Diskusija tiek veidota teksta formātā, reizē atceroties laikus, kad Sportacentrs.com vēl bija eSports.lv. Mūsu portāls jau piedāvā podkāstu "Ārpus Kadra", kas regulāri audio un video formātā piedāvā sporta cilvēku sarunas par aktuālo šajā nozarē, savukārt "Sporta tarkšķis" līdzīgu principu piedāvās teksta formātā, katram vakaram izvirzot savu jautājumu.

"Sporta tarkšķa" ideja nav ierobežota, un portāla apmeklētāji tiek aicināti piedāvāt savus jautājumus, komentārus, piebildes vai precizējumus čata lodziņā. Ieraksts gan sākotnēji būs redzams tikai diskusijas vadītājiem, kuri izvēlēsies, kurus ierakstus un jautājumus publicēt. Attiecīgi aicinām izvairīties no spama, rupjībām un cita veida apvainojumiem - tie apstiprināti netiks, tāpat kā ieraksti un jautājumi par citām tēmām. Tas tādēļ, lai kopīgi uzturētu diskusiju nosacīti vienā virzienā.

Pirmajā „Sporta tarkšķī” saņēmām daudzus jautājumus, komentārus un ieteikumus, kuri čatā netika publicēti tieši minētā iemesla dēļ par diskusijas uzturēšanu, taču tie visi tik un tā tika pamanīti un ņemti vērā.

Lai gan tehniski iespējams iesūtīt savus ierakstus un jautājumus būs arī pirms sākuma, publiskais tiešsaistes čats tiks sākts 21:00.