Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

Carnikavā atklāj jaunu futbola laukumu

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Carnikavā atklāj jaunu futbola laukumu
Foto: LFF

13. novembrī Latvijas futbola federācija (LFF) kopā ar Carnikavas novada pašvaldības amatpersonām atklāja jaunu futbola laukumu ar uzklātu mākslīgo segumu. Projekts tika uzsākts šā gada janvārī, bet ekspluatācijā laukums tika nodots jau septembrī.

Sporta laukumu kompleksa būvniecība Carnikavā sākās janvārī. 64x43 metru futbola laukuma ar mākslīgo segumu ieklāšanu realizēja LFF sadarbībā ar Carnikavas novada pašvaldību. Laukuma, kurš ekspluatācijā tika nodots jau septembrī, atklāšanā piedalījās arī Carnikavas novada pašvaldības priekšsēdētāja Daiga Mieriņa, Carnikavas novada pašvaldības Sporta stratēģijas nodaļas vadītājs Edvīns Krūms, "Carnikavas Komunālserviss" Tehniskā nodrošinājuma nodaļas vadītājs Pjotrs Špakovs un LFF Infrastruktūra nodaļas vadītājs Haralds Gudermanis.

Tikšanās laikā Vadims Ļašenko iepazinās ar sporta laukumu kompleksa būvniecības gaitu, tur pieejamo sporta aktivitāšu klāstu un attīstības iespējām.

"Ir patīkami un iedvesmojoši apzināties, ka daudzās Latvijas pašvaldībās strādā sportiski domājoši cilvēki, kuri saviem iedzīvotājiem vēlas piedāvāt plašas sportošanas iespējas kvalitatīvos apstākļos. Futbols, pateicoties savam demokrātiskumam un pieejamībai, var būt viens no būtiskākajiem elementiem sabiedrības fizisko aktivitāšu un veselības attīstīšanā. Sadarbojoties ar Carnikavas novada pašvaldību šī projekta realizēšanā, pārliecinājāmies, ka mūsu domas un vērtības šajos jautājumos sakrīt," pauž LFF prezidents Vadims Ļašenko. "Paldies visām iesaistītajām pusēm par aktīvo un kvalitatīvo darbu, nodrošinot Carnikavas iedzīvotājiem un pilsētas viesiem lielisku iespēju labos apstākļos nodarboties ar, mūsuprāt, skaistāko spēli pasaulē! Lai laukums labi kalpo kā Carnikavas jaunajai futbola paaudzei, tā arī visiem pārējiem šīs spēles mīļotājiem!"

"Carnikavas novads lepojas ar jauno sporta kompleksu Rožu ielā, kas izveidots atbilstoši mūsdienu prasībām. Tagad arī diennakts turmšajā laikā nodarbības var notikt uz kvalitatīva un apgaismota laukuma, turklāt visa gada garumā. Īpaši svarīgi tas ir šajā ierobežojumu laikā, kad sporta nodarbības telpās ir aizliegtas. Pateicoties jaunajam sporta kompleksam, radītas papildus iespējas nodrošināt kvalitatīvas sporta nodarbības un aktīvās atpūtas iespējas novadā," izceļ Edvīns Krūms.

Izmantotie resursi:
https://lff.lv/zinas/12982/carnikav...

  +1 [+] [-]

, 2020-11-16 16:18, pirms 2 nedēļām
Lai ļašiks labāk pastāsta kā izlasei iet.

     [+] [-]

, 2020-11-16 16:32, pirms 2 nedēļām
Vadims pabeidzos Kaspara iesākto projektu?

  +2 [+] [-]

, 2020-11-16 16:42, pirms 2 nedēļām
Gorkša 1,5 gads un Ļašenko 1 gads (jo pēc Gorkša gāšanas faktiski Ļašenko vadīja LFF un tās nevienam nav noslēpums). Par 2,5 gadiem infrastruktūras projektus realizēja mazāk, ka Igdriksona laikā par 1 gadu. Indriksons žuļiks, blēdis, KGBšniks un zaglis, bet spēja izdarīt vairāk, ka godīgie, pareizie un uz labas pārvaldības principiem strādājošie jaunas paaudzes vadītāji.

     [+] [-]

, 2020-11-16 17:11, pirms 2 nedēļām
Laukumi ir forši, bet apjumtās halles vairāk vajag. Islandes piemērs tālu nav jāmeklē.

     [+] [-]

, 2020-11-16 19:20, pirms 2 nedēļām
Nu uz tāda izmēra laukuma var tikai bērni spēlēt.

  -1 [+] [-]

, 2020-11-16 19:45, pirms 2 nedēļām
Nu forši. Kāda starpība, kas iesāka un kas pabeidza - galvenais, ka ir labs laukums, kaut vai bērniem.

     [+] [-]

, 2020-11-16 21:51, pirms 2 nedēļām
futbolaeksperts rakstīja: Gorkša 1,5 gads un Ļašenko 1 gads (jo pēc Gorkša gāšanas faktiski Ļašenko vadīja LFF un tās nevienam nav noslēpums). Par 2,5 gadiem infrastruktūras projektus realizēja mazāk, ka Igdriksona laikā par 1 gadu. Indriksons žuļiks, blēdis, KGBšniks un zaglis, bet spēja izdarīt vairāk, ka godīgie, pareizie un uz labas pārvaldības principiem strādājošie jaunas paaudzes vadītāji.
Kur ir tie Indruksona laukumi un projekti? Toties tas, ko redz pēc tava Indriksona laikiem, ir totāls futbola pagrimums. Tavs žuļiks, blēdis, KGBšniks un zaglis tiešām ir labi pastrādājis!