Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

Koņevs: "Pēc zaudējuma "Skonto" šodien psiholoģiski nebijām gatavi"

Edmunds Novickis
Edmunds Novickis @EdmundsN

Koņevs: "Pēc zaudējuma "Skonto" šodien psiholoģiski nebijām gatavi"
"Gulbenes" galvenais treneris Mihails Koņevs
Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze, f64

Pēc šīs dienas Virslīgas 4. kārtas spēles, kurā "Ventspils" ar 3:0 apspēlēja "Gulbeni", zaudētāju treneris Mihails Koņevs atzina, ka viņa komanda pēc sāpīgā zaudējuma "Skonto" kausa izcīņas pusfinālā šodien nebija gatava psiholoģiskā ziņā.

Mihails Koņevs, "Gulbenes" treneris: "Būšu īss. Spēlētāji šodien varēja paspēlēt - ne funkcionāli un jo īpaši ne psiholoģiski. No 1. minūtes bija redzams, ka mēs diez vai spēsim kaut ko likt pretī. Tā principā arī iznāca. Pēdējā spēle ar "Skonto" [kausa izcīņā] psiholoģiski puišus ietekmēja. Pie mūsu iespējām kaut ko izdarīt... Principā 2. puslaikā ļāvām uzspēlēt tiem, kas maz spēlējuši, lai iegūtu spēļu praksi. 2. puslaikā spēle atdzīvojās. Šobrīd galvenais atjaunoties, sadziedēt savainojumus, jo mums parādījusies lazarete. Spēļu vēl ir daudz."

Sauļus Cekanāvičs, "Ventspils" otrais treneris: "Rezultāts 3:0, uzvarējām pārliecinoši. Zinājām, ka "Gulbene" atbrauks ne tai labākajā stāvoklī. Viņi bija patērējuši daudz spēkus, īpaši psiholoģiskā ziņā, zaudējot kausa pusfinālā pašās beigās. Tāpēc uzdevums bija uzreiz paņemt spēli savā kontrolē - ne viss sanāca, taču neļāvām pretiniekam ieskrieties. Zinājām, ka "Gulbene" ir spēcīga šajā ziņā - pāreja no aizsardzības uzbrukumā notiek momentāni. Bija pāris nepatīkamas epizodes, kuras varēja pārvērsties par kaut ko nopietnāku, taču tikām galā. Attiecībā par momentu realizāciju - futbolā visus tos realizēt nav iespējams, taču 100% momenti jāizmanto. Šodien svarīgi bija iegūt trīs punktus - kādā veidā un ar kādu futbolu, tas bija otršķirīgs jautājums. Pēc pēdējā laika zināmajiem notikumiem komanda atrodas ne tai labākajā sastāvā, tāpēc šai uzvarai jādod pārliecību."

  +1 [+] [-]

, 2012-04-15 19:42, pirms 8 gadiem
Redzēju tikai otro puslaiku.FKV viegli tika pie 3 punktiem.Nezinu,kā ritēja 1 puslaiks,bet otrājā bija tāds stāvošs futbols.Ventspilniekiem nebija vajadzības skriet,bet gulbenieši to nevarēja darīt.Cik nebūtu sāpīgs zāudējums skontiešiem,ir jāmācās pārvarēt tādas neveiksmes,aizmirst un sākt dzīvi no jauna. Braukt uz Ventspili ar paceltām rokām un nolemtību nevajadzētu,jācinās katrā spēlē un jācer uz labāko,tikai tad var sasniegt pozitīvu rezultātu.

  -3 [+] [-]

, 2012-04-15 21:41, pirms 8 gadiem
jautājums:
kam Latvijas futbols vispār ir gatavs, ja pēc zāģi nevar savākt komandu?