Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

R. Uldriķis: "Debija pret "Skonto" bija papildus stimuls"

R. Uldriķis: "Debija pret "Skonto" bija papildus stimuls"
Roberts Uldriķis (pa kreisi)
Foto: Juris Gūtmans

Pagājušajā sestdienā "Mettas/LU" rindās savu debijas spēli aizvadīja Roberts Uldriķis. Viņš ir jau trešais futbolists, kurš šosezon piedzīvojis savu debiju Virslīgā tieši "Mettas/LU" kreklā. Publicējam kluba veikto interviju ar jauno futbolistu.

Ilgu laiku biji pavadījis "Skonto", bet Virslīgā debitēji tieši pret šo komandu. Par ko vairāk domāji, par debiju vai to, ka tā ir pret Tavu bijušo komandu?

Protams, ka es domāju par savu debiju vairāk nekā par to, ka tā būs pret "Skonto". Svarīgākais bija labi nospēlēt un parādīt sevi kā labu spēlētāju. Tas, ka tā bija pret Skonto, bija vēl papildus stimuls iesist golu. Pirms spēles īpaši nedomāju, ka tā ir debija, jo tad bija vieglāk spēlēt un nebija lieka satraukuma.

Tas ka tā sakrita bija vieglāk vai grūtāk? Tu pazini pretinieku, viņi pazina Tevi.

Domāju, ka mani pazina tikai daži spēlētāji, ar kuriem biju spēlējis kopā. "Skonto" sastāvā šogad ir daudz jaunu spēlētāju salīdzinājumā ar iepriekšējo sezonu, un viņi nepazina mani. Pats arī pazinu ne visus vīrus. Pārsvarā zināju tos, ar kuriem kopā pērn spēlēju dublieru čempionātā un jauniešu čempionātos.

Vai pirms došanās laukumā juti uztraukumu?

Nē, nejutu nekādu satraukumu. Vienkārši spēlēju kā parastā spēlē, nedomājot, ka tā ir Virslīga. Papildus drošuma sajūtu deva pirms dažām dienām gūtie vārti pret Gulbeni draudzības spēlē.

Vai ilgi gaidīji šo dienu un jau pirms spēles zināji, ka Tevi izlaidīs laukumā vai nē?

Jā, biju gaidījis šo dienu. Treneris Andris Riherts jau iepriekšējā vakarā man teica, lai esmu gatavs uz 20 - 30 minūtēm. Tāpēc biju gatavs doties laukumā, sanāca iziet uz 40 minūtēm. Tiesa tagad tikai sāku uzņemt savu labāko kondīciju, jo martā slimoju ar plaušu karsoni un ilgi nespēlēju.

Kādas pašam sajūtas pēc pirmā izgājiena Virslīgā? Kā esi apmierināts ar pirmo spēli?

Pašam sajūtas bija divējādas, jo pirms spēles biju pārliecināts, ka uzvarēsim. Pēc spēles nebiju īpaši priecīgs, jo komanda zaudēja. Pats varēju nospēlēt labāk, jo sanāca pāris kļūdas. Agrāk visu laiku spēlēju centra pussarga pozīcijā un biju pieradis kontrolēt visu situāciju laukumā. Man patīk vairāk spēlēt ar bumbu, apvest pretiniekus, dalīt piespēles citiem, iesaistīties divcīņās laukuma centrā un gūt vārtus ar tālsitieniem. Tagad smailē ir nedaudz nepierasti.

Spēle pret "Skonto" ritēja ļoti līdzi, vai tavuprāt mums bija pa spēkam viņus uzveikt un, kas, tavuprāt, patraucēja to izdarīt?

Manuprāt, pirmajā puslaikā mēs spēlējām ļoti labi. Radījām daudz bīstamu momentu. Otrajā puslaikā daudzi spēlētāji varbūt bija nedaudz noguruši un bija grūti atspēlēties, jo "Skonto" vairāk kontrolēja bumbu, bet mums nācās visu darīt steigā. Nedaudz arī patraucēja lielais vējš.

Kādus mērķus esi uzstādījis šai sezonai?

Gribētos gūt pēc iespējas vairāk vārtu Virslīgas sezonā un palīdzēt komandai iegūt pēc iespējas augstāku vietu turnīrā. Protams, arī parādīt labu sniegumu un priecēt trenerus, skatītājus ar savu spēli. Viens no galvenajiem mērķiem ir iekļūt Latvijas U19 izlases sastāvā, kas šogad aizvadīs kvalifikāciju uz Elites raunda turnīru.

Izmantotie resursi:
METTA

  -2 [+] [-]

, 2015-04-14 18:56, pirms 4 gadiem
pēc virsraksta padomāju, ka šim kaut kāda saistība ar Askoldu.

  +4 [+] [-]

, 2015-04-14 19:04, pirms 4 gadiem
reinis2408 rakstīja: pēc virsraksta padomāju, ka šim kaut kāda saistība ar Askoldu.
dēls Askoldam..

  -4 [+] [-]

, 2015-04-14 20:31, pirms 4 gadiem
reinis2408 rakstīja: pēc virsraksta padomāju, ka šim kaut kāda saistība ar Askoldu.
dēls Askoldam..

Strīdīgs jautājums. Vajag DNK testu.

  +1 [+] [-]

, 2015-04-14 20:43, pirms 4 gadiem
Pukuzirnis12 rakstīja: Vajag DNK testu.
bled pedarast, raksti latviski!

  -2 [+] [-]

, 2015-04-15 07:17, pirms 4 gadiem
Muldrikjis number two

  -3 [+] [-]

, 2015-04-15 12:23, pirms 4 gadiem
Vel Panorāmā tagad vajadzētu parādīt interviju. Nenormāls notikums. Fantastika. Tiešām nepieciešams visur to uzsvērt? Diez vai no šīs visur bāšanas viņš sāks labāk spēlēt. Tad vajag ar visiem jaunajiem intervijas un slavas dziesmas.

  +2 [+] [-]

, 2015-04-15 15:02, pirms 4 gadiem
Vajag daudz vairāk materiālu par Latvijas futbolu, tostarp arī intervijas -- gan ar jauniem, gan ar veciem. Ne jau puisis sāks labāk spēlēt, bet man kā lasītājai interesanti. Tiesa, šīm mājaslapu intervijām pēc definīcijas piemīt zināma reklāmas piegarša, patīkamāk lasīt SC žurnālistu intervijas. Taču puisis pats savu debiju novērtējis pietiekami kritiski, tas priecē. Starp citu, ja neskaitītu pagājšgada Skonto ekstraordinārajā situācijā izmantotos jauniešus, starp kuriem bija pat 1999. gadā dzimušais Grīnbergs, tad šis būtu pirmais 1998. gada iznāciens Virslīgā.

  -1 [+] [-]

, 2015-04-15 15:07, pirms 4 gadiem
*Virslīgas Dublieru čempionāts*

  +1 [+] [-]

, 2015-04-15 15:28, pirms 4 gadiem
Šis puisis baltajā formā ir Roberts Veips (Skonto aizsargs), dzimis 2000 gadā, kurš dublieru spēlē burtiski izģērba par 2 gadiem vecāko Uldriķi... Tad par kuru šeit būtu vērts runāt?! Tas,kad cilvēks ir izaudzis garāks par saviem vienaudžiem vēl nenozīmē, kad viņš ir talantīgākais jaunatnes spēlētājs. Bet vispār ir pilnīgi nesaprotami kāpēc tādai zvaigznei vieta atradusies komandā,kura ieņem pēdējo vietu virslīgā... Vai tad citi klubi nevēlas šo ahūno "talantu" !

     [+] [-]

, 2015-04-15 16:21, pirms 4 gadiem
super G rakstīja: Šis puisis baltajā formā ir Roberts Veips (Skonto aizsargs), dzimis 2000 gadā, kurš dublieru spēlē burtiski izģērba par 2 gadiem vecāko Uldriķi... Tad par kuru šeit būtu vērts runāt?! Tas,kad cilvēks ir izaudzis garāks par saviem vienaudžiem vēl nenozīmē, kad viņš ir talantīgākais jaunatnes spēlētājs. Bet vispār ir pilnīgi nesaprotami kāpēc tādai zvaigznei vieta atradusies komandā,kura ieņem pēdējo vietu virslīgā... Vai tad citi klubi nevēlas šo ahūno "talantu" !
Negvelz niekus. Uldriķis sevi jauniešu izlasēs un dublieru čempionātā ir pietiekami spilgti pieteicis, lai debitētu Virslīgā. Skaidrs, ka tagadējā Skonto sastāvā vietas viņam nav un nevar būt. Tāpēc jau tieši viņš ir Mettā, kur iespējas spēlēt ir daudz lielākas.

     [+] [-]

, 2015-04-16 00:40, pirms 4 gadiem
Ja jau tik spilgti pieteicis sevi tad kāpēc jābēg prom no Skonto?! Iespējas spēlēt ir visur, ja vien patiešām esi talants.Bet protams komandā, kura ir virslīgas pēdējā vietā, noteikti varēs spēlēt pirmo vijoli... Atklāti sakot, nevienam citam tādu PR par debiju virslīgā neatceros ! Lai jau puisim veicās!

     [+] [-]

, 2015-04-17 14:48, pirms 4 gadiem
Nekur jau nav teikts, ka aizbēga. Ja progresēs, tad, visticamāk, atgriezīsies, bet jau augstākā kvalitātē. Vai arī pēc gada vai diviem dosies uz ārzemēm pa tiešo no Mettas, kas prom tikšanas ziņā varētu būt vienkāršāk nekā no Skonto.