Layout: current: getContentLayoutLoad (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayoutLoad (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

Liepājā, Tukumā, Jūrmalā, Saldū un Ogrē ierīkos modernas laistīšanas sistēmas

Agris Suveizda

Liepājā, Tukumā, Jūrmalā, Saldū un Ogrē ierīkos modernas laistīšanas sistēmas
Foto: Latvijas Futbola federācija

Latvijas futbola infrastruktūras attīstības programmas ietvaros Latvijas Futbola federācija (LFF) sadarbībā ar projektos iesaistītajām pašvaldībām stadionos piecās dažādās Latvijas pilsētās šogad ierīkos modernas un mūsdienu prasībām atbilstošas automātiskās laukumu laistīšanas sistēmas.

Laistīšanas sistēmas tiks ierīkotas Tukuma pilsētas stadionā, Jūrmalas pilsētas stadionā "Sloka", Ogres pilsētas stadionā, Saldus pilsētas stadionā un "Velnciema" stadionā Liepājā.

Darbi, kurus nodrošinās SIA "MODO GOLF", kā pirmie 18. maijā sāksies Tukuma pilsētas stadionā un turpinājumā tiks uzsākti arī pārējos četros stadionos.

Laistīšanas sistēmu ierīkošana tiek realizēta ar "HatTrick" programmas finansējumu.

"Dabīgo zālienu futbola laukumu laistīšana ir viens no galvenajiem kvalitatīva seguma kritērijiem. Katrā stadionā tiks uzstādīti 24 ūdens smidzinātāji, kas nodrošinās ar nepieciešamo ūdens daudzumu un nosegs visu futbola laukuma seguma," stāsta LFF Infrastruktūras nodaļas vadītājs Haralds Gudermanis, atklājot, ka laistīšanas sistēmas vadību varēs nodrošināt arī attālināti ar viedierīces palīdzību. "Šādu sistēmu uzstādīšana ir ļoti nozīmīgs ieguldījums kvalitatīva futbola seguma nodrošināšanā."

Izmantotie resursi:
https://lff.lv/zinas/12591/piecos-s...

  +1 [+] [-]

, 2020-05-13 11:20, pirms 2 nedēļām
Kas notiek ar Ogres futbolu pēc 2017.gada, kad klubs tika izslēgts no 1.līgas? Vai šogad būs pieaugušo komanda lielajā futbolā?

     [+] [-]

, 2020-05-13 12:52, pirms 2 nedēļām
1 rakstīja: Kas notiek ar Ogres futbolu pēc 2017.gada, kad klubs tika izslēgts no 1.līgas? Vai šogad būs pieaugušo komanda lielajā futbolā?
Man liekas, ka 2018.gadā bija Ogres Sporta centra komanda 2.līgā, bet šķiet, ka pagājušogad apkaunojoši Ogrei nebija komandas.