Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

RFS jaunais leģionārs nopelna trīs spēļu diskvalifikāciju dublieros

RFS jaunais leģionārs nopelna trīs spēļu diskvalifikāciju dublieros

Srdžans Dimitrovs
Foto: BOV

1:0

RFS - FK Spartaks Jūrmala

LFF Disciplinārlietu komisijas šodien publiskotajos lēmumos Jūrmalas „Spartaka” spēlētāji Ņikita Bērenfelds un Luka Šimunovičs saņēmuši vienas spēles diskvalifikāciju par saņemtajām sarkanajām kartītēm iepriekšējā Virslīgas mačā.

DK lēmusi par vienas spēles diskvalifikācijas piešķiršanu trim Virslīgas spēlētājiem. Ņikita Bērenfelds un Luka Šimunovičs saņēmuši sodu par divām dzeltenajām kārtītēm mačā pret „Ventspili”, kamēr RFS aizsargs Aleksandrs Solovjovs pārsniedzis brīdinājumu limitu, par ko papildus vienas spēles izlaišanai sodīts arī ar 70 eiro soda naudu.

Šimunovičs un Bērenfelds būs spiesti izlaist „Spartaka” gaidāmo spēli pret RFS, kas paredzēta sestdien. „Spartaks” arī saņēmis 140 eiro naudas sodu par brīdinājumu limita pārsniegšanu vienā spēlē. Tādu pašu sodu saņēmusi arī pirmās līgas komanda Rēzeknes FA/BJSS.

Savukārt dublieru čempionātā pamatīgu sodu saņēmis RFS jaunpienācējs, serbu leģionārs Srdžans Dimitrovs, kurš spēlē pret „Jelgavu-2” nopelnīja sarkano kartīti par iesaistīšanos asumos ar „Jelgavas” spēlētāju Antonu Aleksandru Dresmani, kurš arī tika noraidīts. Abiem piešķirta trīs spēļu diskvalifikācija dublieru čempionātā un 170 eiro naudas sods par tīšu sitienu pretiniekam un izteiktiem draudiem. Dimitrovam gan šī diskvalifikācija neietekmēs dalību RFS lielās komandas sastāvā, kurā viņš ieradies nesen un piedalījies tikai vienā spēlē.

Izmantotie resursi:
LFF DK 12. septembra sēdes lēmumi - Latvijas...

     [+] [-]

, 2017-09-12 18:50, pirms 9 mēnešiem
Ulimbaševs RFS-2 rindās iepriekš arī bija nopelnījis 3 spēļu diskvalifikāciju ( LFF DK 24. augusta sēdes lēmumi - Latvijas... ).

     [+] [-]

, 2017-09-13 15:18, pirms 9 mēnešiem
manuprāt tomēr nepareizi. ja dabū 1 spēles DQ par otro dzelteno, tad var neattiekties, bet 3 spēļu DQ vajadzētu attiekties arī uz Virslīgu, ne tikai dublieriem. Citādi tas sods ir pilnīgi bezjēdzīgs

Tev jābūt autorizētam,