Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

Jānis Ikaunieks: "Liepājā ar Zuntneru parunājāmies mašīnā"

Kārlis Justovičs
Kārlis Justovičs

Jānis Ikaunieks: "Liepājā ar Zuntneru parunājāmies mašīnā"
Jānis Ikaunieks. Foto: RFS

Raidījumam "Futbolbumbas TV" interviju pēc "Optibet" Latvijas futbola Virslīgas spēles starp RFS un "Liepāju" (3:0) sniedza Rīgas kluba jaunpienācējs Jānis Ikaunieks, kurš atklāja, ka viņa attiecības ar "Liepājas" treneri Mareku Zuntneru esot labas, kā arī to, ka ja futbolists vēlas būt starp labākajiem Latvijā, tad labāk ir spēlēt RFS nekā "Liepājā".

Vaicāts par attiecībām ar "Liepājas" kluba spēlētājiem un treneriem, 25 gadus vecais uzbrūkošais pussargs izteicās, ka visi "Liepājas" kluba darbinieki un spēlētāji pret viņu attiecoties labi: ""Liepājas" klubā lielākā daļa spēlētāju man ir labi draugi, pārmijām dažus vārdus pēc spēles. Liepājā visi pret mani attiecas labi. Arī ar [Mareku] Zuntneru, kad biju Liepājā, parunājāmies mašīnā, mums nav nekādu domstarpību."

Kuldīdznieks īsi komentēja arī līguma laušanu ar Norvēģijas čempionāta klubu Drammenes "Stromsgodset": "Es nevēlos neko vairāk par to piebilst - viss ir aprakstīts kluba mājaslapā. Sadzīviskā ziņā Norvēģijā viss bija augstākajā līmenī - cilvēki bija laipni un treneri bija pretīmnākoši. Nevaru pateikt, kādēļ man samazinājās spēles laiks - tas ir futbols, un katrs vēlas tikt laukumā un spēlēt. "Stromsgodset" sākotnēji nevēlējās mani laist prom, taču pēc atkārtota lūguma abpusēji vienojāmies, ka pārtrauksim līgumu."

"Kad lidoju mājās, tad vēl nebija ne jausmas, kur spēlēšu turpinājumā. Protams, ka viens no faktoriem tam, ka pievienojos tieši RFS bija tas, ka šeit klubu komplektē arī Māris [Verpakovskis]. Tāpat, ja tu vēlies būt labākais Latvijā, tad ir labāk spēlēt RFS nekā "Liepājā". Šobrīd par tālu nākotni nedomāju - plānoju līdz ziemai nospēlēt Rīgā un tikai tad domāt karjeras nākamos soļus. Gribētos jau aizbraukt uz kādu ārzemju līgu un tur būt vienam no komandas vadošajiem spēlētājiem - tas būtu ļoti labi."

Ikaunieks RFS rindās debitēja iepriekšējā mača 68. minūtē, kad laukuma labajā malā nomainīja Tomāšu Šimkoviču.

  +4 [+] [-]

, 2020-08-10 14:07, pirms mēneša

ja pareizi sapratu, tas... kamēr bija Norvēģijā, Zuntners bija slikts...
tagad atgriezies mājās - Zuntners labs džeks....
laikam saprata, ka nākotnē var nakties spēlēt Liepājas sastāvā

  +1 [+] [-]

, 2020-08-10 14:11, pirms mēneša
Gan viens gan otrs ir vienādi.

  +4 [+] [-]

, 2020-08-10 14:21, pirms mēneša
Njāaa..tagad runā būt starp labākajiem Latvijā, bet ne tik senā pagātnē tika runāts ka Jankam perspektīvas būt starp labākajiem Austrumeiropā..

  +1 [+] [-]

, 2020-08-10 14:40, pirms mēneša
Novēlu veiksmi,izlases kontekstā ...,taču atminos pāris gadus atpakaļ sludināja, ka esot sapratis,ka Latvijā var spēlēt tikai Liepājā.

  -1 [+] [-]

, 2020-08-10 14:42, pirms mēneša
Ar nespēju palikt Norvēģijā Jāņa Ikaunieka starptautiskai karjerai krusts pāri. Ja nu vienīgi Andorā,Gibraltārā.....

  +4 [+] [-]

, 2020-08-10 15:05, pirms mēneša
"Liepājā ar Zuntneru parunājāmies mašīnā" - uz aimugurējā sola, tagad puišiem viss ir atkal romantiski!

  +1 [+] [-]

, 2020-08-10 16:00, pirms mēneša
Jā, uz kādu Eiropas līgu, varētu mēģināt Luksemburgu, bet tur tagad līmenis būs augstāks kā virslīgā, klubi kapājas par iekļūšanu EL!!!!

  +4 [+] [-]

, 2020-08-10 16:14, pirms mēneša
M8archa rakstīja: Jā, uz kādu Eiropas līgu, varētu mēģināt Luksemburgu, bet tur tagad līmenis būs augstāks kā virslīgā, klubi kapājas par iekļūšanu EL!!!!
Kam viņš tur vajadzīgs?
Neaizmirsti, kādi lukšiem ir kaimiņi.. DE, BE un FR!

  +2 [+] [-]

, 2020-08-10 16:15, pirms mēneša
Atkal... gribētos aizbraukt uz kādu ārzemju līgu... No kurienes tad tu pārbrauci? Man, kā kluba saimniekam, darba intervijā būtu tikai viens jautājums: - Gribi, Janka, kopā ar mums izcīnīt čempionlīgas kausu? Ja nē, tad dosvidāņija, brauc uz Madridi, vai Mančestru.

     [+] [-]

, 2020-08-10 16:17, pirms mēneša
Gatis rakstīja:
ja pareizi sapratu, tas... kamēr bija Norvēģijā, Zuntners bija slikts...
tagad atgriezies mājās - Zuntners labs džeks....
laikam saprata, ka nākotnē var nakties spēlēt Liepājas sastāvā
Domā pēc šīs sezonas Zuntnere būs kluba ? Tad jau kluba īpašnieks ir pilnīgi vienaldzīgs pret kluba rezultātiem un līdzjutējiem

  +1 [+] [-]

, 2020-08-10 16:27, pirms mēneša
Rai4a rakstīja: Domā pēc šīs sezonas Zuntnere būs kluba ? Tad jau kluba īpašnieks ir pilnīgi vienaldzīgs pret kluba rezultātiem un līdzjutējiem
vispār jau Oļegs tik dod naudu... visu tur saimnieko un pieņem lēmumus Marks.... kamēr Zutis būs draugos ar Marku.. tikmēr zutim tur vieta garantēta...

  +1 [+] [-]

, 2020-08-10 17:10, pirms mēneša
Ļurba rakstīja: vispār jau Oļegs tik dod naudu... visu tur saimnieko un pieņem lēmumus Marks.... kamēr Zutis būs draugos ar Marku.. tikmēr zutim tur vieta garantēta...
Baigi DRAUDZĪGS džeks ...,atminos Dobrecovam bija draugs, Pertijam bija draugs,Mārim bija draugs....vieni DRAUGI jau prom nāk jauni...

  +3 [+] [-]

, 2020-08-10 18:09, pirms mēneša
Čalis kurš izniekoja savu talantu. Ja nesāks galīgi slinkot, tad Latvijas līmenī varēs kādu laiku spēlēt.

  +3 [+] [-]

, 2020-08-10 18:30, pirms mēneša
Neredzu viņu ārzemju klubā vadošajā lomā. Vienīgās ārzemes var būt Lietuvā kā Šabalam, bet pat tur viņš nav vadošais. Nezinu, kas par vainu mūsu futbola sistēmā, bet daudzi savas ārzemju karjeras noslīcina podā.

     [+] [-]

, 2020-08-10 22:24, pirms mēneša
Gatis rakstīja:
ja pareizi sapratu, tas... kamēr bija Norvēģijā, Zuntners bija slikts...
tagad atgriezies mājās - Zuntners labs džeks....
laikam saprata, ka nākotnē var nakties spēlēt Liepājas sastāvā
Kamēr tur bus Zuntners tikmēr Liepāja bus nekāda, nezinu vai tur vajag labas attiecības.

  +1 [+] [-]

, 2020-08-11 06:40, pirms mēneša
guntis86 rakstīja: Neredzu viņu ārzemju klubā vadošajā lomā. Vienīgās ārzemes var būt Lietuvā kā Šabalam, bet pat tur viņš nav vadošais. Nezinu, kas par vainu mūsu futbola sistēmā, bet daudzi savas ārzemju karjeras noslīcina podā.
fizuha trūkst. Ikaunieks pēc saviem parametriem izskatās pēc u18 puikas. Pret večiem trūkst spēka un ātruma.

  -1 [+] [-]

, 2020-08-11 09:55, pirms mēneša
Pandora rakstīja: "Liepājā ar Zuntneru parunājāmies mašīnā" - uz aimugurējā sola, tagad puišiem viss ir atkal romantiski!
Uz pakaļējā beņķa, kur skatus cenzē Forum Cinema.

     [+] [-]

, 2020-08-11 10:40, pirms mēneša
Vispār jau ārzemju karjeras vajadzētu taisīt tad, kad izlasē iesisti pirmie desmit vārti.