Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

Vēl vienam LFF kongresa dalībniekam pozitīvas Covid-19 analīzes

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Vēl vienam LFF kongresa dalībniekam pozitīvas Covid-19 analīzes
LFF kongress. Foto: LFF

Vēl vienam Latvijas Futbola federācijas (LFF) kongresa dalībniekam konstatēta saslimšana ar Covid-19, portālam Delfi apstiprinājis organizācijas ģenerālsekretārs Edgars Pukinsks.

Kongress notika pagājušajā piektdienā, bet pirms divām dienām Guntars Indriksons, kurš kandidēja uz amatu federācijas valdē, bet nesaņēma cerēto atbalstu, paziņoja, ka viņam bijušas pozitīvas Covid-19 analīzes. Drīz vien sekoja federācijas aicinājums visiem kongresa dalībniekiem doties nodot analīzes, un šodien LFF pavēstīja, ka visiem tās darbiniekiem testa rezultāti bijuši negatīvi.

Tomēr LFF ģenerālsekretārs Edgars Pukinsks portālam Delfi apstiprinājis, ka kongresa dalībnieku vidū konstatēts vēl viens saslimšanas gadījums ar Covid-19. Visu kongresa dalībnieku saraksts nodots Slimību profilakses un kontroles centram (SPKC), un starp abām organizācijām notiek informācijas apmaiņa, lai labāk saprastu situācijas nopietnību.

Ilze Arāja, SPKC pārstāve, pavēstījusi, ka saistībā ar Indriksonu fiksēti četri saslimšanas gadījumi. Visi cilvēki bijuši Indriksona kontaktpersonas.

Ārkārtas režīmā analīzes jānodod ne vien kongresa dalībniekiem, bet arī tiek testēti Virslīgas visi futbolisti, tiesneši, tiesnešu asistenti un citas oficiālās personas, sacīja Pukinsks.

Izmantotie resursi:
https://www.delfi.lv/sports/news/fu...

     [+] [-]

, 2020-07-10 22:37, pirms 3 mēnešiem
nu viss .. futbola saimei pipec 😄 varēs raut futeni tikai pa 4 un līdz 17:00 pēcpusdienā..