Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

Citu ar Covid-19 saslimušo "Liepājas" klubā nav

Andrejs Siliņš

Citu ar Covid-19 saslimušo "Liepājas" klubā nav
Foto: FK Liepāja

Vakar vēstījām, ka futbola kluba "Liepāja" melnkalniešu aizsargam Marko Simičam konstatēta saslimšana ar Covid-19. Šodien tiek ziņots, ka citu saslimšanas gadījumu klubā nav.

Pozitīvs Covid-19 tests tika atklāts 33 gadus vecajam centra aizsargam Marko Simičam, kurš Latvijā ieradās no Serbijas. Simičs vēl neesot bijis ar komandu, jo pēc ierašanās Latvijā atradies pašizolācijā. Tomēr piesardzības nolūkos tika veiktas pārbaudes arī visiem citiem "Liepājas" klubā nodarbinātajiem.

Šodien Latvijas Futbola federācija vēstī, ka citu saslimšanas gadījumu nav. Jau vakar biedrības "Latvijas futbola Virslīga" izpilddirektors Ainārs Dakša atklāja, ka Liepājas klubs veicis visus saistībā ar LFF organizēto sacensību sanitāro protokolu paredzētos papildu pasākumus, lai kontrolētu situāciju.

Nākamo "Optibet" Virslīgas spēli liepājnieki aizvadīs rītdien, pulksten 20:00 izbraukumā tiekoties ar tabulas vicelīderu RFS.

Izmantotie resursi:
https://twitter.com/kajbumba/status...