Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

"Gulbenes" treneris Koņevs sašutis par savējo spēli aizsardzībā

Edmunds Novickis
Edmunds Novickis @EdmundsN

"Gulbenes" treneris Koņevs sašutis par savējo spēli aizsardzībā
Mihails Koņevs
Foto: Mārtiņš Jankovskis

Vienā no šīs dienas Virslīgas 3. kārtas spēlēm Arkādija laukumā "Jūrmala" un "Gulbene" slēdza rezultatīvu mierizlīgumu - 2:2. Abu komandu treneri bija visai neapmierināti ar savu padoto sniegumu, Gulbenes vadītājam Mihailam Koņevam īpaši kritizējot spēli aizsardzībā.

Pēc mača Sportacentrs.com aprunājās ar emocionālo "Jūrmalas" kapteini un vārtsargu Pāvelu Davidovu: "Spēle? Neko nevaru pateikt - slikti nospēlējām. Spēlējām nervozi, tramīgi. Nezinu, ar ko tas izskaidrojams. Jāskatās, jāanalizē. Pie 2:0 pieļāvām muļķīgas kļūdas. Pendeles? Par labu Gulbenei tā tika piešķirta pareizi, bet otrā galā epizodi neredzēju. Ar ko pārsteidza "Gulbene"? Laba, tehniska komanda, kurā novākti meistarīgi leģionāri. Ļoti sabalansēts sastāvs. Tāpat viegli šajā čempionātā nevienu neapspēlēsi - daudz jātrenējas, jāstrādā. Manis ielaistie vārti no spēles? Nezinu, jāskatās, jāanalizē. Bet paši redzējāt - Saito trāpīja pašā stūrī, bumba vēl pa vārtu stabu atsitās. Sitiens nebija spēcīgs, taču ļoti precīzs."

Pēcspēles preses konferencē neapmierinātu varēja sajust no abiem treneriem. "Gulbenes" treneris Mihails Koņevs: "Spēle iznāca juceklīga. Uzvarēt varēja abas komandas. Pateikšu par savu komandu - ja priekšā vēl kaut ko varam izdarīt, tad aizsardzībā ir nopietnas problēmas. Abi ielaistie vārti arī radās mūsu rupju kļūdu rezultātā. Pirmos ielaidām pēc standartsituācijas - jā, mēs augumā esam mazāki, taču tas nenozīmē, ka ar galvu jāsit pa saviem vārtiem. Otrajos mūsu spēlētājs [korejietis Seungs Ki Jo] savu vārtu tuvumā sāk apspēlēšanu, zaudē bumbu un pēc tam vēl nogāž pretinieku soda laukumā. Labi, ka pratām savākties, kaut gan arī jau līdz tam mums bija trīs momenti. Beigās spēle jau gāja kā šūpoles - no vieniem vārtiem uz otriem. Katrā ziņā 2:2 ir labāk nekā 1:2, kā bija Jelgavā, kur zaudējumu īsti nebijām pelnījuši.

Tagad mums jau pēc trim dienām būs kausa spēle pret "Skonto" - jāatjaunojas un jādziedē savainojumi, kuri ir vairākiem futbolistiem. Vai beigās bijām mierā ar 2:2? Nē, mēģinājām gūt uzvaru, tāpēc arī spēlējām tik augstu. Tikai pašās beigās, kad spēlētāji jau bija saguruši, sākām spēlēt mazliet drošāk. Beigās par vienu punktu bijām priecīgi."

"Jūrmalas" treneris Vladimirs Pačko: "Lielā mērā piekrītu kolēģim Mihailam [Koņevam]. Spēles kvalitāte neapmierināja. Sākām vēl daudzmaz normāli, bet 2. puslaiks vispār bija haotisks. Mūsu sastāvā joprojām daudz robu - nav uzbrucēja Daņilova, tāpat savainoti trīs pussargi. Pie 2:0 nebija sliktu priekšnojautu, taču tad Žuļevs nevajadzīgi pārkāpa noteikumus savā soda laukumā. Spēle gāja kā šūpoles. Centra pussargi netika ar saviem uzdevumiem galā, tāpēc veidojās lieli pārrāvumi. Ar visu to mums bija 5-6 momenti, tiesa, arī Gulbenei bija savas iespējas. Gulbenes komanda patika - viegli, ātri spēlētāji. Mēs Liepājā nospēlējām interesantāk - šodien vēlēšanās bija, taču emocijas ņēma virsroku pār saprātu. Turpmāk jāspēlē stingrāk aizsardzībā - līdz šim mums bijis smags kalendārs, ceru, tālāk ieskriesimies. Komandai potenciāls ir labs.

Novēlu "Gulbenei" veiksmi pret "Skonto" kausa izcīņas mačā - iekļūšana pusfinālā ir augsts sasniegums. Savukārt čempionāts ir spēkos līdzīgs - jau iepriekš teicu, ka vieglu spēļu nebūs. Pagaidām ejam unisonā [vienā ritmā] ar "Gulbeni" - mums divi punkti, viņiem arī, ar ko neesam apmierināti ne mēs, ne gulbenieši. Pēc šodienas nav gandarījuma, taču, ceru, ka turpmāk spēles kvalitāti uzlabosim."