Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

"Skonto" un Liepājas fani apsaukājas, laukums drausmīgs

Edmunds Novickis
Edmunds Novickis @EdmundsN

"Skonto" un Liepājas fani apsaukājas, laukums drausmīgs
Tads Labuks un Dzintars Zirnis
Foto: Romāns Kokšarovs (f64)

Piedāvāju nelielas pārdomas par redzēto šodien divās Virslīgas spēlēs.

Kā rīdziniekam jāšķendējas - visi trīs Virslīgas Rīgas klubi šajā kārtā spēlēja mājās, pie tam gandrīz vienlaicīgi (divas spēles sākās plkst.14:00, viena plkst.15:00). Izvēlējos noskatīties "Skonto" un "Metalurga" mača 1. puslaiku un tad doties uz Sportacentra netranslēto dueli "Metta/LU" pret "Jūrmalu". Sanāca taktiski veiksmīgs gājiens, jo "Skonto" stadionā jau pēc 45 minūtēm ļoti lielā mērā viss bija skaidrs.

Lai gan "Skonto" stadionā pabiju divreiz īsāku laika posmu nekā blakus esošajā 49. vidusskolas laukumā, sakāmā ir vairāk par pirmo spēli. Pirmām kārtām acīs iekrita "Skonto" stadiona zālāja drausmīgais stāvoklis. Esat skrējuši ar apaviem pa mitru, dubļainu zāli, kad, kājai atsitoties pret zemi, ir tāda īpatnēja stampāšanas/lipīguma skaņa? Tad, lūk, "Skonto" stadionā šādu skaņu skaidri varēja saklausīt, kad futbolisti noskrēja relatīvi nelielā attālumā. Spēlētāji pielāgojās neticami labi un, piemēram, tehniskais Kamešs prata veikt žiperīgus slalomus, tomēr neviens man neiestāstīs, ka laukuma stāvoklis ir normāls. Vārtsargu laukums pavisam izmīdīts. Virslīga daudz ko pacieš, bet kā ar izlasi? Tieši pēc 10 dienām Latvijai PK2014 ietvaros taču jātiekas ar Lihtenšteinu... Ja spēlēs pret klasi spēcīgākām komandām laukums šādā stāvoklī palīdz vājākai vienībai (lasi: mums) un kauna sajūtu norijam, tad mačā ar Lihtenšteinu tas var izspēlēt ļaunu joku. OK, pieņemsim, ka Rudņevam, fiziski spēcīgam futbolistam, tas būs tieši laikā. Šeit gan piebildīšu, ka neesmu zālāju eksperts un var jau būt, ka 10 dienu laikā daudz ko var labot...

Otra lieta, kas iekrita acīs (precīzāk - ausīs) un nebija tieši saistīta ar spēli - "Skonto" un "Metalurga" apmainīšanās ar "laipnībām". Vispirms gan visu cieņu liepājniekiem, kuri atbrauca atbalstīt savu komandu itin kuplā skaitā un pārspēja skontiešus gan kvantitatīvi, gan kvalitatīvi (skaļuma ziņā, dziesmu oriģinalitātes ziņā), tiesa, fanu skaisto pretstāvi manāmi pabojāja saukļi, ko stadiona pretējos sektoros atrodošie fani veltīja viens otram. Pirmos dzirdēju liepājniekus pēc ielaistajiem vārtiem 5. minūtē: "Sū*a Skonto, sū*a Skonto" un tamlīdzīgi. Rīgas kluba fani parādā nepalika, vispirms izpildot "Ļiepajskaja kur*a", bet pēcāk visa puslaika garumā arī lepni "hej gan*oni, kak vam stoļica?" [tiešā tulkojumā skan dīvaini: "Hej, prezervatīvi, kā jums galvaspilsēta?"]. Varbūt kādam nepatiks, ka to visu atreferēju, taču - ja runā, tad runā līdz galam. No vienas puses priecē, ka vispār ir šādas fanu cīņas, jo, piemēram, sezonas pirmajā pusē ko tādu nemanīju, un fanu klubi vismaz man šķita pasīvi. "Skonto" fani, piemēram, arī riktīgi nouguņoja tiešā nozīmē - forši! No otras puses tomēr atkal jāaizdomājas, vai uz Virslīgas futbolu nāks ģimenes, ja bērni klausīsies šādus "sauklīšus".

Beidzot arī nedaudz par pašu spēli - jūs, Virslīgas līdzjutēji, noteikti paši noskatījāties Sportacentra tiešraidē vai vismaz ierakstā, taču, lūk, arī mani pieci centi. Apbrīnoja tiesnesis Vadims Direktorenko un viņa liberālais tiesāšanas stils 1. puslaikā. Manuprāt, bija vairāki asi pārkāpumi, kurus derēja "apbalvot" ar dzelteno plāksteri kā signālu pārējiem, ka tā spēlēt nedrīkst. Rode asi nospēlēja pret Kamešu, Savčenkovs ar rokām ieķērās Karlsonā, noraujot ātro uzbrukumu, noslaucīts tika Afanasjevs, savukārt Fertovs vienkārši "kliedzoši" iegrābās Leliūgas rokā. Ja ne pirmie trīs, tad ceturtais pārkāpums pret Leliūgu noteikti bija dzeltenās kartītes vērtībā - nesportiska rīcība! Vienīgais plusiņš Vadimam Direktorenko, ka viņš bija konsekvents arī uz otru pusi - puslaika izskaņā Tamošausks bija rupjš pret Fertovu un atkal nekā. Soģis neparādīja nevienu brīdinājumu 1. puslaikā. Aizgāju prom un tikai vēlāk uzzināju, ka 2. puslaikā parādītas deviņas(!!!) dzeltenās kartītes. Sakritība? Nedomāju gan - tas ir rezultāts tam, ka tiesnesis izlaiž spēli no rokām...

Nedaudz par spēlētāju sniegumu, cik nu 45 minūtēs saskatīju. "Skonto" rindās patika labās malas aizsarga Ibragimova (krievu leģionārs) sniegums - pārliecinošs aizsardzībā un ļoti bieži un efektīvi pieslēdzās uzbrukumiem. Joprojām priecē 17(!) gadu vecā Šabalas (pilngadību sasniegs pēc sešām dienām) sniegums - ļoti nobriedusi spēle, lielisks bumbas dribls un, kas ļoti svarīgi, lieliskas piespēles savam uzbrukuma partnerim Labukam, tai skaitā pirmo vārtu guvumā. Aug lielisks futbolists. Liepājnieku rindās augstu klasi demonstrēja jau pieminētais Kamešs - tiesa, lai sasniegtu vēl augstāku līmeni, manuprāt, viņam trūkst īpašības, ko krievu valodā sauc "zabivnoj". Latviski tāda vārda, šķiet, nav, bet tas ir kas līdzīgs "tāds, kurš tendēts uz vārtu gūšanu". Savu golu Kamešs iesita, taču sezonas kontekstā septiņi vārti Virslīgā tik lieliskam spēlētājam ir par maz.

Patika arī Afanasjeva darbības uzbrukumā, taču viņam akūti trūkst prasmes spēlēt aizsardzībā, iesaistīties divcīņās - ar pliku tehniku TOP klubu spēlēs neizbrauksi. Melnajā sarakstā iekļaušu Karlsona un Fertova 45 minūtes. Uzskatu, ka Ģirts spēlēja pārāk atbrīvoti, relaksēti - viņš nekapāja pa īstam, kas tik ļoti bija vajadzīgs komandai grūtā brīdī. Savukārt Fertovs varbūt arī nespēlēja slikti, taču noteikti ne Latvijas izlases līmenī... Skaidrs, ka mūsu izlase spēlē no aizsardzības un Fertova tipa futbolisti mūsu valstsvienībai ir vajadzīgi, tomēr, manuprāt - izpildījuma kvalitātei būtu jābūt krietni augstākai.

Re cik daudz sarakstīts par nieka 45 minūtēm futbola - ja kājbumba tiešām interesē, tad daudz ko var ievērot. Par otru spēli, ko noskatījos pilnībā, sakāmā praktiski nav. "Jūrmala" parādīja īstu meistarklasi, un "Mettas/LU" treneris bija godīgs pret sevi, atzīstot pretinieku pārākumu, slavējot viņu piespēļu kultūru, spēles stilu, uzbrukuma flangu maiņu utt. Vēl vairāk - Riherts pēcspēles preses konferencē sacīja, ka "Jūrmala" ir interesantākā komanda Virslīgā, pārējām vienībām spēlējot krietni vienveidīgāk. Protams, pēc šādiem tekstiem uzreiz rodas jautājums - kāpēc "Jūrmala" ir tikai 6. vietā? Mani varianti (kas neizslēdz viens otru): stabilitātes trūkums, sastāva seklums (ir līderi, bet nav, teiksim, 15 kvalitatīvu džeku), apstākļi (laikam nebūs melots, ja teikšu, ka infrastruktūras šim klubam nav), un konkrēti šai spēlē - 49. vidusskolas laukums "Jūrmalai" bija parocīgs. Neliels, kurā liela nozīme piespēļu kultūrai, spēlei ar pirmo pieskārienu, auguma centimetriem (Daņilovs bija efektīvs, arī daudzi citi jūrmalnieki ir augumā raženi un fiziski spēcīgi). Citos laukumos, kur vairāk jāskraida, "Jūrmala" nav tik efektīva.

P.S. Rīt man plānota video intervija ar "Mettas/LU" vadoņiem Andri Rihertu un Ģirtu Mihelsonu. Jācer, ka Virslīgas cienītājiem būs interesanti.

  +4 [+] [-]

, 2012-10-06 22:41, pirms 7 gadiem
Andri5, nebiju uz 1. puslaiku

Apbrīnoja tiesnesis Vadims Direktorenko un viņa liberālais tiesāšanas stils 1. puslaikā. Manuprāt, bija vairāki asi pārkāpumi, kurus derēja "apbalvot" ar dzelteno plāksteri kā signālu pārējiem, ka tā spēlēt nedrīkst. Rode asi nospēlēja pret Kamešu, Savčenkovs ar rokām ieķērās Karlsonā, noraujot ātro uzbrukumu, noslaucīts tika Afanasjevs, savukārt Fertovs vienkārši "kliedzoši" iegrābās Leliūgas rokā. Ja ne pirmie trīs, tad ceturtais pārkāpums pret Leliūgu noteikti bija dzeltenās kartītes vērtībā - nesportiska rīcība!

Izklausās pēc notiesāšanas

  +3 [+] [-]

, 2012-10-06 22:45, pirms 7 gadiem
Apbrīnoja tiesnesis Vadims Direktorenko un viņa liberālais tiesāšanas stils 1. puslaikā. Manuprāt, bija vairāki asi pārkāpumi, kurus derēja "apbalvot" ar dzelteno plāksteri kā signālu pārējiem, ka tā spēlēt nedrīkst. Rode asi nospēlēja pret Kamešu, Savčenkovs ar rokām ieķērās Karlsonā, noraujot ātro uzbrukumu, noslaucīts tika Afanasjevs, savukārt Fertovs vienkārši "kliedzoši" iegrābās Leliūgas rokā. Ja ne pirmie trīs, tad ceturtais pārkāpums pret Leliūgu noteikti bija dzeltenās kartītes vērtībā - nesportiska rīcība!

Tapēc Tu sapratīsi, kapēc tāda dziesma ir LM fanu repertuārā
varbūt nebiji piefiksējis, bet tā jau ir gandrīz 10 gadus veca un to dzied pilnīgi visās spēlēs, ne tikai pret skonto
Tu iekriti uz frāzi sū.. Skonto, bet dziesma ir par brašo liepājnieku, kas ir iet, kur grib, dara, ko var, bet ir liepājnieks

  +2 [+] [-]

, 2012-10-06 22:46, pirms 7 gadiem
+ autoram
tā kā nebiji uz 2. puslaiku, tad nedzirdēji diktora piezīmi Valdim Bērziņam???
Lasi manā topā : )
SASPERJODS piedāvā - Latvijas Virslīgas 32....

  +3 [+] [-]

, 2012-10-06 22:47, pirms 7 gadiem
Rode asi nospēlēja pret Kamešu, Savčenkovs ar rokām ieķērās Karlsonā, noraujot ātro uzbrukumu, noslaucīts tika Afanasjevs, savukārt Fertovs vienkārši "kliedzoši" iegrābās Leliūgas rokā. Ja ne pirmie trīs, tad ceturtais pārkāpums pret Leliūgu noteikti bija dzeltenās kartītes vērtībā - nesportiska rīcība! Vienīgais plusiņš Vadimam Direktorenko, ka viņš bija konsekvents arī uz otru pusi - puslaika izskaņā Tamošausks bija rupjš pret Fertovu un atkal nekā.
-------------------------
Paldies Edmund,pat man tas nav jāraksta,jo bļāvēji profili tad saleks virsū kā mudž!
Tā bija sākotnēji ,diriks darbojās skontas labā,tālāk jau kad ir rezultāts pamazām sāk atdot,bet plusiņus par to nevajadzētu dirikam dot!

  +3 [+] [-]

, 2012-10-06 22:52, pirms 7 gadiem
sasperjods rakstīja: Izklausās pēc notiesāšanas
Tā bija,daudz epizodes strīdīgas par labu skontam,bet ātri zaudējot divus vārtus dirika darbu atviegloja!Neminēju šo tiesneša darbu dēļ dažiem profiliem,zini kāds bardaks tad būtu zem raksta?Nāves_ēnā jau nevarēja vien sagaidīt kad ko teikšu par tiesnešiem.

  +5 [+] [-]

, 2012-10-06 23:19, pirms 7 gadiem
Tad kad skonti rāva vaļā savu jauno saukli par prežiem izklausijās, hey,gandoni atbalsta staļicu

     [+] [-]

, 2012-10-06 23:59, pirms 7 gadiem
Andris5 rakstīja: Tā bija,daudz epizodes strīdīgas par labu skontam,bet ātri zaudējot divus vārtus dirika darbu atviegloja!Neminēju šo tiesneša darbu dēļ dažiem profiliem,zini kāds bardaks tad būtu zem raksta?Nāves_ēnā jau nevarēja vien sagaidīt kad ko teikšu par tiesnešiem.
Gudri cilvēki paveic savu darbu ar citu rokām....
Nu tad iedzeru, lai mēs būtu gudri, bet nekad lepni

  +1 [+] [-]

, 2012-10-07 00:01, pirms 7 gadiem
šodien aizvedu uz virslīgu 6.un7. jauno skatītāju

pirms sezonas aicināju katru lielo futbola draugu pa 10 savējiem aizvilkt kaut uz spēli
diez kā citiem sekmējies
stulbi, ka epohālajā mačā LM DAU laikā būšu kaut kur uz POL - LIE robežas : ((((((((((((

  +5 [+] [-]

, 2012-10-07 00:13, pirms 7 gadiem
sasperjods rakstīja: šodien aizvedu uz virslīgu 6.un7. jauno skatītāju
Un kādi rezultāti ilgtermiņā? Tevis aizvestie sākuši apmeklēt spēles vai arī tā bija pirmā un pēdējā reize?

  +5 [+] [-]

, 2012-10-07 00:21, pirms 7 gadiem
anjo rakstīja: Un kādi rezultāti ilgtermiņā? Tevis aizvestie sākuši apmeklēt spēles vai arī tā bija pirmā un pēdējā reize?
cilvēks Nr. 1 - 4 spēles
cilvēks Nr. 2 - 2 spēles
cilvēks Nr. 3 - 2 izlases spēles un visas trīs FKV EL grupu spēles iepriekš, tālāk 0, jo bez manis neies
cilvēks Nr. 4 - līdz šim ntās Liepājā, bet šogad 1. un vienīgā
cilvēks Nr. 5 - mans brālis, visa bērnība ar Māri Verpakovski un Jaunskalžes grupu, kur Gena, Rinkus u.c. Liepājas tā laika monstri auga pavadīta, tikai mēs no cita sporta veida tai stadionā, tā kā robežu nevar savilkt
cilvēks Nr. 6 - bijis iepriekš uz VL. šogad vienīgā
cilvēks Nr. 7 bijis mūžā uz 100 Daugavas spēlēm 200 VEF, 30 LAT izlases spēlēm u.t.t, bet uz VL 1x dzīvē savā 68 gadu vecumā

nekas dižs
bet, ja katrs tā, tad būtu vismaz tāds apmeklējums kā pirms 4-6 gad

p.s.
ja kas, 68 gadīgais vīrs teica, vai zinu, pēc kā var pateikt, ka futbolistiem nemaksā labu algu vai vispār nemaksā????
nu uzmini - ko viņš domāja?

  +3 [+] [-]

, 2012-10-07 00:35, pirms 7 gadiem
sasperjods rakstīja: p.s.
ja kas, 68 gadīgais vīrs teica, vai zinu, pēc kā var pateikt, ka futbolistiem nemaksā labu algu vai vispār nemaksā????
nu uzmini - ko viņš domāja?
Heh, to es ar labprāt gribētu uzzināt!

  +3 [+] [-]

, 2012-10-07 00:38, pirms 7 gadiem
sasperjods rakstīja: p.s.
ja kas, 68 gadīgais vīrs teica, vai zinu, pēc kā var pateikt, ka futbolistiem nemaksā labu algu vai vispār nemaksā????
nu uzmini - ko viņš domāja?
Kaut kas saistīts ar pašatdevi, attieksmi?

 +14 [+] [-]

, 2012-10-07 00:41, pirms 7 gadiem
anjo rakstīja: Kaut kas saistīts ar pašatdevi, attieksmi?
nēee
mums viņa gudrība

uz spēlēm nenāk blondīnes kā uz ASK pirms gadiem vai VEF tagad
tā teikt - meičas jūt, kur nauda smaržo

 +10 [+] [-]

, 2012-10-07 00:43, pirms 7 gadiem
sasperjods rakstīja: nēee
mums viņa gudrība

uz spēlēm nenāk blondīnes kā uz ASK pirms gadiem vai VEF tagad
tā teikt - meičas jūt, kur nauda smaržo
Šis labs

  -1 [+] [-]

, 2012-10-07 00:48, pirms 7 gadiem
Zigmars Liepiņš: Saulesbriļļu valkāšana ir tas pats,kas valkāt parandžas

     [+] [-]

, 2012-10-07 00:49, pirms 7 gadiem
Edmunds Novickis rakstīja: Šis labs
it kā vecs onka, bet uzstāda visai sistēmai diagnozi (nu viņš jau ir ārsts, ja kas)
diez uz RĢ arī nāk "tās" meičas, kas uz basi????

  +2 [+] [-]

, 2012-10-07 00:59, pirms 7 gadiem
sasperjods rakstīja: nēee
mums viņa gudrība

uz spēlēm nenāk blondīnes kā uz ASK pirms gadiem vai VEF tagad
tā teikt - meičas jūt, kur nauda smaržo
Nekas oriģināls nenāca prātā, tāpēc pieturējos pie standartiņa. Ne velti Guņam cērtama blondīne

  -1 [+] [-]

, 2012-10-07 01:03, pirms 7 gadiem
anjo rakstīja: Nekas oriģināls nenāca prātā, tāpēc pieturējos pie standartiņa. Ne velti Guņam cērtama blondīne
Nebēdā....
Ne jau man pareizo atbildi vajadzēja dzirdēt.....

Kur rudā hoholiene Taņa palika????

  +1 [+] [-]

, 2012-10-07 01:11, pirms 7 gadiem
sasperjods rakstīja: Kur rudā hoholiene Taņa palika????
Pēdējā ko zinu ir Elīna Ivaglo.

  +1 [+] [-]

, 2012-10-07 01:12, pirms 7 gadiem
anjo rakstīja: Pēdējā ko zinu ir Elīna Ivaglo.
Lai viņa dāvā viņam mieru, jo mums vaig mieru no Guņas un Starika un viān draugiem

  +5 [+] [-]

, 2012-10-07 10:26, pirms 7 gadiem
sūda skonto un ļepajskaja kurva ir legēndāri saukļi

  +2 [+] [-]

, 2012-10-07 10:42, pirms 7 gadiem
Nāves ēnā rakstīja: sūda skonto un ļepajskaja kurva ir legēndāri saukļi
tieši tā

  +7 [+] [-]

, 2012-10-07 11:53, pirms 7 gadiem
Skonto ir mēsli. Viens labi pazīstamajiem sporta faniem Vicītis pēc spēles tika nogādāts slimnīcā un rīt gaida operāciju (lauzts žoklis), jo uz Valdemāra ielas Skonto urlas uzbruka latviešu kompānijai. Interesanti, ka Vicītis ir uzticams Skonto atbalstītājs, bet iestājās par tiem, kuriem uzbruka.

     [+] [-]

, 2012-10-07 12:19, pirms 7 gadiem
Vai kāds precīzi zina, kā sakārtos komandas, ja vairāk kā divām būs vienāds punktu skaits?
LFF Reglaments:

14.2. Gadījumā, ja diviem vai vairāk klubiem (komandām) ir vienāds punktu skaits, augstāku vietu ieņem tas klubs (komanda), kuram ir:
- labāks rādītājs savstarpējās spēlēs (punkti, vārtu starpība),
- vairāk uzvaru visās spēlēs,
- labāka iegūto un zaudēto vārtu starpība visās spēlēs,
- lielāks vārtu guvums visās spēlēs,
- labāka iegūto un zaudēto vārtu attiecība visās spēlēs.

Piemēram, ja Daugava zaudē Liepājai un Ventspilij, tad LM, VEN un SKO vienādi punkti un visu trīs komandu savstarpējā "tabula" izskatās šādi:
Komanda punkti +/-
SKO 13 +2
VEN 8 -4
LM 13 +2

SKO un LM ir vienādi gan pēc punktiem, gan pēc +/-. Ja nākamais kritērijs ir kopējais uzvaru skaits, tad LM ir augstāk, turpretī, ja nākamais ir SKO un LM savstarpējie punkti un +/-, tad augstāk ir Skonto. Pēdējo paņēmienu pielietoja Euro 2012. http://www.uefa.com/uefa/management/newsid=1800152.html

  +4 [+] [-]

, 2012-10-07 13:39, pirms 7 gadiem
Piekrītu Novicka kungam. Vispār futbola kultūra Latvijā, sekojot vēstures posmu analoģijai, atrodas apmēram kaut kur uz robežas starp viduslaikiem un jaunajiem laikiem (mēs dzīvojam tagad laikā, ko vēsturē sauc par jaunākajiem laikiem un kuri ir uzreiz pēc jaunajiem laikiem) Domājot par izlases spēkiem, protams, kā jau raksta Novicka kungs, izbrīna Fertova un dažu viņam līdzīgo (spēles līmeņa ziņā) saukšana izlasē, kad ir citi acīmredzami labāki spēlētāji, kurus Starkovs negrib vai nespēj ieraudzīt.

     [+] [-]

, 2012-10-07 20:29, pirms 7 gadiem
m96 rakstīja: Vai kāds precīzi zina, kā sakārtos komandas, ja vairāk kā divām būs vienāds punktu skaits?
LFF Reglaments:

14.2. Gadījumā, ja diviem vai vairāk klubiem (komandām) ir vienāds punktu skaits, augstāku vietu ieņem tas klubs (komanda), kuram ir:
- labāks rādītājs savstarpējās spēlēs (punkti, vārtu starpība),
- vairāk uzvaru visās spēlēs,
- labāka iegūto un zaudēto vārtu starpība visās spēlēs,
- lielāks vārtu guvums visās spēlēs,
- labāka iegūto un zaudēto vārtu attiecība visās spēlēs.

Piemēram, ja Daugava zaudē Liepājai un Ventspilij, tad LM, VEN un SKO vienādi punkti un visu trīs komandu savstarpējā "tabula" izskatās šādi:
Komanda punkti +/-
SKO 13 +2
VEN 8 -4
LM 13 +2

SKO un LM ir vienādi gan pēc punktiem, gan pēc +/-. Ja nākamais kritērijs ir kopējais uzvaru skaits, tad LM ir augstāk, turpretī, ja nākamais ir SKO un LM savstarpējie punkti un +/-, tad augstāk ir Skonto. Pēdējo paņēmienu pielietoja Euro 2012. http://www.uefa.com/uefa/management/newsid=1800152.html
Briest jauna "Buļa" punktu lietu

     [+] [-]

, 2012-10-08 00:51, pirms 7 gadiem
cilvēks Nr.3 ar meitu (5 gadi) aizgāja uz Jūrmalas spēli..., bet tā tika atcelta, līdz ar to nepalielināju apmeklētu spēļu skaitu!

sasperjods rakstīja: cilvēks Nr. 1 - 4 spēles
cilvēks Nr. 2 - 2 spēles
cilvēks Nr. 3 - 2 izlases spēles un visas trīs FKV EL grupu spēles iepriekš, tālāk 0, jo bez manis neies
cilvēks Nr. 4 - līdz šim ntās Liepājā, bet šogad 1. un vienīgā
cilvēks Nr. 5 - mans brālis, visa bērnība ar Māri Verpakovski un Jaunskalžes grupu, kur Gena, Rinkus u.c. Liepājas tā laika monstri auga pavadīta, tikai mēs no cita sporta veida tai stadionā, tā kā robežu nevar savilkt
cilvēks Nr. 6 - bijis iepriekš uz VL. šogad vienīgā
cilvēks Nr. 7 bijis mūžā uz 100 Daugavas spēlēm 200 VEF, 30 LAT izlases spēlēm u.t.t, bet uz VL 1x dzīvē savā 68 gadu vecumā

nekas dižs
bet, ja katrs tā, tad būtu vismaz tāds apmeklējums kā pirms 4-6 gad

p.s.
ja kas, 68 gadīgais vīrs teica, vai zinu, pēc kā var pateikt, ka futbolistiem nemaksā labu algu vai vispār nemaksā????
nu uzmini - ko viņš domāja?