Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

Čempione "Riga" nepatīkami pārsteigta par trenera aiziešanu, komandu vadīs Koņevs

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Čempione "Riga" nepatīkami pārsteigta par trenera aiziešanu, komandu vadīs Koņevs
Mihails Koņevs. Foto: Zigismunds Zālmanis, Riga FC

“Riga” FC oficiāls komentārs par situāciju ar treneri Luišu Pimentu. 37 gadus vecā portugāļa vakardienas paziņojums visiem kluba darbiniekiem un spēlētājiem bija liels pārsteigums.

“Riga” FC par trenera pieņemto lēmumu vienpusēji pārtraukt darba attiecības ir nepatīkami pārsteigta, īpaši ņemot vērā, ka līdz čempionāta sākumam ir atlikušas vien dažas dienas.

Klubs oficiāli paziņo, ka par galvenā trenera vietas izpildītāju tiek iecelts pieredzējušais Latvijas futbola speciālists Mihails Koņevs, kurš jau iepriekšējās sezonās ir pierādījis, ka spēj sasniegt vēlamo rezultātu. Tieši 55 gadus vecais Koņevs pagājušā sezonā sāka komandas uzvaru sēriju ceļā līdz Latvijas čempionāta zeltam.

“Riga” FC līdzjutējus aicinām neuztraukties par radušos situāciju, teikts kluba mājaslapā publicētajā paziņojumā.

Izmantotie resursi:
https://rigafc.lv/riga-fc-pazinojum...

  +1 [+] [-]

, 2019-03-06 12:23, pirms 11 mēnešiem
nekad nevarēju saprast tās treneru maiņas. Ja treneris dod rezultātu, kādēļ tas būtu jāmaina. Bet biezajiem naudas makiem kaut kāda sava, ne visai saprotama, domāšana...

  +1 [+] [-]

, 2019-03-06 12:39, pirms 11 mēnešiem
Portugālis, visticamāk, ipašnieku poņaķijas nesaprata un tāpēc tagad visiem, redz, ir "pārsteigums".