Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

Peilānu lūdz apcietināt, "Jelgavas" prezidents tiesas sēžu zāli pamet uz brīvām kājām

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Peilānu lūdz apcietināt, "Jelgavas" prezidents tiesas sēžu zāli pamet uz brīvām kājām
Māris Peilāns. Foto: Kaspars Krafts, f64

Šodien Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesā tik lemts par drošības līdzekļa piemērošanu futbola kluba "Jelgava" prezidentam Mārim Peilānam, vēsta portāls "Delfi" un ziņu aģentūra LETA. Viņš ir "Ceļu būvniecības sabiedrības "Igate"" valdes priekšsēdētājs.

Izmeklēšana saistīta ar Latvijas austrumu robežas nostiprināšanu, tur izbūvējot robežas joslas infrastruktūru. Aizturēti trīs cilvēki – bijušais Valsts robežsardzes priekšnieks Normunds Garbars, kā arī divi "Igates" pārstāvji. Viens no viņiem bija Peilāns, kurš sporta sabiedrībā zināms kā Virslīgas kluba "Jelgava" prezidents. Tomēr, kā novēroja LETA, Peilāns pēcāk tiesas sēžu zāli pametis uz brīvām kājām. Nedz Peilāns, nedz viņa advokāts uz LETA jautājumiem atbildēt nevēlējās.

Noslēgtā vienošanās par Latvijas austrumu robežas nostiprināšanu paredzēja, ka Latvijas valsts trīs gadu laikā novirzīs ne vairāk kā 20,5 miljonus Latvijas un Krievijas robežas stiprināšanai, kā arī 10,7 miljonus Latvijas un Baltkrievijas robežas stiprināšanai. Vienošanos noslēdza Valsts robežsardze un "Igate".

Pirms neilga laika Peilāns sarunā ar portālu Sportacentrs.com asi vērsās pret notiekošo Latvijas futbolā, piesaucot uzpūstās algas pašmāju futbolistiem, Latvijas Futbola federācijas nespēju pieņemt lēmumus gana ātri. Tāpat viņš bija pret leģionāru limita palielināšanu Virslīgā, norādot, ka tas samazinās iespējas vietējiem futbolistiem un ka tas būs pluss bagātajām komandām.

"Tagad bagātie onkuļi ir pārpiķojuši Latvijas spēlētājus un grib savās interesēs veikt izmaiņas. Ne “Jelgava”, ne “Metta”, ne “Daugavpils” nav piedalījušās šī burbuļa veidošanā! Mēs tādas algas netaisījām! Mēs spēlējam jau sen, “Riga” nesen, RFS nesen. Uzskatām, ka šie bagātie klubi limita izmaiņas vēlas, lai varētu tās algas mazināt. Mēs nesacēlām tās neadekvātās algas. Tāpēc pateicām, ka par šo jauno limita priekšlikumu nebalsosim," norādīja Peilāns.

Viņa teikto iespējams lasīt šeit: FK "Jelgava" prezidents par uzpūstajām algām,...

Izmantotie resursi:
https://www.delfi.lv/news/national/...
LETA

  +1 [+] [-]

, 2019-09-04 14:17, pirms 5 mēnešiem
Knābis nevienu neaizmirsīs! Kartelītim beigās, bet ceru, ka šis stipri neietekmēs Jelgavas nākotni

  +4 [+] [-]

, 2019-09-04 14:21, pirms 5 mēnešiem
Atā atā FK Jelgava?

  +4 [+] [-]

, 2019-09-04 14:22, pirms 5 mēnešiem
Dainis1998 rakstīja: Knābis nevienu neaizmirsīs! Kartelītim beigās, bet ceru, ka šis stipri neietekmēs Jelgavas nākotni
Tak šis nav par karteli, bet par robežpunktiem. Karteļa lietā ir Milovs un viņa LNK.

  +1 [+] [-]

, 2019-09-04 14:29, pirms 5 mēnešiem
Gooool jilgava zabei hei hei! Zemļaku banda, norča un mārča! Šoreiz nepaveicās, bet nekas, Latvijā jau nevienu netupina. Pakratīs pirkstu un viss būs ok. Varēs atkal kruķīt ģēlas.

     [+] [-]

, 2019-09-04 14:38, pirms 5 mēnešiem
Ja visus būvniekus KNAB izkratīs un satupinās ķurķē, kurš tad mums taisīs viengadīgos ceļus?

  -1 [+] [-]

, 2019-09-04 14:39, pirms 5 mēnešiem
Citāts no raksta: "Pirms neilga laika Peilāns sarunā ar portālu Sportacentrs.com asi vērsās pret notiekošo Latvijas futbolā, piesaucot uzpūstās algas pašmāju futbolistiem". Tālāk rakstīts - "Tāpat viņš bija pret leģionāru limita palielināšanu Virslīgā, norādot, ka tas samazinās iespējas vietējiem futbolistiem". Kur ir loģika???

  +5 [+] [-]

, 2019-09-04 15:42, pirms 5 mēnešiem
balkons rakstīja: Gooool jilgava zabei hei hei! Zemļaku banda, norča un mārča! Šoreiz nepaveicās, bet nekas, Latvijā jau nevienu netupina. Pakratīs pirkstu un viss būs ok. Varēs atkal kruķīt ģēlas.
jeb kā kluba apmaksātā fanu grupa dziedātu "elgava!! mi staboj!!"

  +2 [+] [-]

, 2019-09-04 16:05, pirms 5 mēnešiem
Brožes kungs ja tu izplati šādas ziņas tad varbūt arī uzraksti ar ko šis viss beidzās?? Tiesa jau bija, spriedums arī ir!

Vai arī tev kā Sportacentra žurnālistam galvenais ir uzlikt skaļu virsrakstu un pēc tam pofig kas tālāk notiek!

  +8 [+] [-]

, 2019-09-04 16:44, pirms 5 mēnešiem
Igate iesaistīta jau otrajā noziegumā šīs vasaras laikā. Kukuļota bija arī Dobeles dome.

     [+] [-]

, 2019-09-04 16:49, pirms 5 mēnešiem
sc.com pārvērties par kriminālziņu portālu

  +2 [+] [-]

, 2019-09-04 16:53, pirms 5 mēnešiem
yankeezulu rakstīja: Ja visus būvniekus KNAB izkratīs un satupinās ķurķē, kurš tad mums taisīs viengadīgos ceļus?
Ja tu zini risinājumu, kā palielināt jaunizbūvētu ceļu ilgtspēju, sūti CV uz Latvijas valsts ceļiem. Ceļu specifikācijas sastāda gudrinieki tur, pēc kurām pēc tam arī būvē ceļus!
Bet ja nopietni, tad civilās būvniecības firmu kartleis apzog valsti daudz vairāk nekā ceļu būvnieki! Un Igate ir tikai Jelgavas monopolisti, viņu nišu ātri aizpildītu..

  +3 [+] [-]

, 2019-09-04 17:00, pirms 5 mēnešiem
pikolo rakstīja: sc.com pārvērties par kriminālziņu portālu
Tāpēc, ka sportā - federāciju un klubu vadībā - ir kriminālas personas.

  -2 [+] [-]

, 2019-09-04 17:06, pirms 5 mēnešiem
otins rakstīja: Tāpēc, ka sportā - federāciju un klubu vadībā - ir kriminālas personas.
Diemžēl ar šādu domāšanu pats esi krimināla persona.

  +5 [+] [-]

, 2019-09-04 17:47, pirms 5 mēnešiem
tigereens rakstīja: Diemžēl ar šādu domāšanu pats esi krimināla persona.
Pie manis KNAB nav bijis un nebūs. Bet pie Brokas (biatlons), Lemberga, Amerika, Garkāna, Martinsona, Bemhena (visi basketbols), Magoņa (hokejs) un rakstā pieminētā Peilāna (futbols) KNAB bija un aizies arī pie pārējiem. Vai tu aizstāvi valsts apzadzējus, ka tikai sportam kaut kas atlec?

  +1 [+] [-]

, 2019-09-04 18:04, pirms 5 mēnešiem
otins rakstīja: Pie manis KNAB nav bijis un nebūs. Bet pie Brokas (biatlons), Lemberga, Amerika, Garkāna, Martinsona, Bemhena (visi basketbols), Magoņa (hokejs) un rakstā pieminētā Peilāna (futbols) KNAB bija un aizies arī pie pārējiem. Vai tu aizstāvi valsts apzadzējus, ka tikai sportam kaut kas atlec?
Kāds no tiem ir sēdējis? Nav.
Klasiskais stāsts: KNĀBS krata, poliči un prokorors pratina, tauta runā, ka tulīt sēdēs un ilgi... Beigās pierādījumu trūkums un visi brīvi

  -2 [+] [-]

, 2019-09-04 18:11, pirms 5 mēnešiem
Klavulapa-1 rakstīja: Kāds no tiem ir sēdējis? Nav.
Klasiskais stāsts: KNĀBS krata, poliči un prokorors pratina, tauta runā, ka tulīt sēdēs un ilgi... Beigās pierādījumu trūkums un visi brīvi
Lembergs mazliet pasēdēja un drīz sēdēs ilgi. Magoņa lietā notiek tiesa, Martinsonu drīz tiesās. Protams, tiesas pie mums ir ļoti lēnas un bezzobainas, bet KNAB pēdējā laika aktivitātes un ķeršanās klāt būvnieku mafijai iepriecina, jo tas jau ir nopietni.

  +2 [+] [-]

, 2019-09-04 18:16, pirms 5 mēnešiem
Januks , 16:53, pirms stundas
yankeezulu rakstīja: Ja visus būvniekus KNAB izkratīs un satupinās ķurķē, kurš tad mums taisīs viengadīgos ceļus?
Ja tu zini risinājumu, kā palielināt jaunizbūvētu ceļu ilgtspēju, sūti CV uz Latvijas valsts ceļiem. Ceļu specifikācijas sastāda gudrinieki tur, pēc kurām pēc tam arī būvē ceļus!
Bet ja nopietni, tad civilās būvniecības firmu kartleis apzog valsti daudz vairāk nekā ceļu būvnieki! Un Igate ir tikai Jelgavas monopolisti, viņu nišu ātri aizpildītu..
---------
Igate jau sen nav Jelgavas monopols, Peilāns ar Rāviņu nesatiek, arī par vairākiem lielajiem objektiem sūdzējās IUBam. Plus Igate nav ZZS atbalstītāji, bet gan Vienotības.

  +2 [+] [-]

, 2019-09-04 18:36, pirms 5 mēnešiem
otins rakstīja: Lembergs mazliet pasēdēja un drīz sēdēs ilgi. Magoņa lietā notiek tiesa, Martinsonu drīz tiesās. Protams, tiesas pie mums ir ļoti lēnas un bezzobainas, bet KNAB pēdējā laika aktivitātes un ķeršanās klāt būvnieku mafijai iepriecina, jo tas jau ir nopietni.
Lembis pasēdēja uz izmeklēšanas laiku. Par pārējiem - kad sēdēs, tad runāsim. Kamēr nesēž, tikmēr neticu ka iesēdinās. Diemžēl.

Lasiji par Milušu? Vot kārtējais piemērs - vainīgs, nesēdēja un nesēdēs

     [+] [-]

, 2019-09-04 19:40, pirms 5 mēnešiem
Klavulapa-1 rakstīja: Lembis pasēdēja uz izmeklēšanas laiku. Par pārējiem - kad sēdēs, tad runāsim. Kamēr nesēž, tikmēr neticu ka iesēdinās. Diemžēl.

Lasiji par Milušu? Vot kārtējais piemērs - vainīgs, nesēdēja un nesēdēs
Milušs aizmuka un Krievija viņu apžēloja. Te viņš būtu sēdējis.

  +2 [+] [-]

, 2019-09-04 19:50, pirms 5 mēnešiem
Re, cik "tīri" un "godīgi" Gorkša opponenti Milovs - LNK- Ļašenko- Krivunecs - RFS, Peilāns - Igate - FK Jelgava.

  +2 [+] [-]

, 2019-09-04 20:57, pirms 5 mēnešiem
otins rakstīja: Milušs aizmuka un Krievija viņu apžēloja. Te viņš būtu sēdējis.
Un tagad var braukt uz Latviju un atsākt BMW tirgošanu. Nesēdēja un nesēdēs!