Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

LFF brīdina "Spartaku" saistībā ar tiesnesim pirms spēles veltīto kritiku

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

LFF brīdina "Spartaku" saistībā ar tiesnesim pirms spēles veltīto kritiku
Edgars Gauračs. Foto: Jūrmalas "Spartaks" Facebook lapa

Vakar notikusi Latvijas Futbola federācijas Disciplinārlietu komisijas sēde, kurā pieņemts lēmums brīdināt Virslīgas klubu Jūrmalas "Spartaks" par izteikumiem sakarā ar galveno tiesnesi Ivaru Cauni.

"Spartaks", kas 2016. un 2017. gadā izcīnīja divus Latvijas čempiona titulus pēc kārtas, tagad nonācis grūtībās, jo ieņem pēdējo vietu Virslīgā. Iepriekšējā mačā ar 0:4 savā laukumā tika piedzīvots zaudējums pret "Riga", viesiem visu nokārtojot jau pirmajā puslaikā. Maču tiesāja galvenais arbitrs Ivars Caune.

Dienu pirms mača "Spartaks" publicēja paziņojumu, kurā pauda neizpratni par to, kādēļ nozīmēts tieši Caune. "Mēs jau ne reizi vien publiski un oficiāli bijām vērsušies par to, lai uz mūsu spēlēm netiktu nozīmēts tiesnesis Ivars Caune. Katru reizi tieši šis arbitrs pieļauj rupjas kļūdas, kā arī pieņem nesaprotamus un nepamatotus lēmumus pret mūsu komandu," teikts paziņojumā, kas joprojām atrodams kluba mājaslapā.

"Pēdējā mirklī uz mūsu rītdienas mājas spēli pret "Riga" atkal tika nozīmēts šis tiesnesis. Mēs lūdzam LFF nozīmēt spēlei papildus tiesnešu inspektoru, lai šī arbitra darbs (un viņa kļūdas) tiktu stingri novērtēts. Kārtējo reizi stingri lūdzam vairs NEnozīmēt uz mūsu spēlēm tiesnesi Ivaru Cauni," pausts Jūrmalas vienības paziņojumā.

Sēdē pieņemts lēmums tikai brīdināt "Spartaku" par neētiska rakstura publikāciju un izteikumiem, kas saistīti ar Cauni. Jāpiezīmē, ka minūti pirms spēles beigām Caune noraidīja no laukuma "Spartaka" futbolistu Ali Beriju, kuram piespriesta vienas spēles diskvalifikācija.

Vienu maču nāksies izlaist arī "Liepājas" futbolistam Raivim Andrim Jurkovskim, kā arī Slavko Blagojevičam, kurš spēlē Virslīgas līdervienībā RFS.

Izmantotie resursi:
https://lff.lv/zinas/11785/lff-dk-2...