Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:123, Did:0, useCase: 0

Par Dortmundes "Borussia" galveno treneri apstiprināts šveicietis Favrs

Krišs Upenieks

Par Dortmundes "Borussia" galveno treneri apstiprināts šveicietis Favrs
Lisjēns Favrs
Foto: Reuters

Vācijas Bundeslīgas klubs Dortmundes ''Borussia" galvenā trenera amatā apstiprinājusi Šveices futbola speciālistu Lisjēnu Favru, kurš iepriekš strādāja Francijās augstākās līgas klubā ''Nice".

''Borussia" pēc pagājušajā sezonā ceturtās vietas izcīnīšanas pārtrauca sadarbību ar Peteru Štegeru. Savukārt Favrs iepriekšējā sezonā strādāja Francijas augstākās līgas vienībā ''Nice'', kura čempionāta noslēgumā izcīnīja astoto vietu.

Tā būs Favra atgriešanās Vācijas Bundeslīgā - no 2007. līdz 2009. gadam Lisjēns vadīja ''Hertha'', bet pēc tam vairāk nekā četrus gadus vadīja Menhengladbahas ''Borussia".

''Lisjēna Favra apstiprināšana galvenā trenera amatā ir jauns ceļš mūsu sportiskajām ambīcijām. Futbola pasaulē respektē viņu par iepriekš demonstrētajām kvalitātēm ''Hertha'', Menhengladbahā un iepriekš ''Nice'','' atzīmējis ''Borussia" sporta direktors Mihaels Corks.

Dortmundes ''Borussia'' ir 2011. un 2012. gada Vācijas Bundeslīgas čempione. ''Strādāt ''Borussia" klubā ir interesants uzdevums, kuru es ar lielāko prieku esmu gatavs pieņemt,'' pēc stāšanās amatā sacījis pats Favrs.

Izmantotie resursi:
https://www.theguardian.com/footbal...