Sportacentrs.com TV šobrīd

Sestdiena, 26. maijs

17:58LIVE Virslīga: JPFS/FK Spartaks - Skonto FC
20:00Latvijas kausa izcīņa regbijā: Valmieras Fēnikss - Banku eksperti/Miesnieki
seko mums draugiem.lvseko mums twitter.comseko mums facebook.com

Ronaldu: ""La Liga" ir labākā līga pasaulē"

                 

Krištianu Ronaldu
Foto: AP/Scanpix

Madrides karaliskā futbola kluba "Real" superzvaigzne Krištianu Ronaldu uzskata, ka Spānijas čempionāts jeb "La Liga" ir labākā līga pasaulē, taču novērtē arī Anglijas Premjerlīgas ieguldījumu savā izaugsmē.

26 gadus vecais portugāļu futbolists karjeras laikā profesionāli spēlējis trīs dažādu valstu līgās - Portugālē ("Sporting"), vēlāk Anglijas Premjerlīgā ("Manchester United") un kopš 2009. gada Spānijas čempionātā (Madrides "Real").

"Kad biju "Manchester United", iemācījos futbola pamatus, īpaši disciplīnu, atņemot bumbu pretiniekam, bet "La Liga" tomēr ir labākā līga pasaulē," savu pārliecību pauda Ronaldu. "Tā ir balstīta uz spēlētāju iemaņām un individuālo tehniku."

Ronaldu šajā sezonā "Real" labā 23 mačos guvis jau 25 vārtus, bet kopumā kluba rindās 79 spēlēs Ronaldu pretinieku vārtsargus pārspējis 86 reizes.

Kura ir labākā futbola līga pasaulē?

  • 230

  • 352

  • 30

  • 26

  • 23


1 2 56 komentāri

 +16 [+] [-]

, 2011-12-29 12:15, pirms 5 mēnešiem
nav gan
Slēpts komentārs: ingus123456
Slēpts komentārs: JTerry
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

 +10 [+] [-]

, 2011-12-29 12:19, pirms 5 mēnešiem
JTerry rakstīja: " taču novērtē arī Anglijas Premjerlīgas ieguldījumu savā izaugsmē."

vecīt, tavā izaugsmē viņi ieguldījā, tavā!

cīņa pret barsu par čempiona titulu un tā ir labākā līga pasaulē? jauki gan, viens pretinieks, vairāk iespēju...
Viņš jau tā arī raksta,ka viņa izaugsmē

  -3 [+] [-]

, 2011-12-29 12:21, pirms 5 mēnešiem
tā ir vieglākā, un visnemākulīgākā, tas gan. kā arī neinteresantākā un vadības ziņā dumākā.

 +49 [+] [-]

, 2011-12-29 12:25, pirms 5 mēnešiem
Latvijas Virslīga manuprāt ir nedaudz labāka

 +20 [+] [-]

, 2011-12-29 12:26, pirms 5 mēnešiem
cik līgās viņš ir spēlējis? Portugāļu, angļu un spāņu....
un jau secina par visu pasauli....

lai nāk uzspēlē Priekuļu atklātajā čempionātā...

  +1 [+] [-]

, 2011-12-29 12:30, pirms 5 mēnešiem
Šaubos vai var pateikt kura ir labākā,ja vienīgi izveidotu turnīru kur katru līgu komandas spēlētu katra vieta ar pretinieku vietubet es sliecos uz premjerlīgu tur ir vairāk labākā līmeņa komandu kādas 5 kamēr La Liga 3

 +32 [+] [-]

, 2011-12-29 12:31, pirms 5 mēnešiem
Ha, ha, nosaukta pat Krievija un Itālija variantos, bet reāli 3. spēīgākā līga - Bundeslīga pat nav pieminēta.
Paskatoties La Ligas klubus - Iekrīt acīs abi dūži, kas tur vēl ir labs? Atletico...Valencia un Villa real. PL Nav tik spēcīgu komandu, kā LA Ligā, bet viņiem pirmās 5 komandas tabulā ir labā līmenī, tas varētu nozīmēt, ka tas uz šo brīdi kotējas nedaudz augstāk. La LIgā pamatīgi visu iegāž tas, ka nav konkurences Reālam un Barcai. Trešā Vācija, viennozīmīgi !

  +3 [+] [-]

, 2011-12-29 12:34, pirms 5 mēnešiem
Viennozīmīgi nevar apgalvot. Spānijas līgā labākie spēlētāji ir koncentrēti divās komandās- Real un Barca, kas uz doto brīdi ir arī spācīgākie klubi pasaulē. Bet Premjerlīgā apmēram piecās līdz sešās komandās un arī pārējo lejasgala komandu līmenis ir augstāks nekā La Ligas vājāko komandu līmenis.

 +31 [+] [-]

, 2011-12-29 12:36, pirms 5 mēnešiem
Skaisti. Atbilžu variantos ielikt Krievijas Premjerlīgu nevis Bundeslīgu.

  -1 [+] [-]

, 2011-12-29 12:37, pirms 5 mēnešiem
kuras valst komanda patreiz vinn visus titulus???
TĀ IR LABAKA LIGA!
CIK klubi ČL un UEFA kausa ir no spanija un parejam valstiņām?

     [+] [-]

, 2011-12-29 12:38, pirms 5 mēnešiem
Kaut esmu liels Barsas fans bet jāatdzīst ka EPL ir labāks, jo tur ir 6 komandas ka var izcinīt titulu. Bet Spānijā ir tikai 1 komanda kas var izcīnīt!!
Slēpts komentārs: Mr.Burns

 +15 [+] [-]

, 2011-12-29 12:46, pirms 5 mēnešiem
Barcelona un RM ir pašlaik labākās komandas, bet vidējais līmenis augstāks ir EPL.
Mans Tops ir - EPL, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1

 +11 [+] [-]

, 2011-12-29 12:48, pirms 5 mēnešiem
Bet ja ņem vērā arī tādus faktorus kā skatītāju skaitu, modernus stadionus, čempionāta organizāciju un spēles līmeni, intrigu čempionātātad Bundesliga ir Nr. 1

  +5 [+] [-]

, 2011-12-29 12:50, pirms 5 mēnešiem
jonsons rakstīja: Kaut esmu liels Barsas fans bet jāatdzīst ka EPL ir labāks, jo tur ir 6 komandas ka var izcinīt titulu. Bet Spānijā ir tikai 1 komanda kas var izcīnīt!!
kur tā var liekuļot! Kas kļuva par Spānijas čempioniem 2001., 2003., 2007., 2008. gadā?
Viena komanda!

     [+] [-]

, 2011-12-29 12:54, pirms 5 mēnešiem
St_Germain rakstīja: Barcelona un RM ir pašlaik labākās komandas, bet vidējais līmenis augstāks ir EPL.
Mans Tops ir - EPL, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1
tieši tāpat saliktu!

  -1 [+] [-]

, 2011-12-29 12:56, pirms 5 mēnešiem
Pastulbs jautājums. Būtu definējuši ko nozīmē labākā - vai pēc klubu stipruma (cik klubi tiek ņemti vērā), vai pēc čempionāta intrigas, vai pēc fanošanas kultūras, vai pēc apmeklētības utt? Ja ņem pēc spēcīgākajiem klubiem pašreiz Eiropā - jā tā ir La liga, Real un Barcelona ir soli priekšā visiem EPL klubiem, A sērijas, vai Bundeslīgas. Ja ņem pēc čempionāta intrigas - La liga atpaliek no visiem minētajiem un Francijas čempionāta. Pēc faniem - cik pašam ir izdevies apmeklēt klātienē čempionātus - EPL un A sērija stabili ieliek gan vāciešiem gan spāņiem, utt.
A kas attiecas uz Ronaldu - kā paprasīja tā arī atbildēja - ko tad viņam teikt ka ziniet es te no spēcīgākas (vairāk klubu vienā līmenī) līgas aizgāju uz vājāku??? Paprasītu tam pašam Riberī tādu jautājumu viņš to pašu tekstu bīdītu par Bundeslīgu.

  +3 [+] [-]

, 2011-12-29 12:57, pirms 5 mēnešiem
Skaidrs, ka Bundeslīga ir labākā. Anglijā ir līdzīgi kā Spānijā, kaut kādi miljardieri klubus pataisījuši sev par rotaļlietām, bet lejasgals stipri vājāks.

  +1 [+] [-]

, 2011-12-29 13:23, pirms 5 mēnešiem
Brazilijas liga noteikti ir tehniskaka!

  +2 [+] [-]

, 2011-12-29 13:24, pirms 5 mēnešiem
anjo rakstīja: Skaisti. Atbilžu variantos ielikt Krievijas Premjerlīgu nevis Bundeslīgu.
nu nevar daži sagaidīt, kad krievu valoda būs tikpat oficiāla...
vells lai parauj šos slavofīlus...

  +2 [+] [-]

, 2011-12-29 13:27, pirms 5 mēnešiem
Onka rakstīja: Pēc faniem - cik pašam ir izdevies apmeklēt klātienē čempionātus - EPL un A sērija stabili ieliek gan vāciešiem gan spāņiem, utt.
Pēc kādiem rādītājiem Tu nosaki, ka pēc faniem EPL un A Sērija ir labāka par Bundeslīgu, kura pagājušogad pēc statistikas bija apmeklētākā futbola līga pasaulē? Cik nācies vērot futbolu TV ekrānos, tad Bundeslīgā stadioni vienmēr ir pilni, turpretī A Sērijā ir redzētas patukšas tribīnes. Arī EPL - "DW Stadium" bieži redzēts daudz neaizpildītu vietu, kaut stadions nav no lielākajiem.

  -2 [+] [-]

, 2011-12-29 13:31, pirms 5 mēnešiem
pilniigi piekriitu, nakama ir anglijas!!! no skatamiibas viedokla spanijas liga ir krietni labaaka...

  +2 [+] [-]

, 2011-12-29 13:33, pirms 5 mēnešiem
Tas, ka la ligaaa ir visvairaak tehniskāko spēlētāju, tas tiesa...

Bet premjerlīga ir visspēcīgākā līga gan pasaulē, klubu līmenis augstāks, klubu stiprums līdzvērtīgāks,saliedētāks...

Vnk tik šajā sezonā klubi premjerlīgas izgāzās vai nu toto mahenācijas bija pārāk iesaistījušās vai visi vnk grib uzvarēt premjerlīgu,un koncentrējas tai

  +3 [+] [-]

, 2011-12-29 13:36, pirms 5 mēnešiem
jonsons rakstīja: Kaut esmu liels Barsas fans bet jāatdzīst ka EPL ir labāks, jo tur ir 6 komandas ka var izcinīt titulu. Bet Spānijā ir tikai 1 komanda kas var izcīnīt!!
labssss...TĀ saucās ņirgāšanās pa Real
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -2 [+] [-]

, 2011-12-29 13:47, pirms 5 mēnešiem
P.Deddy rakstīja: Bet premjerlīga ir visspēcīgākā līga gan pasaulē, klubu līmenis augstāks, klubu stiprums līdzvērtīgāks,saliedētāks...
Nu, klubu līmenis jau nu premjerlīgā tiešām nav līdzvērtīgs. Priekšgalā parasti t.s. lielais četrinieks un tad pārējie. Un čempionu godā kopš "Arsenal" triumfa 2004. gadā arī tikai 2 komandas, kaut tajā pašā Vācijā pēdējo desmit gadu laiku uzvarējušas 5 dažādas komandas. Vai arī kā Rumānijā, kur pēdējo 6 gadu laikā pie čempiontituliem tikuši 5 dažādi klubi.

     [+] [-]

, 2011-12-29 13:57, pirms 5 mēnešiem
Deportivo rakstīja: Pēc kādiem rādītājiem Tu nosaki, ka pēc faniem EPL un A Sērija ir labāka par Bundeslīgu, kura pagājušogad pēc statistikas bija apmeklētākā futbola līga pasaulē? Cik nācies vērot futbolu TV ekrānos, tad Bundeslīgā stadioni vienmēr ir pilni, turpretī A Sērijā ir redzētas patukšas tribīnes. Arī EPL - "DW Stadium" bieži redzēts daudz neaizpildītu vietu, kaut stadions nav no lielākajiem.
Johaidi nevajag pārprast - es runāju par faniem , kā viņi uzvedas ārpus stadiona un stadionā, es neminēju nekur par apmeklētību, šis ir rādītājs vissubjektīvākais vienam var patikt vieni fani otram otri utt. Pēc apmeklētības loģiski ja Vācijai ja'būt pirmajā vietā 1) intrigas ziņā čempionāts ri vienkārši nenovērtējams 2) vācieši sevišķu vērību pievērš tam lai uz stadionu nāktu ar visu ģimeni, nodrošinot lielāku kārtību, lai ģimene tur justos droši (bez tam klubi piedāvā arī ģimenes biļetes ar atlaidi). Dīvaini bet nav dzirdēti arī nekādi lieli ekscesi šajā līgā - pie kam tribīnēs droši tirgo alu atšķirībā piem. no tās pašas Spānijas un Itālijas kur stadionā alkoholu nevar nopirkt principā....
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -1 [+] [-]

, 2011-12-29 14:00, pirms 5 mēnešiem
Onka rakstīja: Pēc faniem - cik pašam ir izdevies apmeklēt klātienē čempionātus - EPL un A sērija stabili ieliek gan vāciešiem gan spāņiem, utt.
Izskatās, ka Tu tiešām esi bijis uz pārpārēm Bundeslīgas spēlēm
Bundeslīga ir apmeklētākā līga Eiropā, kur katrā spēlē, kaut vai pastarīšu duelī - vienmēr ir gandrīz pilnas tribīnes, visi dzer alu, vicinās ar karogiem un līksmo. Tāda sava veida svētki pat. Tākā nelej tagad sviestu !

  +2 [+] [-]

, 2011-12-29 14:04, pirms 5 mēnešiem
Smiekli nāk par to, ka sakāt, ka spānija tik divas komandas Ja Madride un Barselona spēlētu EPL, tad abas komandas ietu pa priekšu un arī izspēlētu uzvaru, reāli tur butu tikpat graujoši rezultāti, uz doto brīdi planētas labākās komandas. Nevajag pēc viena nevarīga Villareal, kas uzspēlēja ČL teikt, ka pārējās ir nulles.

     [+] [-]

, 2011-12-29 14:06, pirms 5 mēnešiem
Onka rakstīja: Johaidi nevajag pārprast - es runāju par faniem , kā viņi uzvedas ārpus stadiona un stadionā, es neminēju nekur par apmeklētību, šis ir rādītājs vissubjektīvākais vienam var patikt vieni fani otram otri utt. Pēc apmeklētības loģiski ja Vācijai ja'būt pirmajā vietā 1) intrigas ziņā čempionāts ri vienkārši nenovērtējams 2) vācieši sevišķu vērību pievērš tam lai uz stadionu nāktu ar visu ģimeni, nodrošinot lielāku kārtību, lai ģimene tur justos droši (bez tam klubi piedāvā arī ģimenes biļetes ar atlaidi). Dīvaini bet nav dzirdēti arī nekādi lieli ekscesi šajā līgā - pie kam tribīnēs droši tirgo alu atšķirībā piem. no tās pašas Spānijas un Itālijas kur stadionā alkoholu nevar nopirkt principā....
Neuztraucies, es sapratu, ka tas varētu būt arī savādāk, tāpēc mans komentārs bija kā jautājums, uz kuru atbildējot, tiktu paskaidrots, kāpēc A Sēriju un EPL fanu ziņā Tu vērtē augstāk. Protams, tas ir ļoti subjektīvs rādītājs.

     [+] [-]

, 2011-12-29 14:06, pirms 5 mēnešiem
Onka rakstīja: 2) vācieši sevišķu vērību pievērš tam lai uz stadionu nāktu ar visu ģimeni, nodrošinot lielāku kārtību, lai ģimene tur justos droši (bez tam klubi piedāvā arī ģimenes biļetes ar atlaidi). Dīvaini bet nav dzirdēti arī nekādi lieli ekscesi šajā līgā - pie kam tribīnēs droši tirgo alu atšķirībā piem. no tās pašas Spānijas un Itālijas kur stadionā alkoholu nevar nopirkt principā....
Dažreiz gan paslīd kāja Pēdējā laikā tribīnēs Vācijā notiek visādas interesantas lietas
"Schalke" fanus apmētā ar fekālijām,...
"Bayern" fanu pārītis tribīnēs pieķerts...
1 2 56 komentāri

Tev jābūt autorizētam, lai varētu atstāt komentāru. Varbūt vēlies piereģistrēties?

Sportacentrs.com TV programma (Lattelecom Interaktīvā TV 411. kanāls)

Sestdiena, 26. maijs

11:30Virslīga: Liepājas metalurgs - Gulbene
16:30SA+: A.Pučes intervija ar Marianu Paharu
17:58LIVE Virslīga: JPFS/FK Spartaks - Skonto FC
20:00Latvijas kausa izcīņa regbijā: Valmieras Fēnikss - Banku eksperti/Miesnieki
22:30Šodien Virslīga: JPFS/FK Spartaks - Skonto FC

Svētdiena, 27. maijs

12:00Virslīga: JPFS/FK Spartaks - Skonto FC
14:30Latvijas kausa izcīņa regbijā: Valmieras Fēnikss - Banku eksperti/Miesnieki
16:55LIVE Pārbaudes spēle basketbolā sievietēm: Latvija - Lietuva
19:00LIVE Virslīga: Liepājas metalurgs - Ventspils. 2.puslaiks
21:30Šodien Pārbaudes spēle basketbolā sievietēm: Latvija - Lietuva
23:45Šodien Virslīga: FC Daugava (D) - Metta/LU

Pirmdiena, 28. maijs

12:00Latvijas kausa izcīņa regbijā: Valmieras Fēnikss - Banku eksperti/Miesnieki
14:30Virslīga: FC Daugava (D) - Metta/LU
17:00Pārbaudes spēle basketbolā sievietēm: Latvija - Lietuva
19:30Virslīga: Liepājas metalurgs - Ventspils
21:30SA+: A.Pučes intervija ar Arvi Piziku

Otrdiena, 29. maijs

12:00Pārbaudes spēle basketbolā sievietēm: Latvija - Lietuva
14:00Virslīga: Liepājas metalurgs - Ventspils
16:30Virslīga: JPFS/FK Spartaks - Skonto FC
19:00Pārbaudes spēle basketbolā sievietēm: Latvija - Lietuva
21:30SA+: A.Pučes intervija ar Inetu Radeviču
 ĶĪPSALAS SPORTA KLUBS
Zvejnieku iela 12, Rīga
PLUDMALES VOLEJBOLS, TENISA KORTI, sporta zāle BASKETBOLAM, FUTBOLAM, VOLEJBOLAM 

 ACB TENISA KLUBS
Mārupe, Sēļu iela 12
Modernākais tenisa klubs Latvijā : tenisa korti, trenažieru zāle, solārijs un restorāns        

 CENTRĀLAIS TENISA KLUBS
Baldones iela 7, Rīga
Tenisa kortu noma
Tenisa apmācība

Fitnesss un masiera pakalpojumi    

 SPORTA KLUBS BRUŅINIEKS
Rīga, Bruņinieku iela 49, k2
Trenažieru zāle, Aerobika, Pirts, Baseins. 
SVĒTKU ATLAIDES: -30%        

 CITY FITNESS
City Fitness Rīgā
Āzenes iela 5, Lielirbes iela 27, Kuģu iela 24, Marijas iela 13/8, Nometņu iela 39b, Duntes iela 19a

 HELMUTS RODKE
Individuālie treniņi un konsultācijas fiziskajā sagatavotībā       
VietaVārdsPunkti
1pipars84134.26
2virins172126.35
3rabbitmilk124.28
4sienazis333114.73
5Kaspars Tauriņš113.92
6marcell113.73
7alex1255113.59
8oskars213112.87
9ibiorioXXX112.70
10paulpiercestar112.63
11zhipers112.58
12hzaluks112.33
13sparks 3112.19
14sovejiis111.07
15the_mucha111.00
restorāni Rīgā - saņem atlaides