Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:122, Did:0, useCase: 0

Beils pieprasījis, lai Madrides "Real" nepublicē informāciju par viņa traumām

Rolands Eliņš

Beils pieprasījis, lai Madrides "Real" nepublicē informāciju par viņa traumām
Gerets Beils. Foto: AFP/Scanpix

Velsas uzbrucējs Gerets Beils izlaidis divas iepriekšējās Madrides „Real” spēles, bet klubs joprojām nesniedz informāciju par viņa veselības stāvokli, kā tas būtu pierasts. Beila aģents paskaidrojis, ka tā esot viņu prasība Madrides kluba vadībai.

Gerets Beils savu savainojumu sarakstu papildināja iepriekšējā izlašu pārtraukumā un „Real” iepriekšējās spēlēs pret „Galatasaray” (Čempionu līgā) un „Mallorca” (Spānijas čempionātā) nepiedalījās. Tik augsta līmeņa klubā kā „Real” pierasts, ka komandas vadība informē līdzjutējus par sava futbolista situāciju un piedāvā vismaz aptuvenu atveseļošanās datumu, taču šoreiz „Real” to nav darījusi. Lai gan Beilam vairākas traumas bijušas arī iepriekš, „Real” oficiāli par viņa veselības stāvokli nav ziņojusi jau kopš 2019. gada piektā janvāra. Savukārt pirms tam „Real” par Beila veselību neziņoja kopš 2017. gada septembra.

Kā vēsta „ESPN FC”, tieši pēc šī 2017. gada septembra Beils esot vērsies pie kluba vadības ar prasību, lai tiek ievērots viņa privātums. Beilam nepatika līdzjutēju un mediju kritika par viņa traumatismu, tādēļ viņš vēlējās, lai „Real” par viņa traumām publiski neziņo.

Beila aģents Džonatans Bārnets sarunā ar ESPN to nenoliedza: „Medicīniskā informācija ir privāta lieta. Ja visu cilvēku medicīniskie dati ir privāti, kādēļ lai Geretam tie būtu jāpublisko?” Tiek norādīts, ka Beils izmanto savas Spānijas likumā noteiktās tiesības.

ESPN avoti „Real” komandā norāda, ka Beila traumas ir sarūpējušas galvassāpes vairākiem kluba darbiniekiem, jo tiek uzskatīts, ka to dēļ viņš pēdējos gados nav spējis parādīt stabilu sniegumu. Tāpat arī ESPN avoti uzskata, ka Beils savainojumus gūst pārāk bieži, jo viņam ir zems sāpju slieksnis. Taču Beila komandas biedri „Real” sastāvā augstu vērtē viņa pienesumu šosezon, uzskatot par svarīgāko spēlētāju komandā, lai gan vasarā likās, ka viņa aiziešana ir nenovēršama.

Beils šodien aizvadīja treniņu kopā ar „Real”, taču vēlāk devās uz Londonu. „Real” vadība apstiprināja, ka Beilam ir dota atļauta atstātu komandu privātu iemeslu dēļ, taču tos konkretizēt nevēlējās ne klubs, ne Beila aģents.

Izmantotie resursi:
https://global.espn.com/football/re...