Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2904, Did:0, useCase: 0

No Horvātijas izlases izmestais Kaliničs pats atsakās no sudraba medaļas

Agris Suveizda

No Horvātijas izlases izmestais Kaliničs pats atsakās no sudraba medaļas
Nikola Kaliničs
Foto: AP/Scanpix

Horvātijas Futbola federācija nesen paziņoja, ka ir nolemts Pasaules kausa sudraba medaļu tomēr piešķirt arī no izlases izslēgtajam Nikolam Kaliničam, taču horvātu mediji nu ziņo, ka pats spēlētājs ir no tās atteicies.

30 gadus vecais Itālijas kluba "Milan" uzbrucējs Nikola Kaliničs gan pārbaudes spēlē pret Brazīliju (0:2), gan Pasaules kausa pirmajā spēlē pret Nigēriju (2:0) atteicās iziet uz maiņu. Futbolists aizbildinājās ar muguras sāpēm, taču skaidrs bija, ka īstais iemesls ir neapmierinātība ar rezervista lomu. Galvenais treneris Zlatko Dāličs pēc spēles pret Nigēriju kopā ar pārējiem treneriem nolēma izslēgt Kaliniču no izlases.

Pēc turnīra Horvātijas Futbola federācija un izlase pieņēma lēmumu, ka Pasaules kausa sudraba medaļu piešķirs arī Kaliničam. Spēlētājs no tās gan esot atteicies: "Protams, liels paldies par medaļu, taču es Krievijā nespēlēju." Kvalifikācijā Kaliničs izgāja laukumā deviņās no divpadsmit atlases spēlēm, piecas sāka pamatsastāvā un guva trīs vārtus.

Iepriekšējā vasarā Kaliničs no Florences "Fiorentina" pievienojās īrē citam Itālijas klubam "Milan", kam pēc sezonas beigām bija spēlētājs obligāti jāizpērk par 25 miljoniem eiro. A sērijā Kaliničs aizvadīja 31 spēli, 20 reizes izgāja sākumsastāvā un guva sešus vārtus. Ļoti iespējams, Kaliničs kajeru turpinās Madrides "Atletico" - tiek runāts, ka viņš varētu tikt izīrēts par diviem miljoniem eiro ar punktu par obligātu izpirkumu vēl 18 miljonu vērtībā.

Izmantotie resursi:
HRT: Kalinić odbio medalju: Hvala vam, ali ja...