Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2904, Did:0, useCase: 0

FIFA noliedz, ka tiesnesis būtu prasījis Ronaldu kreklu, un nosoda apsūdzētāju

Rolands Eliņš

FIFA noliedz, ka tiesnesis būtu prasījis Ronaldu kreklu, un nosoda apsūdzētāju
Krištianu Ronaldu un Marks Gaigers
Foto: Reuters/Scanpix

Starptautiskā futbola federācija (FIFA) oficiālā paziņojumā noraidījusi Marokas futbolista Nordina Amrabata izteikumus, ka Portugāles un Marokas Pasaules kausa spēles galvenais tiesnesis Marks Gaigers puslaika pārtraukumā izrādījis vēlmi iegūt portugāļu zvaigznes Krištianu Ronaldu kreklu, kas nenoliedzami būtu ļoti vērtīgs suvenīrs.

"Tas ir neticami. Nezinu, pie kā ir pieradis tas amerikāņu tiesnesis. Krištianu Ronaldu atstājis milzīgu iespaidu uz viņu, un dzirdēju, kā Pepe teica, ka tiesnesis vēloties iegūt Ronaldu kreklu. Tas ir Pasaules kauss, nevis cirks!" sašutis pēc vakardienas spēles bija Marokas izlases pussargs Nordins Amrabats.

Viņa izteikumi, kas pamatīgi apšaubīja galvenā tiesneša Marka Gaigera objektivitāti, tika sagaidīti ar spēcīgu FIFA pretreakciju, kategoriski noliedzot, ka Gaigers būtu izrādījis šādu vēlmi.

“Ar nožēlu esam iepazinušies ar medijos ziņoto informāciju, ka Gaigera kungs puslaika pārtraukumā vēlējies iegūt Krištianu Ronaldu spēles kreklu,” vēstīts FIFA paziņojumā. “Gaigera kungs kategoriski noraida šīs apsūdzības un vēlas norādīt, ka šāds aicinājums netika izteikts.”

FIFA arī asi vērsusies pie Amrabata, nosodot viņu par tiesneša cieņu aizskarošiem publiskajiem izteikumiem, kā arī visām komandām tiek atgādināti “Fair Play” pamatprincipi.

Kāds Gaigeram pietuvināts avots, kurš nedrīkstēja atklāt savu identitāti, jo nav tiesīgs publiski komentēt FIFA sacensību tiesāšanas procesu, izteicās ESPN, ka šādas apsūdzības ir smieklīgas. “Līdz ar VAR sistēmas ieviešanu visas tiesneša saruna ar saviem asistentiem un VAR tiesnešiem tiek ierakstītas. Šie audio ieraksti tiek vēlāk analizēti un izmantoti citu tiesnešu apmācībā. Ja Gaigers būtu izteicis Ronaldu vēlmi iegūt viņa kreklu, tas viss parādītos audio ierakstā, un Markam nav tādu iespēju, lai aizsegtu mikrofonu un panāktu, ka viņa teiktais netiek ierakstīts.”

Izmantotie resursi:
https://twitter.com/fifamedia/statu...
FIFA rubbishes claims World Cup referee Mark...

  +1 [+] [-]

, 2018-06-21 18:51, pirms 11 mēnešiem
Čīkstēt tikai māk. Vajadzēja spēlēt nevis nolikt autobusu ar 10 cilvēkiem un spēlēt no pirmās minūtes uz neizšķirtu. Tad nevajag meklēt attaisnojumus pēc spēles

     [+] [-]

, 2018-06-22 07:51, pirms 11 mēnešiem
TRIO rakstīja: Čīkstēt tikai māk. Vajadzēja spēlēt nevis nolikt autobusu ar 10 cilvēkiem un spēlēt no pirmās minūtes uz neizšķirtu. Tad nevajag meklēt attaisnojumus pēc spēles
Otrajā puslaikā Maroka bija daudz labāka par Portugāli. Marokai bija uzbrukums pēc uzbrukuma kamēr Portugāle bija iesēdusies aizsardzība/nolikusi autobusu.