Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2904, Did:0, useCase: 0

Saūda Arābijas futbola izlases lidaparātam nolaišanās laikā aizdedzies motors

Rolands Eliņš

Saūda Arābijas futbola izlases lidaparātam nolaišanās laikā aizdedzies motors
Par spīti ķibelei Saūda Arābijas izlase galamērķi sasniedza sveika un vesela
Foto: Reuters/Scanpix

LETA--AFP. Lidparātam, ar kuru pirmdien uz Pasaules kausa finālturnīra spēli Rostovā pie Donas devās Saūda Arābijas futbola izlase, nolaišanās laikā aizdedzies motors, taču negadījumā neviens nav cietis.

Trešdien A apakšgrupas spēlē Saūda Arābijas izlasē Rostovā pie Donas spēlēs ar Urugvaju. Komanda spēles norises vietā ieradās pirmdien vakarpusē, bet nolaišanās laikā komanda piedzīvoja nepatīkamus brīžus.

"Airbus A319-100" lidaparāts, kas pieder aviokompānijai "Rossija", veica čarterreisu no Sanktpēterburgas, kad nolaišanās laikā sāka degt motors, kas bija redzams arī no salona. Lidmašīna gan spēja veiksmīgi nolaisties.

Kā vēlāk paziņoja Saūda Arābijas izlase, tad nolaišanās bijusi ierastā režīmā un ārkārtas situācija netika izsludināta. Motora aizdegšanos izraisījusi tehniska ķibele, jo, visticamāk, tajā trāpījies kāds putns.

"Visi futbolisti sveiki un veseli tika nogādāti galapunktā un šobrīd jau atrodas viesnīcā," pirmdien vēlu vakarā paziņoja Saūda Arābijas Futbola federācija.

Saūda Arābijas izlase turnīru sāka ar smagu zaudējumu 0:5 pret sacensību saimnieci Krieviju, kamēr Urugvaja ar 1:0 pieveica Ēģipti.

Izmantotie resursi:
LETA