Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2904, Did:0, useCase: 0

Lēvs paliks Vācijas izlases galvenā trenera amatā

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Lēvs paliks Vācijas izlases galvenā trenera amatā
Joahims Lēvs
Foto: Reuters/Scanpix

Pirms četriem gadiem Pasaules kausā uzvarējusī Vācijas izlase titula aizstāvēšanu beidza jau grupu turnīrā, zaudējot Meksikai un Dienvidkorejai. Tomēr galvenais treneris Joahims Lēvs paliks amatā, vēsta Bild.

2006. gada pasaules čempione Itālija nākamajā turnīrā netika ārā no grupas, 2010. gada čempioni Spāniju sagaidīja tieši tāds pats liktenis, un pa iestaigāto taciņu devās arī Vācijas futbolisti, kuri no Krievijas atvadījās pēc trim grupu turnīra spēlēm. Pirmajā mačā ar 0:1 tika atzīts Meksikas pārākums, kam sekoja Zviedrijas uzvarēšana pēdējā minūtē (2:1). Lai tiktu izslēgšanas spēlēs, vajadzēja pieveikt Dienvidkoreju, bet tā vietā sanāca zaudējums ar 0:2, un bija jāpērk biļetes mājup.

Neskatoties uz šādu iznākumu, Vācijas izlases galvenais treneris Joahims Lēvs paliks amatā, vēsta Vācijas medijs Bild. Lēvs esot vairākas dienas pavadījis pārdomās, līdz izšķīries par labu darba turpināšanai. Neilgi pirms Pasaules kausa ar viņu tika pagarināts līgums, vienošanos noslēdzot līdz 2022. gada Pasaules kausam, kas notiks Katarā. Jūnija ievadā tika baumots, ka Lēvu galvenā trenera amatā grib redzēt Madrides "Real", taču viņš šādu variantu noraidīja, un "Real" izvēlējās Spānijas vadītāju Julenu Lopetegi.

Lēvs pie Vācijas valstsvienības stūres stājās pēc 2006. gada Pasaules kausa izcīņas, kurā komanda ierindojās trešajā vietā. Pirms tam viņš divus gadus bija Jirgena Klinsmana asistents izlasē. Vēl pirms tam Lēvs vadīja Vīnes "Austria" komandu, savukārt labākās Vācijas vai citu valstu komandas viņš līdz šim nav vadījis.

Līdzās uzvarai 2014. gada Pasaules kausā Vācijas izlase Lēva vadībā 2010. gadā ierindojās trešajā vietā. Tāpat komanda 2008. gadā Eiropas čempionāta finālā zaudēja Spānijai, bet 2012. un 2016. gadā sasniedza pusfinālu.

Izmantotie resursi:
https://www.bild.de/sport/fussball/...

Slēpts komentārs: D-Mob
Slēpts komentārs: Rodriguez 2
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja