Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2739, Did:0, useCase: 0

Ar slavenību minifutbola turnīriem un citām aktivitātēm atklāta futbola fanu telts

Krišs Upenieks

Ar slavenību minifutbola turnīriem un citām aktivitātēm atklāta futbola fanu telts
Foto: Māris Lapiņš

Ar sabiedrībā zināmu cilvēku un futbolistu mērošanos spēkiem īpašā minifutbola turnīrā un futbola superzvaigžņu līdzinieku konkursu vakar, 15. jūnijā, atklāta OlyBet futbola fanu telts. Atzīmējot FIFA Pasaules kausa futbolā sākšanos, laukumā devās ne tikai futbolisti Vitālijs Astafjevs un Mihails Zemļinskis, bet arī pazīstamie žurnālisti Edgars Barbaks un Oskars Lepers, grupas “Dziļi violets” mūziķi Nauris Brikmanis un Valters Osis, kā arī aktieri Kristians Kareļins un Toms Veličko.

Šis ir jau piektais gads, kad par godu lielākajam sporta notikumam pasaulē – FIFA Pasaules kausam futbolā – galvaspilsētas centrā, laukumā pie Rīgas Kongresu nama, tiek ierīkota futbola fanu telts. Tajā visu turnīra norises laiku līdz pat 15. jūlijam ikviens ir aicināts piedalīties dažādās aktivitātēs, vērot spēles un just līdzi pasaules labākajiem futbolistiem.

Iedvesmojot futbola fanus ne tikai aktīvi līdzi just pasaules futbola zvaigznēm, bet arī pašiem nebaidīties iziet laukumā, futbola fanu telts atklāšanas pasākumā mūziķi no grupas “Dziļi violets”, aktieris un mūziķis Kristians Kareļins, žurnālisti Edgars Barbaks un Oskars Lepers, operators Sandis Polis, mūziķis Atis Zviedris, aktieri Toms Veličko un Pauls Iklāvs un pat futbola superzvaigznes Krištianu Ronaldu līdzinieks minifutbola turnīros mērojās spēkiem ar telpu un klasiskā futbola zvaigznēm – Mihailu Zemļinski, Aleksandru Dibrivniju un Vitāliju Astafjevu. Zīmīgi, ka atšķirībā no Pasaules kausa futbolā spēlēm, kam varam sekot līdzi jau kopš 14. jūnija, šī turnīra spēlēs par spīti sīvajai cīņai uzvarēja draudzība. Par rezultatīvāko spēlētāju kļuva pašmāju Ronaldu līdzinieks Jānis Pakalns, un kā pēc turnīra atklāja paši turnīra dalībnieki – spēles bijušas ne tikai interesantas, bet arī lieliski saliedējušas spēlētājus.

“Esam ļoti priecīgi, ka telts atklāšana pulcēja tik daudz fanu. Šogad īpaši piedomājām pie tā, lai garlaicīgi nebūtu nevienam. Visa Pasaules kausa norises laikā faniem būs iespēja piedalīties dažādās asprātīgās spēlēs, konkursos un atrakcijās, notiks galda futbola turnīri ar sporta slavenībām, futbola zibensturnīri uz diviem minifutbola laukumiem pie telts, tai skaitā futbola pamatelementu paraugdemonstrējumi. Kopīgi skatīsimies arī vēsturiskas futbola spēles un atcerēsimies nozīmīgus futbola mirkļus. Faniem būs iespēja satikties ar Latvijas populārākajiem futbolistiem, saņemt autogrāfus un kopīgi uzņemt fotogrāfijas, bet sporta aktivitāšu balvās būs iespēja iegūt fanu atribūtiku, suvenīrus un atbalstītāju sarūpētos pārsteigumus. Esam padomājuši arī par mazajiem futbola faniem – visu Pasaules kausa norises laiku, katru sestdienu un svētdienu, visas dienas garumā tiks organizēti bērnu minifutbola turnīri,” stāsta OlyBet mārketinga un pārdošanas vadītājs Alvis Kindzulis.

Par prieku futbola līdzjutējiem šogad fanu telts apmeklētāji var piedalīties arī īpašā spēlē un nobalsot par izteiksmīgāko futbola zvaigžņu līdzinieku. Līdz 28. jūnijam ikviens aicināts lemt, kurš no diviem pašmāju futbola entuziastiem ir līdzīgāks pasaules futbola superzvaignēm – Krištianu Ronaldu un Mesutam Ezilam. Tāpat iespējams pieteikt savu dalību līdzinieku konkursā OlyBet sociālajos tīklos. Iespēju nobalsot par, viņuprāt, izteiktāko līdzinieku izmantoja arī minifutbola turnīra dalībnieki un klātesošie fani, kas pēc spēlēm fanu telts futbola laukumā aktīvi prognozēja, kuras valstis iekļūs Pasaules kausa zelta mačā jeb finālā.

Informāciju sagatavoja:
Lauma Laube

     [+] [-]

, 2018-06-16 12:43, pirms 11 mēnešiem
Astafjevs varēja gan FC Riga trenēt. Divi Latvijas kausi ar Jelgavu un Litex Eirokausos uzvarēts.