Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2739, Did:0, useCase: 0
Gatis Liepiņš

Maskavā cietis kāds Anglijas futbola izlases līdzjutējs

Kā vēsta britu mediji, tad pirmdien Maskavā cietis kāds Anglijas futbola izlases līdzjutējs. Tāpat tiek ziņots par diviem piekautiem Francijas izlases līdzjutējiem.

Maskavā cietis kāds Anglijas futbola izlases līdzjutējs
Foto: www.bbc.com

Šodien ar Krievijas un Saūda Arābijas izlašu dueli oficiāli tiks dots starts Pasaules kausa izcīņas futbolā finālturnīram, kas pirmoreiz norisināsies Krievijā. Kamēr vairums izlašu turpina gatavoties spēlēm, Krievijā sāk ierasties arī fani no visas pasaules.

Kā ziņo dailymail.co.uk, tad pirmdien Maskavā cietis kāds Anglijas futbola izlases līdzjutējs. Cietušais fans policijai paziņoja, ka viņam esot uzbrukuši pieci vietējie, kuri viņu esot gan piekāvuši, gan aplaupījuši. Vispirms angļu fans tika fiziski iespaidots, bet vēlāk viņam lika no bankomāta izņemt naudu.

Vēlāk cietušais sazinājies ar policiju, taču viņš nav spējis neko daudz paskaidrot. Notikuma vietā tika izsaukts arī tulks, taču tas neesot līdzējis, jo cietušais esot bijis tik stiprā alkohola reibumā, ka viņš policijai nav spējis izrunāt savu vārdu.

Tāpat tiek ziņots par diviem piekautiem Francijas izlases līdzjutējiem, taču šis uzbrukums tiek saistīts ar viņu seksuālo orientāciju. Policija ziņo, ka divi 25 un 24 gadus veci vīrieši no Dagestānas esot uzbrukuši geju pārim, kur vienam tika pārsista galva un salauzts žoklis.

Jau ziņojām, ka Lielbritānijas iekšlietu ministrija paziņojusi, ka Pasaules kausa futbolā finālturnīra priekšvakarā no došanās uz tā norises vietu Krieviju atturēti vairāk nekā 1200 angļu futbola fanu, kuriem atņemtas pases.

Anglijas futbola izlase sacentīsies G apakšgrupā un pirmo maču aizvadīs 18. jūnijā, tiekoties ar Tunisijas valstsvienību. Gaidāms, ka uz Krieviju atbalstīt savu komandu dosies vairāk nekā 10 000 angļu futbola līdzjutēju.

Izmantotie resursi:
UK Home | Daily Mail Online

 

2018-06-14 10:43

Nākamais: Adeleke un Dambrausks - Virslīgas labākie maijā