Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2739, Did:0, useCase: 0

Latviešu komiķi iesmej par video atkārtojumiem futbolā

Rolands Eliņš

Tuvojoties Pasaules kausa finālam, arvien lielāka nozīme ir ne tikai laukumā parādītajam sniegumam un veiksmei, bet arī katram tiesneša lēmumam. Šogad pirmo reizi prestižākā valstu turnīra vēsturē tiek izmantoti video atkārtojumi jeb VAR. Tas izraisījis neskaitāmas diskusijas gan treneru un futbolistu, gan arī dažādu ekspertu un, protams, arī līdzjutēju starpā. Nelielā īsfilmā atraktīvais Valdis Sils komiskā saspēlē ar Rihardu Sniegu attēlojis, kāda būtu ikdiena, ja arī tajā būtu pieejams VAR jeb video atkārtojumi.

Šobrīd vienota viedokļa par video atkārtojumu nepieciešamību nav. Vieni min, ka tas sabojā futbola burvību, savukārt citi pauž, ka šādi futbols kļūst godīgāks, līdz minimumam samazinot iespēju, ka rezultāts tiks izlemts tiesneša kļūdas rezultātā. Šo tēmu centušies apspēlēt arī komiķi. Turklāt šāda futbola inovācija nav palikusi nepamanīta arī latviešu improvizatoriem, tādēļ Valdis Sils un Rihards Sniegs Pasaules kausa izskaņā nolēmuši iepriecināt ar smieklīgu īsfilmu tieši par to.

Lai gan VAR jeb video atkārtojumu nepieciešamība kļuvusi par vienu no apspriestākajiem tematiem sporta pasaulē, Pasaules kauss ar to neapstājas – turnīra fināls norisināsies jau 15. jūlijā, dienu iepriekš komandām sadalot bronzas medaļu komplektu. Vietu finālā jau nokārtojusi Francija, bet šovakar par to sacentīsies Anglija un Horvātija.

  +3 [+] [-]

, 2018-07-11 20:02, pirms 10 mēnešiem
Ja būtu paši izdomājuši tad būtu smieklīgi,bet tā riktīgs plaģiāts. Sarkanā kartīte ''autoriem''.

  +2 [+] [-]

, 2018-07-11 21:57, pirms 10 mēnešiem
rudaislaacis rakstīja: riktīgs plaģiāts.
https://www.youtube.com/watch?v=RzM...

     [+] [-]

, 2018-07-12 10:43, pirms 10 mēnešiem
booooo par plaģiātismu.....