Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2739, Did:0, useCase: 0

"Euro 2020" atklāšanas spēle notiks Romā, fināls - Londonā

"Euro 2020" atklāšanas spēle notiks Romā, fināls - Londonā
Romas stadions
Foto: FIFA

Pēc Šveices pilsētā Nionā notikušās UEFA Izpildkomitejas sanāksmes pieņemts lēmums, ka 2020. gada Eiropas čempionāta finālturnīra atklāšanas spēle tiks aizvadīta ''Stadio Olimpico'' Itālijas pilsētā Romā

Tāpat tiesības uz četrām (trim grupas un vienu astotdaļfināla) spēlēm atņemtas Briselei, kas nespēja izpildīt visas UEFA prasības attiecībā uz stadionu. Pēc komitejas balsojuma pieņemts lēmums, ka Briseles vietā šīs cīņas uzņems Vemblija stadions.

Tas nozīmē, ka Londonā kopā notiks septiņas spēles, jo jau iepriekš bija zināms, ka Vemblija stadionā tiks aizvadītas pusfināla un fināla spēles. Katra no rīkotājvalstīm vismaz divas spēles nospēlēs savā laukumā.

Pēc valstu atrašanās vietas UEFA arī noteikusi sešus pilsētu pārus, kurās notiks grupu turnīra cīņas. Eiropas čempionāta finālturnīrā piedalīsies 24 komandas. Paredzams, ka atklāšanas spēle notiks 12. jūnijā, bet lielais fināls - mēnesi vēlāk.

A grupa: Roma un Baku
B grupa: Sanktpēterburga un Kopenhāgena
C grupa: Amsterdama un Bukareste
D grupa: Londona un Glāzgova
E grupa: Bilbao un Dublina
F grupa: Minhene un Budapešta

Izmantotie resursi:
EURO 2020 to open in Rome, more London games,...

     [+] [-]

, 2017-12-07 18:26, pirms gada
Minhenes vietā varēja būt arī Dortmunde, Vācijas izlase ja nemaldos Dortmundē ir zaudējuši tikai Itāļie. atmosfēra arī episkāka..
Kurš vēl atcerās spēli Dortmundē, Vācija 1-0 Polija ... 2006 gada PK.
https://youtu.be/T1r1bBCqE_0

Episki, un vārtu guvējs Oliver Noivils....

     [+] [-]

, 2017-12-07 20:00, pirms gada
Sanktpēterburgas stadiona vietā varēja būt labāk kāds no Portugāļu stadioniem

     [+] [-]

, 2017-12-07 20:25, pirms gada
comon88 rakstīja: Sanktpēterburgas stadiona vietā varēja būt labāk kāds no Portugāļu stadioniem
Jep, piemēram, Benfikas stadions Estadio da Luz.

     [+] [-]

, 2017-12-07 20:42, pirms gada
Vispār, kad ziņoja, ka euro 2020 notiks vairākās valstīs, es kaut kā iedomājos un cerēju uz plašāku ģeogrāfiju. Piemēram, varēja iedot kaut vienu spēli katrai EČ titula ieguvējai. Tagad sanāk, ka 7 spēles būs Anglijai+ 1 spēle Skotijai, tik nav skaidrs par kādiem nopelniem? Par nulle iegūtiem EČ tituliem? Kamēr sarakstā neredz Franciju, Grieķiju, Portugāli, Čehiju. Nah māžoties ar kaut kādu Baku un 7 spēlēm Londonā?! Tad jau labāk būtu iedevuši normāli vienai valstij visu rīkot.

     [+] [-]

, 2017-12-07 21:13, pirms gada
kasagrande rakstīja: Vispār, kad ziņoja, ka euro 2020 notiks vairākās valstīs, es kaut kā iedomājos un cerēju uz plašāku ģeogrāfiju. Piemēram, varēja iedot kaut vienu spēli katrai EČ titula ieguvējai. Tagad sanāk, ka 7 spēles būs Anglijai+ 1 spēle Skotijai, tik nav skaidrs par kādiem nopelniem? Par nulle iegūtiem EČ tituliem? Kamēr sarakstā neredz Franciju, Grieķiju, Portugāli, Čehiju. Nah māžoties ar kaut kādu Baku un 7 spēlēm Londonā?! Tad jau labāk būtu iedevuši normāli vienai valstij visu rīkot.
Skotijai senas tradīcijas futbolā ,, be nu kādā sakārā Baku iedeva rīkot grupu turnīru nesaprotu. varbūt labu summu pārskaitija UEFA

  +1 [+] [-]

, 2017-12-07 21:17, pirms gada
nevaru iedomāties ,ka Baku stadionā būs aizpildītas 95% vietu, jo kurš brauks uz Eiropas galējiem austrumiem

     [+] [-]

, 2017-12-08 08:59, pirms gada
redzēs kā būs, bet pagaidām izskatās savādi tas turnīrs
pietika ar formātu, kad finālturnīru rīkoja 2 valstis