Pirmdiena, 14. septembris, 2015
|
Futbolisti ārzemēs (leģionāri) FNL
|
|
Volgar Astrakhan
— Gazovik
|
0:1
|
1
0
0
0
|
|
Otrdiena, 15. septembris, 2015
|
Futbolisti ārzemēs (leģionāri) Meistriliiga
|
|
Trans
— Tulevik
|
2:0
|
0
0
0
0
|
|
Futbolisti ārzemēs (leģionāri) Meistriliiga
|
|
Tallinna Infonet
— Sillamäe Kalev
|
3:1
|
0
0
0
0
|
|
Futbolisti ārzemēs (leģionāri) Premiership
|
|
Aberdeen
— Hamilton Academical
|
1:0
|
0
0
0
0
|
|
Trešdiena, 16. septembris, 2015
|
Futbolisti ārzemēs (leģionāri) I Liga
|
|
Chojniczanka
— Bytovia Bytów
|
1:6
|
0
0
0
0
|
|
Piektdiena, 18. septembris, 2015
|
Futbolisti ārzemēs (leģionāri) Ekstraklasa
|
|
Zagłębie Lubin
— Cracovia Kraków
|
4:2
|
0
0
0
0
|
|
Sestdiena, 19. septembris, 2015
|
Futbolisti ārzemēs (leģionāri) Meistriliiga
|
|
Paide
— Trans
|
1:2
|
0
0
0
0
|
|
Futbolisti ārzemēs (leģionāri) Meistriliiga
|
|
Nõmme Kalju
— Tallinna Infonet
|
1:1
|
0
0
0
0
|
|
Futbolisti ārzemēs (leģionāri) Regionalliga
|
|
Goslarer SC
— VfB Oldenburg
|
1:4
|
0
0
0
0
|
|
Futbolisti ārzemēs (leģionāri) Premiership
|
|
Hamilton Academical
— Motherwell
|
1:0
|
0
0
0
0
|
|
Futbolisti ārzemēs (leģionāri) I Liga
|
|
Miedź Legnica
— Kluczbork
|
4:1
|
0
0
0
0
|
|
Futbolisti ārzemēs (leģionāri) Bundeslīga
|
|
Grödig
— Mattersburg
|
1:1
|
0
1
0
0
|
|
Futbolisti ārzemēs (leģionāri) Premier League
|
|
Westerlo
— Sint-Truiden
|
0:3
|
0
0
0
0
|
|
Svētdiena, 20. septembris, 2015
|
Futbolisti ārzemēs (leģionāri) FNL
|
|
Shinnik
— Volgar Astrakhan
|
3:3
|
1
0
0
0
|
|
Futbolisti ārzemēs (leģionāri) Premier League
|
|
Mordovia Saransk
— CSKA Moskva
|
4:6
|
1
0
0
0
|
|
Futbolisti ārzemēs (leģionāri) FNL
|
|
Gazovik
— Yenisey
|
1:1
|
1
0
0
0
|
|
Futbolisti ārzemēs (leģionāri) Premier League
|
|
Hoverla
— Chornomorets
|
1:1
|
1
0
0
0
|
|
Futbolisti ārzemēs (leģionāri) Cup
|
|
Münsingen
— Sion
|
0:2
|
1
0
0
0
|
|
Futbolisti ārzemēs (leģionāri) 2.D
|
|
Alta
— Drammen
|
5:0
|
0
0
0
0
|
|
Futbolisti ārzemēs (leģionāri) I Liga
|
|
Pogoń Siedlce
— Wigry Suwałki
|
1:0
|
0
0
0
0
|
|
Futbolisti ārzemēs (leģionāri) I Liga
|
|
Bytovia Bytów
— Zawisza Bydgoszcz
|
2:2
|
1
0
0
0
|
|
Futbolisti ārzemēs (leģionāri) 1.D
|
|
Enosis
— Paphos
|
2:1
|
1
0
0
0
|
|
Futbolisti ārzemēs (leģionāri) Ekstraklasa
|
|
Jagiellonia Bialystok
— Lech Poznań
|
1:0
|
1
0
0
0
|
|
Futbolisti ārzemēs (leģionāri) 1.D
|
|
Nea Salamis
— Apollon
|
2:0
|
1
0
0
0
|
|
Futbolisti ārzemēs (leģionāri) Premier League
|
|
BATE
— Torpedo Zhodino
|
1:0
|
1
0
0
0
|
|