Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:118, Did:0, useCase: 0

Pīrss: "Spēlēt pārī ar Gorkšu bija patiess baudījums"

Pīrss: "Spēlēt pārī ar Gorkšu bija patiess baudījums"

Kaspars Gorkšs (pirmais no kreisās), Alekss Pīrss
(otrais no labās). Foto: getwokingham.co.uk

Anglijas futbola kluba "Reading" aizsargs Alekss Pīrss, kurš aizvadītajā sezonā spēlēja vienā pārī ar latvieti Kasparu Gorkšu, intervijā britu portālam atzina, ka latviešu aizsarga pievienošanās klubam bija būtisks faktors komandas panākumos.

Jāatgādina, ka Gorkšs "Reading" pievienojās tad, kad "Championship" sezona jau bija sākusies un Redingas vienība pēc četrām kārtām ieņēma tikai 14.vietu. Sezonu "Reading" noslēdza, triumfējot "Championship", ko nenoliedzami veicināja arī latvietis. Uz Gorkša faktoru norādīja arī viņa aizsardzības partneris Alekss Pīrss.

"Līguma parakstīšana ar Kasparu Gorkšu bija viena no labākajām, kādu "Reading" jebkad ir veikusi," sacīja 23 gadus vecais aizsargs, kurš šosezon Redingas kluba rindās aizvadīja 46 spēles, izceļoties ar pieciem vārtu guvumiem. "Tajā laikā mums bija problēmas aizsardzībā, ielaidām vārtus, bet viņa pievienošanās komandai deva nomierinošu ietekmi."

"Kad Kaspars ieradās komandā, treneris man teica, ka viņš grib, lai es spēlēju vienā pāri ar Kasparu un esmu viņa labākais biedrs. Kopš tā laika es mācījos no Gorkša un man bija patiess baudījums spēlēt kopā ar viņu. Kaspars man bija autoritāte"

Izmantotie resursi:
getwokingham - The Wokingham Times

 +17 [+] [-]

, 2012-05-28 14:32, pirms 6 gadiem
Prieks , ka tādus vārdus velta Gorkšam. Cerams , ka ar Pīrsu būs vienā pārī arī EPL.

  +4 [+] [-]

, 2012-05-28 16:00, pirms 6 gadiem
aizkustinoši vārdi

  +4 [+] [-]

, 2012-05-28 16:03, pirms 6 gadiem
Atceros vēl kā šeit pat sportacentrā, kad Gorkšs pievienojas Reading, visi bļāva ka nākamgad PL nespīd , bet ir laba komanda un varbūt aiznākamgad... tad bij vēl daži optimisti , kas iespraucās un teica , ka kas zin varbūt tomēr līdz sešiniekam aizcīnisies sezona gara...
Viss var mainīties ļoti strauji, vajadzīga ir veiksme un griba, Reading izdarīja daudziem šķietami neticamo!
Slēpts komentārs: furios

  +3 [+] [-]

, 2012-05-28 18:22, pirms 6 gadiem
Skaisti! Turam īkšķus par Kasparu un par pamatsastāvu EPL

     [+] [-]

, 2012-05-28 23:14, pirms 6 gadiem
Cerams šāds duets paliks Reading arī iekš EPL.

     [+] [-]

, 2012-05-28 23:46, pirms 6 gadiem
es tik nesaprotu kāpēc Pīrss runā pagātnes formā?

Tev jābūt autorizētam,