Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:118, Did:0, useCase: 0

Dubram negatīvas Covid-19 analīzes, atsāks treniņus ''Oleksandriya'' rindās

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Dubram negatīvas Covid-19 analīzes, atsāks treniņus ''Oleksandriya'' rindās
Kaspars Dubra (pa labi). Foto: Imago/Scanpix

Latvijas izlases aizsargs un Ukrainas kluba ''Oleksandriya'' futbolists Kaspars Dubra savā Twitter profilā paziņojis, ka saņēmis negatīvas Covid-19 analīzes, vairs neizjūtot slimības simptomus un gatavojas atgriezt sava kluba treniņu procesā. Iepriekš Dubra bija saņēmis pozitīvu testu, kas liedza sportista dalību Latvijas izlases sastāvā UEFA Nāciju līgas spēlēs.

Pirms UEFA Nāciju līgas Latvijas izlases spēlēm D1 grupā pozitīvas Covid-19 analīzes saņēma Ukrainas kluba ''Oleksandriya'' aizsargs Kaspars Dubra, kurš līdz ar to nevarēja palīdzēt valstsvienībai spēlēs pret Fēru salām un Maltu. Latvijas izlasei gan šis tāpat nebija veiksmīgs cikls - neizšķirts 1:1 izbraukumā pret Fēru salām, kamēr kaunpilns zaudējums ar 0:1 savā laukumā pret Maltu.

Savā Twitter profilā Kaspars Dubra paziņojis, ka saņēmis negatīvas Covid-19 analīzes, tāpat kā visa viņa ģimene. Sportists neizjūtot slimības simptomus un gatavojas tuvākā laikā atgriezties ''Oleksandriya'' treniņu procesā, kā arī palīdzēt izcīnīt uzvaras Ukrainas čempionāta spēlēs. Pēc aizvadītām piecām spēlēm ''Oleksandriya'' atrodas 8. vietā 14 komandu konkurencē ar izcīnītiem sešiem punktiem. Rīt klubam paredzēta spēle pret ''Inhulets'', bet, visticamāk, tajā Dubra vēl nespēlēs.

Kaspars Dubra ''Oleksandriya'' sastāvam pievienojās pirms 2019./2020. gada sezonas un līdz šim aizvadījis 30 spēles Ukrainas čempionātā, kā arī sešas spēles UEFA Eiropas līgā.

Izmantotie resursi:
https://twitter.com/KasparsDubra