Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:114, Did:0, useCase: 0

UEFA izziņo dāmu futbola kalendāru: Latvijas izlase laukumā atgriezīsies septembrī

Agris Suveizda

UEFA izziņo dāmu futbola kalendāru: Latvijas izlase laukumā atgriezīsies septembrī
Laura Sondore un sieviešu izlases galvenais treneris Didzis Matīss / Foto: Nora Krevņeva-Baibakova

"Covid-19" pandēmijas dēļ Eiropas Futbola asociāciju savienībai (UEFA) nācās atcelt pavasarī un jūnija sākumā paredzētās spēles Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā sievietēm. Trešdien UEFA paziņoja atjaunoto plānu maču aizvadīšanai, informē Latvijas Futbola federācija.

Didža Matīsa vadītajai Latvijas sieviešu izlasei bija paredzēts 10. aprīlī aizvadīt maču Slovākijā. Sākotnējais spēļu grafiks paredzēja arī 4. jūnija maču Islandē un 9. jūnija spēli Liepājā pret Ungāriju.

Jaunajā spēļu kalendārā Latvijas izlasei paredzēti šādi mači:

17.09.2020 | Islande - Latvija
22.09.2020 | Latvija - Ungārija
22.10.2020 | Zviedrija - Latvija
27.10.2020 | Slovākija - Latvija.

Kā zināms, šī ir pirmā reize, kad Eiropas čempionāta kvalifikācija noris pēc jaunas izspēles kārtības, kas līdzīga vīriešu izlašu grupu turnīriem. Latvija tika ielozēta piecu komandu grupā, kur bez mūsu labākajām futbolistēm sacenšas arī spēcīgās Zviedrijas, Islandes, kā arī Slovākijas un Ungārijas valstsvienības. Četrās līdz šim aizvadītajās spēlēs Latvijas izlase pie kopvērtējuma punktiem nav tikusi, tomēr iepriecinājusi ar konkurētspējīgu sniegumu it īpaši pirmajās divās mājas spēlēs pret pasaules sieviešu futbola smagsvaru Zviedriju (1:4) un Slovākiju (1:2).

Latvijas izlases pēdējās mājas spēles norise 22. septembrī pret Ungāriju tiek plānota Liepājā.

"Covid-19" pandēmijas dēļ Eiropas čempionāta finālturnīrs sievietēm ir pārcelts no 2021. gada uz 2022. gada jūliju.

Izmantotie resursi:
https://lff.lv/zinas/12613/uefa-paz...