Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:114, Did:0, useCase: 0

LFF plāno vērsties tiesībsargājošajās iestādēs saistībā ar Staiceles treniņbāzi

Agris Suveizda

LFF plāno vērsties tiesībsargājošajās iestādēs saistībā ar Staiceles treniņbāzi
Kaspars Gorkšs. Foto: Romāns Kokšarovs/f64

Latvijas Futbola federācija (LFF) nolēmusi lūgt tiesībsargājošajām institūcijām izvērtēt bijušā Mācību un treniņu centra (MTC) Staicele vadītāja Jāņa Bakmaņa darbību, pārvaldot tam uzticēto mantu, informē LFF prezidents Kaspars Gorkšs.

"Šādu lēmumu LFF pieņēma pēc ceturtdien, 17. janvārī, notikušās tikšanās ar Alojas novada domi, kuras laikā izvērtēta situācija MTC "Staicele". Tāpat pieņemts lēmums atsaukt Bakmani no MTC "Staicele" valdes," teikts federācijas paziņojumā. "Kaspars Gorkšs uzsver, ka tas ir rezultāts apjomīgajam MTC "Staicele" darbības auditam, kas pēc LFF iniciatīvas tika veikts 2018. gada nogalē. Audita rezultāti atklāja virkni nepilnību un neskaidrību, tostarp pakalpojumu sniegšanu zem to pašizmaksas, sazarotu nodibinājumu tīklu ar neskaidriem mērķiem, kā arī normatīvo aktu prasībām un MTC "Staicele" dalībnieku interesēm neatbilstošu rīcību ar nekustamajiem īpašumiem."

"MTC "Staicele" bija un būs svarīga Latvijas futbola saimniecības sastāvdaļa. Taču nekādā gadījumā nedrīkst veidoties situācija, ka unikālā bāze tiek iesaistīta neskaidros darījumos, iespējams, dažu cilvēku interesēs, turklāt netiek nodrošināta pienācīga finanšu plūsmu kontrole. Mēs esam pārliecināti, ka turpināt tā, kā tas ir noticis līdz šim, vienkārši nedrīkst,” uzsver Kaspars Gorkšs.

"Tieši tādēļ pieņemts lēmums lūgt tiesībsargājošās iestādes izvērtēt auditā atklāto, kā arī nomainīt MTC "Staicele" valdi un kopā ar Alojas novada domi izveidot vienotu bāzes uzturēšanas un attīstības plānu. Gan LFF, gan dome saredz labas sadarbības iespējas kopīgu mērķu sasniegšanai," federācijas paziņojumā turpināt. "Jāņa Bakmaņa vietā MTC Staicele valdē iecelts LFF valdes loceklis Juris Keišs. Jaunajai MTC Staicele valdei ir izvirzīti šādi uzdevumi - uzsākt trīs MTC "Staicele" izveidoto nodibinājumu likvidāciju vai izstāšanos no tiem, izbeigt beztermiņa Ģenerāļa Pētera Radziņa Staiceles Sporta profesionālās vidusskolas finansēšanas līgumu starp MTC "Staicele" un nodibinājumu "Nacionālais sporta centrs "Staicele"", kā arī izstrādāt ilgtermiņa attīstības un saimnieciskās darbības plānu, kas ļautu stabilizēt finanšu situāciju un turpināt bāzes darbību. 2009. gadā dibinātās SIA Mācību un treniņu centrs “Staicele” īpašnieki ir Latvijas Futbola federācija ar 77% daļu un Alojas novads ar 23% daļu. Tās pamatkapitāls ir 860 900 eiro."

  +3 [+] [-]

, 2019-01-21 15:54, pirms 4 mēnešiem
ok

  +1 [+] [-]

, 2019-01-21 16:01, pirms 4 mēnešiem
shēma jūk.........

  +2 [+] [-]

, 2019-01-21 16:28, pirms 4 mēnešiem
Nevajag aizmirst izvērtēt arī Žuka darbību!

     [+] [-]

, 2019-01-21 16:47, pirms 4 mēnešiem
Pandora rakstīja: Nevajag aizmirst izvērtēt arī Žuka darbību!
Tur bija vēl vien bijušais LFF valdes loceklis, kurš dalīja Staiceles zemi...

     [+] [-]

, 2019-01-21 17:38, pirms 4 mēnešiem
Indriksons teiks, ka neko par šo nezināja. Un tagad iztēlojamies, cik labs ir uzņēmuma vadītājs, kurš nepārvalda uzņēmuma finanšu plūsmu. Biznesmenītis Guntis... Amen.