Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:114, Did:0, useCase: 0

"Skonto" stadiona īpašnieki vēršas policijā ar lūgumu sākt kriminālprocesu

"Skonto" stadiona īpašnieki vēršas policijā ar lūgumu sākt kriminālprocesu

Skonto stadions
Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze/F64

Sākot ar 7. aprīli, SIA "Light" vārdā tiesu izpildītājs nelikumīgi demontē kustamo īpašumu Skonto stadionā, stadiona nekustamā un kustamā īpašuma īpašnieks "Adventika Group" vērsies policijā ar iesniegumu par tiesu izpildītāja pilnvaru pārsniegšanu, lūdzot uzsākt kriminālprocesu.

Veikti arī citi juridiski soļi: tiesai iesniegta sūdzība par tiesu izpildītāja rīcību un lūgums atlikt izpildītāja darbības līdz lēmumam par sūdzību; iesniegta sūdzība ar lūgumu atcelt kustamās mantas apķīlājumu; par tiesu izpildītāju sūdzības iesniegtas arī Zvērinātai tiesu izpildītāju padomei un Tieslietu ministram.

Skonto stadiona nekustamā un kustamā īpašuma īpašnieki "Adventika Group" jau agrāk vērsušies ar citu iesniegumu Valsts policijā, saskaņā ar Latvijas Republikas Krimināllikuma 177. pantu lūdzot sākt kriminālprocesu par krāpšanu pret SIA "Light".

“2015. gadā iegādājāmies "Skonto" stadionu kā kopīgu īpašumu, un 2016. gadā SIA "Light" vērsās pret Adventika Group ar civilprasību, pretendējot uz daļu kustamā īpašuma. Ar pirmstiesas lēmumu daļa kustamās mantas ir apķīlāta, bet pirmstiesas lēmumā skaidri un gaiši pateikts, ka to demontēt nedrīkst, jo tiesa nav notikusi. Nesaprotamu iemeslu dēļ tiesu izpildītājs aizpagājušajā nedēļā sāka rīkoties. Nav arī skaidrs, kāpēc kopā ar tiesu izpildītāju bija ieradusies persona, kurai, kā ziņo masu mediji, jau sen par pārkāpumiem atņemta tiesu izpildītāja licence - Inga Čepjolkina.

Mūsu rīcībā esošā īpašuma dokumentācija apliecina, ka esam nopirkuši īpašumu kā kopumu. Tādēļ, saskaroties ar šo, mūsuprāt, klajo un nekaunīgo krāpšanas gadījumu, jau gada sākumā vērsāmies Valsts policijā ar lūgumu sākt kriminālprocesu,” uzņēmuma rīcību komentē "Adventika Group" valdes loceklis Aleksandrs Krakovs, un turpina:

“Mums ir pamatotas aizdomas, ka uzņēmums, kas cenšas ar varu atņemt daļu mums piederošā kustamā īpašuma, iespējams, saistīts ar agrākajiem "Skonto" stadiona īpašniekiem SIA "SSA", kas šādi acīmredzot vēlās saņemt maksu par vienu un to pašu īpašumu divas reizes.”

2015. gadā "Adventika Group" īpašnieki iegādājās SIA "Mani Group", kam tobrīd piederēja "Skonto" stadiona kustamais un nekustamais īpašums. Līdz ar šo darījumu jaunie īpašnieki mainīja uzņēmējsabiedrības nosaukumu uz 'Adventika Group". Pirms SIA "Mani Group" stadiona īpašnieki bija SIA "SSA", kuri savukārt "Skonto" stadionu iegādājās no bankrotējušās "Parex" bankas slikto aktīvu pārvaldītājas AS "Reverta".

2016. gada beigās "Adventika Group" saskarās ar prettiesiskiem kāda cita uzņēmuma - SIA "Light" mēģinājumiem apķīlāt daļu tai piederošā kustamā īpašuma - tajā skaitā krēslus, apgaismes ierīces un citus "Skonto" stadiona objektus. Šajā brīdī "Adventika Group" bija "Skonto" stadiona saimnieks jau divus gadus.

Pašlaik "Adventika Group" lemj par turpmākajām sev piederošā īpašuma attīstības perspektīvām un darbības virzieniem, taču tuvākajā laika periodā funkciju maiņa nav plānota un īpašums turpinās pastāvēt kā futbola stadions. Sākot no pērnā gada līdz šī gada beigām "Adventika Group" stadionu ir izīrējusi uzņēmumam "Fitnesa Parks", kas organizē futbola sacensības un citas sporta nodarbības, tajā skaitā sadarbībā ar Latvijas Futbola federāciju. Nekustamā īpašuma lietošanas līgums paredz šādas funkcijas: sporta pasākumu organizācija un publisku izklaides pasākumu organizācija.

  +1 [+] [-]

, 2017-04-19 10:47, pirms gada
Tas var notikt tikai Latvijā!

Postpadomju valsts paliek postpadomju, lai cik skaistas izkārtnes par Eiropu neliktu.

     [+] [-]

, 2017-04-19 10:53, pirms gada
Ha ha ha! Aksti! A kad policija bija klaat, kad tos kreeslus un gaismas njema nost, nebija nekas sakaams. Tad jau viss legaali.

  -1 [+] [-]

, 2017-04-19 10:57, pirms gada
Informāciju sagatavoja: Ieva Lapiņa atsaucoties uz "Adventika Group" sagatavoto materiālu.

     [+] [-]

, 2017-04-19 11:03, pirms gada
Viss šeit ir sarunāts, beigās nosmels piķi no valsts no LFF un visi būs laimīgi, gan Guņa, gan birokrāti u.t.t!

     [+] [-]

, 2017-04-19 11:14, pirms gada
Tas saucās lohiem lohu problēmas!

     [+] [-]

, 2017-04-19 11:26, pirms gada
Autor - vai tiešām Sportacentrs nevis atreferē kādu viedokli, bet gan savā vārdā tiešā tekstā apgalvo, ka tiesu izpildītājs darbojas "nelikumīgi"? Par tādu apgalvojumu izteikšanu, kamēr strīdu nav izšķīrusi tiesa, medijus mēdz arī tiesā iesūdzēt.

     [+] [-]

, 2017-04-19 11:43, pirms gada
reti vienpusīga fake news. ielikuši preses relīzi, jo pašiem trūkst smadzeņu, lai uzrakstītu normālu rakstu. aizsūtiet mazliet paskoloties savus "zzurnalistus"

     [+] [-]

, 2017-04-19 11:57, pirms gada
Nepmaņa Bendera laiki- Ilfs, Petrovs "12 krēsli"

  +1 [+] [-]

, 2017-04-19 12:09, pirms gada
Starkov atkāpies!

  +1 [+] [-]

, 2017-04-19 13:17, pirms gada
Tad kam kas pieder? 10 uzņēmumi no kuriem 7 meitasuzņēmumi, kuri savā starpā pirkuši pārdevuši stadiona kustamo/nekustamo daļu, un pēc pārdošanas izskatās, ka vēlreiz to pašu pārdevuši.. reāli vairs nevar saprast kas ir kas

     [+] [-]

, 2017-04-19 13:39, pirms gada
LV = Kolumbija ! Varbūt pat sliktāk tieslietu ziņā...

     [+] [-]

, 2017-04-19 13:43, pirms gada
STARKOV-ATKAPIES!!!

  +1 [+] [-]

, 2017-04-19 14:19, pirms gada
Varbūt varētu šo tēmu aizvērt? Indriksons jau 25 gadus nodarbojas ar FIFA līdzekļu apgūšanu un iešņaukšanu. Vai šajā shēmā, kurā izspēlē Skonto stadiona kārti, kāds vēl domā, ka tā nav kārtējā FIFA naudas apgūšana? Visādi indriksoni, mežecki, tropi, uldriķi un kolesņičenko ir piebāzti visos LFF kabinetu līmeņos. Bet skarbākais, ka šo visu zaņķi atbalsta tādi cilvēki kā Verpakovskis un vēl vesela virkne ar līdzīgiem, balsojot par Indriksonu pēdējās LFF prezidenta vēlēšanās.
Domāju, ka šajā sāgā darbiņš atrastos arī Interpolam, jo ir vairāk kā skiadrs, ka izshēmot FIFA miljonus bez šīs korumpētās organizācijas ziņas nebūtu iespējams.
Aicinu visu Latvijas žurnālistus ignorēt futbolu Latvijā, kamēr vien šo organizāciju vadīs čekists. Prozit!

     [+] [-]

, 2017-04-19 14:23, pirms gada
Starkov, Atkāpies !

     [+] [-]

, 2017-04-19 20:16, pirms gada
Sāk jau šķebināt!!!
Dārgā redakcija, lūdzu aptaujājiet 10 revolucionārākos LFF biedrus, kaut uzkūdot uz ārkārtas kongresu. Šis viss tikai rada kaunu par Padumjo Latviju!

Tev jābūt autorizētam,