Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:114, Did:0, useCase: 0

Austrijas treneris: "Mērķis pret Latviju ir skaidrs – arī bez līderiem gribam dominēt un uzvarēt"

Agris Suveizda

Austrijas treneris: "Mērķis pret Latviju ir skaidrs – arī bez līderiem gribam dominēt un uzvarēt"
Franko Foda. Foto: AFP/Scanpix

Austrijas futbola izlases preses konferencē pirms rītvakara spēles Rīgā piedalījās komandas galvenais treneris Franko Foda un kapteinis Juliāns Baumgartlingers no Lēverkūzenes "Bayer".

"Mērķis ir skaidri definēts. Vēlamies parādīt labāko sniegumu un, protams, iegūt trīs punktus. Spēles plāns ir nemainīgs. Tāpat vēlamies dominēt, vēlamies kontrolēt bumbu, gūt virsroku un uzvarēt," sacīja Foda. "Iepriekšējās spēlēs Latvija ir mainījusi savu stratēģiju, ko varēja redzēt arī rezultātos. Arī Polijā [pirmajā aplī] rezultāts ļoti ilgi bija 0:0. Latvija spēlē no aizsardzības un ir ļoti kompakta. Esam to analizējuši un ņēmuši vērā."

Sestdien garantējusi vietu "Euro 2020" finālturnīrā, Austrija Rīgā ieradās bez tādiem spēlētājiem kā Deivids Alaba, Marko Arnautovičs, Martins Hinteregers, Konrāds Laimers, Štefans Lainers un Marsels Zābicers. Austriešu žurnālists trenerim vaicāja, kurš pieņēma šo lēmumu – viņš vai spēlētāji paši: "Nē, lēmumu, protams, pieņēmu es, jo tāda doma man bija jau pirms spēles pret Ziemeļmaķedoniju. Ņemot vērā, cik intensīvs ir kalendārs klubos, vēlos, lai viņiem būtu iespēja atpūsties. Arī Baumgartlingers būtu varējis palikt mājās, bet viņš kā kapteinis vēlējās doties uz Rīgu. Tas ir ļoti labs lēmums."

Arī Lēverkūzenes "Bayer" pussargs uz Latviju ieradies pēc trim punktiem: "Iepriekšējā spēle, kurā nokārtojām ceļazīmi, bija svarīgāka, taču arī šī būs ļoti svarīga. Mums ir savi mērķi un gribam uzvarēt. Izmaiņas sastāvā? Nekas īpaši nemainīsies, jo arī tie spēlētāji, kuri izlasē nav spēlējuši tik daudz, ir savu komandu līderi. Par spēlētāju kvalitāti nav pamata uztraukties. Protams, izbraukumā spēle varētu nebūt viegla."

     [+] [-]

, 2019-11-18 20:04, pirms gada
Esmu ļoti nobažījies par pretinieka morāles līmeni. Uzsvilpot Mocartu, ieraut pa aliņam un vakarā mazliet pakustēties uz laukuma - pret varenajiem Vilkiem tas var beigties ar šausmīgu sagrāvi.

     [+] [-]

, 2019-11-18 20:07, pirms gada
Negribās jau baigi safanoties,bet pēdējā spēle tomēr parādīja,ka ir uzradies cerību stariņš pareizajā virzienā. Nenoliksim mūsējos,ja centīsies un cīnīsies,bet zaudēs. Uzvara nevar uzkrist kā negaidīts laimests loterijà😉

  +1 [+] [-]

, 2019-11-18 21:33, pirms gada
aatoms rakstīja: Negribās jau baigi safanoties,bet pēdējā spēle tomēr parādīja,ka ir uzradies cerību stariņš pareizajā virzienā. Nenoliksim mūsējos,ja centīsies un cīnīsies,bet zaudēs. Uzvara nevar uzkrist kā negaidīts laimests loterijà😉
Tātad būs ničs Lai izdodas.

     [+] [-]

, 2019-11-19 10:39, pirms gada
Tas, ka spēlē dominēs Austrija, tāpat ir skaidrs

  +1 [+] [-]

, 2019-11-19 10:48, pirms gada
Dzelzbetona aizsardzība, vismaz astoņi autobusi uz laukuma no RS... austriešu atpūtas brauciena noskaņas, tas viss var palīdzēt nosargāt 0:0!