Gorkšs: "Par notiekošo ap "Skonto" stadionu būtu jāsoda"

Gorkšs: "Par notiekošo ap "Skonto" stadionu būtu jāsoda"

Kaspars Gorkšs kopā ar fizioterapeitu Aleksandru Jurovski
Foto: LFF.lv

Latvijas izlase 2017

Pirms "SynotTip" Virslīgas spēles starp "Riga" un "Mettu"/LU (2:2) uz neilgu sarunu portāls Sportacentrs.com aicināja mājinieku centra aizsargu un Latvijas izlases kapteini Kasparu Gorkšu.

- Diskvalifikācijas dēļ tāpat nebūtu spēlējis, taču, kā saprotu, tev ir arī savainojums.
- Jā, papildus sarkanajai kartītei paspēju iedzīvoties arī traumā, bet tas rehabilitācijas posms principā iet uz beigām. Un šobrīd tā laikam ir mana galvenā nodarbe, lai es būtu gatavs nākamajai spēlei.

- Savainojumā iedzīvojies konkrētajā spēlē vai kādā treniņā?
- Konkrētajā spēlē.

- Noskatījies video savas dzeltenās kartītes, piekrīti tiesneša lēmumiem?
- Nē, es nepiekrītu tiesneša lēmumam.

- Abām divām [kartītēm]?
- Otrā kartīte pie kaut kādiem [apstākļiem] varētu būt, ka arī bija dzeltenā kartīte, bet domāju, ka lielas jēgas to komentēt vairs jau nav. Tēvs savulaik man teica, ka, ja neko labu nevaru pateikt, tad varbūt labāk nerunāt. Tad nu šoreiz paklusēšu.

- Šobrīd esi Rīgas kluba treniņtērpā, bet joprojām esi arī Latvijas izlases kapteinis. Kā pats skaties uz visu šo situāciju? Droši vien sāksim ar galvenā trenera demisiju.
- Domāju, ka jau iepriekš izteicos par trenera demisiju, un tas arī ir mans viedoklis par visu šo situāciju. Domāju, ka treneris šo lēmumu bija pieņēmis vēl pirms tam un vienkārši kaut kādā emociju uzplūdā un, protams, sarūgtinājumā, kāds pēc spēles bija mums visiem, pieņēma lēmumu demisionēt. Tas ir viņa lēmums, un mums tas ir jārespektē.

- Marians Pahars atklāja, ka naktī pēc spēles futbolisti aicināja uz sarunu un aicināja pārdomāt. Tu biji iniciators vai varbūt kāds cits?
- Protams, ka es piedāvāju tīri cilvēcīgi aprunāties. Nedomāju, ka es būtu tas, kurš pierunātu vai atrunātu, vai dotu kādus padomus, bet domāju, ka tas brīdis pēc zaudējuma ar 0:5 nevienam no mums nebija viegls. Ja es varētu kaut kādā veidā atbalstīt treneri vai jebkuru no spēlētājiem, es noteikti to darītu.

- Trešdien ir valdes sēde, kurā, ļoti iespējams, tiks apstiprināts jaunais treneris. Kā tu pats uzskati, vai jāaicina vietējais vai ārzemnieks un vai jāaicina līdz cikla beigām vai arī uz nākamo?
- Par šo jautājumu ir ļoti sarežģīti izteikties, vēl esot kā izlases spēlētājam. Domāju, ka no manas puses nebūtu sevišķi korekti izteikties sīkāk par treneri. Un vai tas ir ārzemju speciālists vai latviešu speciālists – domāju, ka tas nav pareizais uzstādījums. Jāmeklē speciālists, kurš būtu atbilstošs tieši Latvijas izlasei un tieši tai situācijai, kādā mūsu izlase šobrīd atrodas. Ja skatāmies uz vietējiem speciālistiem, tad droši vien, ka visi speciālisti ar pietiekami augstu kvalifikāciju vienā vai otrā posmā jau ir bijuši treneri. Un domāju, ka tas arī mazliet ierobežo iespējas, kur skatīties.

- Vēl viens tikpat nekorekts jautājums – par "Skonto" stadionu. Arī tā nav tava kompetence, tomēr kā spēlētāji un tu pats uz šo visu skaties no malas? Vismaz no malas izskatās diezgan absurdi.
- Domāju, ka tas ir absolūti absurdi. Domāju, ka [domā] katram, kurš zina vai nojauš to, kas tur notiek, šajā jautājumā būtu jāpublicē viss, kas ir iespējams. Jo tas, kas notiek ar "Skonto" stadionu, ir absolūti krimināli, un par to būtu jāsoda, kā vien tas ir iespējams. Skaidrs, ka tas ir futbols un mēs šeit gan jau nerunājam ne par kādām krimināltiesībām vai civiltiesībām. Bet [nopūšas] tas, ka esam nonākuši līdz šādai situācijai un ka kāds mūsu futbola aprindās mēģina izmantot sev izdevīgāk vai neizdevīgāk noslēgtus līgumus, lai nopelnītu sev kaut kādu naudu vai gūtu sev kaut kādu labumu, ir absolūts absurds. Šeit pirmām kārtām būtu jādomā par to, ka Latvijas futbola seja pēdējā laikā ir diezgan cietusi, ja tā varētu teikt. Un spēle mājās pilnu tribīņu priekšā pret Portugāli, pret labāko futbolistu pasaulē ir tas, ko mēs vēl šajā brīdī varam dot saviem mazajiem puikām vai faniem. Un, kad mēs šo situāciju mēģinām izmantot šādi, tas ir…ja godīgi, tas ir ļoti skumji.

- Var teikt, ka Latvijas futbola tēls emocionālā ziņā šobrīd ir pašā zemākajā punktā, kopš sevi atceries kā spēlētāju?
- Es domāju, ka noteikti.

1 2 61 komentārs

 +11 [+] [-]

, 2017-04-17 16:05, pirms gada
nu tad saucam UZVARDUS UN SPERAM PADIBENU LAI RIPO PĒC IESPĒJAS TĀLĀK.....

 +10 [+] [-]

, 2017-04-17 16:17, pirms gada
Kāds Latvijas futbola tēls ? Mums tāda vispār nav, viss asociējās ar korupciju, zagšanu un čekistiem.

  +9 [+] [-]

, 2017-04-17 16:19, pirms gada
INDRIKSONS, INDRIKSONS, INDRIKSONS, INDRIKSONS, INDRIKSONS
MEŽECKIS, MEŽECKIS, MEŽECKIS, MEŽECKIS, MEŽECKIS, MEŽECKIS

  -3 [+] [-]

, 2017-04-17 16:28, pirms gada
Vakar paskatījos pa tv Puči, tas tur savā garā kautkādu kerņu, samaisītu ar patiesību runā.
Bet man, šis Skonto stadiona notikums ir kā ķirsis uz tortes. Augstākais punkts, lai atzītu, ka Es LV futblu neskatīšos pie pašreizējās vadības. visi kaifo par euro04, bet kur esam nonākuši? Indriksona izlolotais stadions ir kautkāds vraks, nederīgs spēlēšanai. Jā, neesam top izlase, bet kautkādai pačcieņai jābūt. fakinie futbola saimniecības vadītāji, esam nodzīvojušies tiktālu..... Tādi kā Verpakovskis un Gorkšs, kurus Indriksons bīda un slavē vispār ir nulles vērti priekš LV futbola attīstības, seko paklausīgi pavadā...

  -3 [+] [-]

, 2017-04-17 16:28, pirms gada
futbols Latvijā ir miris

     [+] [-]

, 2017-04-17 16:28, pirms gada
Es gan par Skonto stadionu pilnībā nepiekrītu, jo tieši tagad ir īstais laiks visiem kreditoriem sarosīties, jo kad tad, ja ne tagad, viņi varētu dabūt atpakaļ kaut kapeiku no tā parāda, ko Indriksons un pārējie šmuļi ir palikuši viņiem parādā, ja ne pāris mēnešu pirms spēles ar Portugāli? Protams, tas, ka arī Riga FC tēmē tur aizvadīt savas mājas spēlēs un pēc tā kādus spēlētājus viņi piesaista, tad saprotams, ka kreditori cer arī no tiem naudas maisiem kaut ko noslaukt un par skādi jau nenāks!
Slēpts komentārs: Maikls Skolfilds

  +6 [+] [-]

, 2017-04-17 16:31, pirms gada
Man patika tā Pučes teiktais- Indriksons mīl futbolu, tik daudz ieguldījis, bla bla bla....
katram, kuram ir daudz naudas ir savi hobiji un veidi, kur tērēt naudu. Ķipa statuss. reāli, citi tērē eskormeitenēm, plastiskām operācijām, masserati vai kam citam, šis izvēlējās brīvu nišu- futbolu... pie vienas vietas, kur ieguldījis naudu, realitāte- nav stadionu, nav rezultātu, nav ticamības.

     [+] [-]

, 2017-04-17 16:38, pirms gada
Maikls Skolfilds rakstīja: vai futbols spēs augšāmcelties kā es?
Kā jaunā sezona? Pēdejās sērijas beigas gan baigais WOW

  -2 [+] [-]

, 2017-04-17 16:41, pirms gada
Maikls Skolfilds rakstīja: futbols Latvijā ir miris
...LAI DZĪVO FLORBOLS!

  +9 [+] [-]

, 2017-04-17 16:56, pirms gada
tas ir Dinamo stadions, kuru Indriksons nozaga. sākumā solīja, ka būs vieglatlētiem celiņi, sektori, tad ātri aizmirsa. reāls lops.

  +7 [+] [-]

, 2017-04-17 16:58, pirms gada
No vienas puses skatoties, būtu lieliski, ja kreditori izpildītu savu teikto - ne tikai savāktu krēslus un vārtus, bet arī ar traktoru uzartu futbola laukumu - tad jàdomā, ka Indriksons atkāptos - kur nu tàlāk? ...no otras puses skatoties, šķiet tie kreditori ar ir tādi paši blēži un maitèdàji, kuri iedzīvojas uz citu problēmàm - nekādas mìlestības un cieņas pret šiem...es par to - lai uzar Skonto laukumu, bet lai paràdu piedzinēji nedabū ne centa un Indriksons atkàpjas, spēlējam Liepājā un Zemeni pie manis màjas arestā !
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -3 [+] [-]

, 2017-04-17 17:31, pirms gada
Būsim godiigi...Vinsh arii par Skonto stadionu taa padomaaas:-):-):-):-)
Bet vispaar jau Gorkshs ar baigais kundzins:-):-):-):-):-)
"Es jau neesmu kompetents spriest par latvieshu vai arzemju trenneri,bet Njemam ārzemnieku:-):-):-):-)
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -1 [+] [-]

, 2017-04-17 17:50, pirms gada
Tjip zemaaki par Okeaanijas chempi........es domaaju gan,vinji tik tur rauj savaa starpaaa un uz Chempjiem nebrauc,jo paaraak daudz zaļais asiniis...taapat diskvalificees:-):-):-):-)
A taa es domaaju,ka Riigaa shie atbrauktu un muuseejos izcirstu 3:0.......protams zheel,ka Skonto stadionaa buutu tumshs un mees to taapat nereedzeetu:-):-):-)

     [+] [-]

, 2017-04-17 17:53, pirms gada
HMB, nevajag nenovērtēt tàs Seišelu salas utt...tur visi bomži no pasaules, kuri prot spēlēt, savācas un brīvos brīžos no bomžosanas sasit manšaftes, skuadra azuras, brazillas utt...īstie čempioni bomžo seišelās!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2017-04-17 17:56, pirms gada
Kas tas par raidījumu, kurā Puče runāja par futbolu ?????????
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -3 [+] [-]

, 2017-04-17 18:01, pirms gada
Nezinu... ja tusnu bērnu aizdzen divreiz nedēļā uz futbolu... šis 1,5h - 2h paskraida un pēc tam skrien uz hesīti, vai pie feisbuka/counterstrike... es nezinu, vai tur futbolists aug
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2017-04-17 18:02, pirms gada
HMB, seišelās neatšķirsi bomzi no gubernatora....nodomāsi, ka tas ir miljonēērs, jo ar 3 mulatēm tusē, bet izrādās bomzis....bet tas tur nodzēries bomzis patiesībā ir Beghems, kurš padzīts no màjas dēļ Pipas biksītēm kabatā !...
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2017-04-17 18:09, pirms gada
Tie iemesli jau ir visdažādākie, un, ja tik tiešām par futbolu atbildīgie sasēstos pie viena galda, padomātu, kas nav riktīgi, pārstartētu, pirmkārt, jau paši savu... mātesplati, tad jau kaut ko varētu vērst par labu.

Taču, ja visa LFF saimniecība arī ir organizācija, kurā katrs norādīs uz otra kļūdām (sak, es visu vislabakajā kārtībā izdarīju), vai arī no kabineta uz kabinetu dzenāsies, atšaudoties (sak, tā nav mana atbildība), vai, vēl labāk... kaut kādos tur LFF iekšējos noteikumos nav rakstīts, ka man tas un tas būtu jādara... nu tad gan viss ir dziļos s...

     [+] [-]

, 2017-04-17 18:10, pirms gada
šķidriņš rakstīja: Kas tas par raidījumu, kurā Puče runāja par futbolu ?????????
FOTO un VIDEO: “Skonto” stadiona...
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -1 [+] [-]

, 2017-04-17 18:12, pirms gada
HMB, laižam uz seišelām? Es sarunāšu privātu reisu, paņemsim Šomasi līdz, un aidāā no šī sniega murga ! Atbrauksim un skaties - Indriksons jau atkāpies!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2017-04-17 18:19, pirms gada
HMB, viņa jau mums dziedās pie baseina - nekādu citu perversiju bez apmaksas!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
1 2 61 komentārs

Tev jābūt autorizētam,